Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 44
Like Tree161Likes

tema: miskostuka - moji satovi

  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Zenith cal 2552 PC-2 Movado

    I ja više volim satove sa crnim brojčanikom nego sa belim.
    Ne kažem da su jedni lepši od drugih, već meni to više prija oku.

  2. #22
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Omega Seamaster 600 Black

    Evo za vase oko i zadovoljstvo, moje crne lepotice.Ne skidam je s ruke skoro 3 nedelje. Ovaj,bas ovaj sat sam cekao da naidje pune 2 duuugeeeeeeee godine. Meni lepota,,,,kako se vama cini ?

    miskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-001.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-002.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-004.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-005.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-006.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-007.jpgmiskostuka - moji satovi-omega-seamaster-600-009.jpg
    milan zmaj, eee, RUS and 11 others like this.

  3. #23
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Lep sat! Isplatilo se cekanje..I ja cekam svoju Constellation

  4. #24
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Drago mi je da si ga nabavio, sat je odlican.

  5. #25
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Cestitke za prelep sat, sa izvanrednim mehanizmom. U zdravlju da ga nosis!

  6. #26
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Hvala vam,zaista sam bas crnu cekao,a imao sam par sa belim ciferom,ali ovaj sa crvenim logom Omege je bas redak.Planiram da ga sredim malo,staklo i prasina na ciferu itd. Onda cu postaviti nove slike. Nego imam veliki problem......Tesko mi ga je skinuti sa ruke,ha,ha.

  7. #27
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Odličan sat, sve čestitke na prinovi.
    Svaka čast i na strpljenju, ipak dve godine nisu kratak period, a zaista mi je drago kada neko nabavi sat koji baš jako puno želi. Ja na primer želim jako puno satova, pa tako ne znam za taj osećaj kada priželjkuješ baš taj JEDAN.
    SanelMNE likes this.

  8. #28
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Omega Constellation je i u mojoj listi zelja,ali iskljucivo crna. A ima u ponudi jedna celik-zlato,prelep stari model ali nije crna.Ako mislimo na isti okrugli sat,stari model,prelepe su.Ali ja samo crne Omege stavljam na ruku.Uopste skupljam satove sa crnim ciferuma.A docekaces je ,sto duze cekas,radost je veca,znam po sebi.Pobegla mi je skoro Seamaster De Ville Automatic cal 552 u celiku crna ko noc iz 60-te.Uf,dusa me boli,i to odavno cekam ???

  9. #29
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    U zadnjih godinu dana lovim sebe kako se lagano prebacujem na Zenith,imam utisak da je cenjeniji i to dosta,ali ipak nekako su mi Omege prva ljubav,jos crne....tu je kraj kad vidim crnu Omegu.Ali samo stariji modeli do 70-tih..Hvala najlepse,da ubodemo svi kolekcionari po neku premiju pa da svako priusti sebi sat kakav zeli i sanja o njemu. I ja se radujem kad neko iz okruzenja uzme neki dobar sat,ali istinsko i iskreno radovanje,a ne u stilu da komsiji rikne krava...ha,ha
    Neša, Zagor and zma like this.

  10. #30
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Seamaster 600 Black

    Doslo mi nesto da danas stavim na ruku sat koji sam dobio od oca za svoj 18-ti rodjendan.Nisam ga nosio bar 10godina iako sam bar jednom u dva meseca isao u banku da navijam satove navijace iz kolekcije. Ovo je licni dar mom ocu od predsednika Tita kao jednom od najboljih strelaca reprezentacije bivse SFRJ i zasluznom sportisti Jugoslavije..Ovaj je dobio 1959god,a ima jos jedan iz 1957. Rec je o IWC - cal 89, koji je od 18kt zlata,bas sve osim cifera. Obecao sam mnogim prijateljima kolekcionarima da cu ga slikati prvom prilikom,kada ga uzmem iz bancinog sefa,jer je zabranjeno unositi foto aparate u sef. Sa zadovoljstvom odrzavam obecanje i ponosno ga nosim na ruci sledecih nedelju dana.Od jutros u 10h do malopre radio je sto bi rekli bas bukvalno u sekundu,Poslednje ciscenje je obavljeno 2004god,pre odlaganja u sef.Cudno ,ali istinito. Inace ,posedujem sliku gde Miroslav Stojanovic Mika-strelac (moj otac) ,prima poklon od general-puk. Jovanica , licnog izaslanika Titovog ,koja je izasla u sportskim novinama daleke 1959god i taj isecak stoji u jednom od 3 albuma ,gde je otac lepio isecke iz svih svetskih novina iz zemalja gde je sa reprezentacijom osvajao svetska,evropska,olimpijade i ostala prvenstva ,jer je Jugoslavija od 1955-1980g ,bila bas velesila u streljastvu. Tako da zelim da ovu radost, posle duzeg vremena nenosenja ovog rariteta,podelim sa dragim clanovima ovog postovanog foruma.Evo i slika,doduse slikanih kod prijatelja ,i to ne mojim aparatom,pa je ispao uzasno,inace uzivo je mnogo lepsi.Ja pamtim ovaj sat u istom preslikanom stanju dok ga je on nosio,i cifer je bio totalno isti,ni danas sajdzije ne mogu potvrditi da je ovo neka patina,vec misle da je sifer u originalu radjen prskan. ja ga pamtim istog pre 42god,a sada imam 48.UZIVAJTE ,LJUBITELJI starih i vrednih satova sa lepom pricom i sretnim krajem jer je sat u pravim rukama....mojim, i to zasluzeno sa puno ponosa.Voleo bi da je otac ziv i da moze procitati ovaj tekst,pisan s puno ljubavi i postovanja i srcem punim ponosa..!!



    miskostuka - moji satovi-dscn3806.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3808.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3809.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3811.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3800.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3805.jpgmiskostuka - moji satovi-dscn3812.jpg
    milan zmaj, RUS, vladas and 11 others like this.

Slične teme

  1. eee - moji satovi
    By eee in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 5.6.2017., 6:07
  2. Nele - moji satovi
    By nele in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.6.2016., 13:43
  3. BedMadaFaker - Moji satovi
    By BedMadaFaker in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 19:03
  4. sindjel5 - moji satovi
    By sindjel5 in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 15.10.2012., 13:34
  5. Bogdan - moji satovi
    By boske in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.4.2012., 21:14

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •