Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 133
Like Tree431Likes

tema: nikola.beograd - moji satovi

  1. #121
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    I ja sam tako razmisljao,koji god da pogledam sat nesto ce mi se svideti na njemu i onda bi trebao da ga kupim...ali mislim da je bolje da razmislis koji brend satova najvise volis i iz kog razdoblja a da ih mozes kupovati i da se na to preorjentises i tako neces imati taj problem da zelis kupiti sve satove...
    Serb likes this.

  2. #122
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Ajde sad da ova tema ne bude trgovina...
    lepi su satovi..
    nikola.beograd and backarelli like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #123
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Seiko 6139...

    nikola.beograd - moji satovi-6139-6009-2.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4050001.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4050002.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4050003.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4050004.jpg

  4. #124
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Danas je ugledao malo svetlosti dana i dobio jedno dobro glancanje,dugo je stajao u mracnoj kutiji jer ne stizem da ga nosim pored Seika i Heuer-a

    nikola.beograd - moji satovi-p4060011.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4060012.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4060013.jpgnikola.beograd - moji satovi-p4060014.jpg
    vladas, jagos, Neša and 3 others like this.

  5. #125
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Novi sam clan foruma , ali stari kolekcionar, satove skupljam vec skoro 20 god i moja kolekcija bazirana je iskljucivo na satovima iz 70-tih godina. Imacete uskoro priliku da je vidite.

    citajuci ove postove nisam mogao a da ne prokomentarisem... seiko pepsi...

    Tvoj sat ima ogrebotine na staklu koje kod pepsija nije plex vec mineralno tako da poliranje tog stakla nije bas jeftino, unutrasnji rotirajuci prsten je polu izbrisan pa je i njega potrebno promeniti sto takodje kosta, generalno tvoj sat je u dobrom stanju za restauraciju ali nikako nije u MINT stanju - to je ono sto se vidi iz dosta losih mutnih slika koje si postavio, sigurno ima jos toga...
    Poslednja ispravka: sima hrabri (19.4.2012. u 10:57) Razlog: obrisano komentarisanje oglasa i cena

  6. #126
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Šta da radim ako vidim nešto čemu nije mesto na forumu?
    Na nekoliko mesta na forumu (najčešće u zaglavljima poruka i ličnih poruka) postoje linkovi 'Prijavi...' koji su u obliku trouglastog saobraćajnog znaka za opštu opasnost. Ti linkovi omogućavaju vam da prijavite osoblju foruma bilo kakav sadržaj koji je uvredljiv, omalovažavajući, kosi se sa pravilima ili je protivzakonit.

    ovo gore je copy paste sa pravila koriscenja foruma

    Dakle stvarno mi nije cilj da bilo koga omalovazavam ili negativno komentarisem , vec O B J E K T I V N O.
    Forumi u svetu zato i postoje , da ljudi kriticki razmene misljenja a ne samo da hvale jedni druge...

    ponavljam nikada mi nije cilj da bilo koga spustam ili se pravim pametan , vec da svoje saznanje podelim sa svima.
    Dugo sam na mnogim svetskim forumima i clan sam mnogih priznatih svetskih sajtova od kojih cu nabrojati samo neke;
    Some Time Ago Vintage Watches , DWF - The Digital Watch Forum • Index page , The Digital Watch Forum • Index page , Vintage Electronics Have Soul - The Pocket Calculator Show Website ....

    Ukoliko administrator smatra da je sve ovo napisano protivno pravilima i ukloni onda nevidim poentu postojanja foruma.

  7. #127
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    @iggy tee - dobrodosao na forum!

    Posto opet krece stara prica, da pokusamo da predupredimo: molim te da komentare koji se odnose na prodaju sata ostavljas u Berzi, u okviru oglasa za prodaju odredjenog sata, a ne u galeriji slika, bez obzira na to sto je sat koji se prodaje prikazan i ovde.
    Dakle, ova tema je rezervisana za fotografije i komentare sata - pozitivne ili negativne, ali ne i za komentarisanje cena.

    Dakle stvarno mi nije cilj da bilo koga omalovazavam ili negativno komentarisem , vec O B J E K T I V N O.
    Forumi u svetu zato i postoje , da ljudi kriticki razmene misljenja a ne samo da hvale jedni druge...
    Naravno da treba da se komentarise objektivno, upravo se to i ocekuje. Bez obzira na maliciozne komentare ponekog clana, ne secam se da je nekome obrisana poruka zato sto je rekao da mu se neciji sat ne svidja i sl.
    Jedina je molba da se u okviru ovih tema, predvidjenih za predstavljanje licnih kolekcija, ne komentarisu cene satova koji su zavrsili u oglasima, jer je za to predvidjena Berza!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  8. #128
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Kupio samnikola.beograd - moji satovi-img_4431.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4432.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4433.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4434.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4436.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4437.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4438.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4439.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4435.jpg novi foto aparat i odmah sam slikao moje satice

  9. #129
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Pepsi na novoj Hirsch koznoj narukvici

    nikola.beograd - moji satovi-img_4773.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4785.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4789.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4784.jpgnikola.beograd - moji satovi-img_4774.jpg

  10. #130
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Ja neverujem!!!!
    Pa pored originalne narukvice da stavis OVO na taj seiko!!! ajd da nemas originalnu pa da kazem da je ok jer mu narukvica dobro stoji ali da skines original i stavis koznu - pa ti si time drasticno umanjio vrednost sata koji si ionako precenio!
    Da se razumemo nisam protiv da se na sat stavi bilo koja narukvica ali ako imas original onda mi je neverovatno skinuti isti i staviti nesto sto nije iz te price, to je kao kad na neki oldtimer auto stave neke nabudzene alu felne.
    molnja likes this.

Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Walter - moji satovi
    By Walter in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 684
    Poslednja poruka: 18.10.2016., 17:11
  3. BedMadaFaker - Moji satovi
    By BedMadaFaker in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 19:03
  4. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •