Strana 64 od 74 PrvaPrva ... 1454606162636465666768 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 631 do 640 od ukupno 734
Like Tree2947Likes

tema: Haifisch 23 - Moja kolekcija

  1. #631
    Stariji član
    Član od
    7.1.2017.
    Poruke
    733
    Lajkovi
    7026
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Cestitke .. presao si put kao verujem malo ko, i stigao na mesto koje prevazilazi razumevanje obicnog ljubitelja, korisnika, ma bilo koga ko i malo ima ili je nekada imao veze sa horologijom, da ne kazem satovima. Kad se setim one price kad si sam o sebi pisao da sedis u nekom plicaku, tako nesto, a dubina ko zna gde je .. pomislio sam tada da je vecina ostalih nas ne ni na plazi pored tog 'plicaka', ma ni na magistrali iza ibale, nego iza na nekom brdu ...

    Sent from my SM-S906B using Tapatalk
    eee likes this.

  2. #632
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Majstore svaka cast!!!

    Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
    Haifisch23 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #633
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Hvala Mizzy!

    Kao što sam napisao, zaista sam se lomio i dugo odgađao ali kada sam uradio, onda nije bilo ni grama gorčine.
    Iskreno, moram se zahvaliti mojoj supruzi, koja me već više godina nagovorala na ovakav potez. Činilo mi se čudno, da je u zadnje vreme ona započinjala razgovore o satovima, koje je uglavnom izbegavala, a onda mi je jednog dana pustila snimke, koje je potajno snimala, dok me je ispitivala o nekim brendovima, satovima....Rekla je: sada slušaj sebe sa kakvim žarom govoriš o Pateku a kakav ti je glas kada pričaš o ostalima. Neću ti reči: Dobro se slušaj, nego samo: otvori oči.


    Citat mizzy kaže: Pregled poruke
    Kolega Haifisch 23,
    čestitam , skoro savršen dress sat!

    Jedino mi je
    žao što je, ako sam dobro shvatio, kolekcija dobrim delom platila glavom...
    eee, mizzy, Zorg and 1 others like this.

  4. #634
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Hvala Mihajlo!

    Želim ti srećnu kupovinu.


    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    Cestitke Haifisch. Iskreno trebalo mi je dva dana da u potpunosti procitam tvoj post posto mi je bas guzva u poslednje vreme na poslu. Al prijalo je. Zaista je uzivanje ispratiti svaki detalj na PP. Jedan takav sat moze ispricati hiljadu prica. Kad sam poceo da citam vise sam naginjao ka tome da si uspeo da nabavis ALS, al ovo je bas bilo prijatno iznenadjenje. Daleko sam od toga da upecam PP al sad si me popalio da probam da ti makar pridjem sa jednim JLC.
    Jos jednom, cestitke!!!!!!!!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #635
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Hvala kolega!

    Kao i u životu i horologiji je slično. Što više znaš, što više ulaziš u dubinu, vazduh je ređi i teže dišeš...Iskreno, ne mogu tvrditi, da sam kupovinom Pateka osetio takvu radost, nego kada sem pre 25 godina kupio Festinu Chrono Bike.
    Kao što sam napisao u tekstu: Daytona predstavlja ostvarenje horološkog sna a Patek uslišenje horoloških molitva. Oba su na kraju krajeva rezultat neke logike. A Festina...to je bila ona prava radost, bez iskustva, bez znanja, čisti osećaj...zato pazi šta želiš - može ti se obistiniti

    Citat Can'tStand'Ya kaže: Pregled poruke
    Cestitke .. presao si put kao verujem malo ko, i stigao na mesto koje prevazilazi razumevanje obicnog ljubitelja, korisnika, ma bilo koga ko i malo ima ili je nekada imao veze sa horologijom, da ne kazem satovima. Kad se setim one price kad si sam o sebi pisao da sedis u nekom plicaku, tako nesto, a dubina ko zna gde je .. pomislio sam tada da je vecina ostalih nas ne ni na plazi pored tog 'plicaka', ma ni na magistrali iza ibale, nego iza na nekom brdu ...

    Sent from my SM-S906B using Tapatalk

  6. #636
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Hvala Milane!
    milan zmaj likes this.

  7. #637
    Član
    Član od
    6.10.2017.
    Poruke
    113
    Lajkovi
    486
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Čestitke Haifisch! I ja sam kao i Mihajlo na početku čitanja pomislio da se možda okrećeš vrhu nemačke produkcije, ali, naravno, san je dosanjan i ostaje da na javi uživaš u prelepom satu.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Haifisch23 likes this.

  8. #638
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Hvala Milek!

  9. #639
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Citat Haifisch23 kaže: Pregled poruke
    Hvala kolega!

    Kao i u životu i horologiji je slično. Što više znaš, što više ulaziš u dubinu, vazduh je ređi i teže dišeš...Iskreno, ne mogu tvrditi, da sam kupovinom Pateka osetio takvu radost, nego kada sem pre 25 godina kupio Festinu Chrono Bike.
    Kao što sam napisao u tekstu: Daytona predstavlja ostvarenje horološkog sna a Patek uslišenje horoloških molitva. Oba su na kraju krajeva rezultat neke logike. A Festina...to je bila ona prava radost, bez iskustva, bez znanja, čisti osećaj...zato pazi šta želiš - može ti se obistiniti
    Sa svime se u potpunosti slažem sa tobom, mnogo je veća radost bila sa kupovinom prvih satova, nego sada kada kupujemo i mnogo bolje i vrednije. Verovatno nostalgija i sentimentalnost.

    A ono što je zanimljivo i meni je prvi "pravi" sat, koji sam platio trocifreno u evrima bio Festina Chrono Bike. Kupljen 2003, dao sam ga kasnije bratu, još uvek je u funkciji.

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	festina.jpg
Viđeno:	281
Veličina:	376,1 KB
ID:	157224

  10. #640
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6403
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Haifisch 23 - Moja kolekcija

    Haifisch, samo potvrdi, kolekcija je spala na dva sata!?
    Daytona i Calatrava


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •