Strana 5 od 15 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 149
Like Tree205Likes

tema: Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji

  1. #41
    Mlađi član Avatar korisnika boris88
    Član od
    10.1.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    69
    Lajkovi
    246
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    ma samo da admini splituju off negde a to da li covek voli i koliko svoje satove mogu svi samo da nagadjaju i tome nije mesto ovde nikako,inace ne poznajem autora teme ali njegovi su satovi i njegova je stvar da li ce ih nositi,briskati,cuvati ili prodati,mozda je preprodavac,hoce da zavalja i boli ga cose za to ali isto tako mozda covek ima nekih problema,mozda su mu pare preko potrebne,recimo za dete ili slicno,sto je svakako vaznije nego sat...nego galerija satova clanova-svako ima pravo valjda da predstavi svoje satove koje poseduje ( ne bitno da li je to samo u ovom trenutku zar ne? )

  2. #42
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    ljudi, molim vas da se okanete nadmudrivanja i prica o prodaji i komentarisanju cena i oglasa, da ne bi tema isla pod kljuc.
    Šta fali ako se malo zezamo u granicama normale ? Ako će diskusija da se svodi samo na ozbiljnost, onda će atmosfera da bude potpuno monotona. Ljudi postaju aktivni i lojalni članovi onih foruma gde je atmosfera na nivou, znači džaba kvalitet ako članovi nemaju slobodu da se ponekad malo zezaju, naravno bez preterivanja.

  3. #43
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Citat tolarbo kaže: Pregled poruke
    I mislim da moderatori stvarno treba da lepo ociste temu i obrisu sve one poruke koje nisu u skladu sa naslovom teme.
    ...e vidiš, o tome i jeste reč. Ako moderatori postupe po propisu, u ovoj temi jedva da ostanu 3 posta. Pored Vladanove (gazdine) konstatacije, da se u našim galerijama postuju NAŠI satovi, ova tema i dalje liči ništa manje nego na "buvljak" .

    Nešo, pored tvog drugarstva i širenja pozitivne energije, ja i dalje mislim da se ovde radi o sledećem, što nije u skladu sa propisima, a vi kako hoćete...

    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Kad neko prica kako je nasao svoj gral i pun odusevljenja prica o tome,a posle sat vremena stavi taj sat na oglas...Pa cekaj ...tu nesto ne stima.
    Prema tome,nemoj da mi neko prica o kolekcionarstvu,traganju za svojim gralom i slicne gluposti.

  4. #44
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Kad neko prica kako je nasao svoj gral i pun odusevljenja prica o tome,a posle sat vremena stavi taj sat na oglas...Pa cekaj ...tu nesto ne stima. Jer smo mi ovce,pa nas sisa ko kako stigne i valja nam satove za tri puta vecu cenu. Ocigledno ima ljudi koji misle da smo teski kreteni.
    Prema tome,nemoj da mi neko prica o kolekcionarstvu,traganju za svojim gralom i slicne gluposti.
    ovde je sve receno, a ko nerazume nece nikada .... ...a mozda nekada i shvati

  5. #45
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    iggy
    da, mozda se nekada i shvati sta napravi nastala euforija posle tolike potrage za satom. Pogotovu kada se odmah ponudi na KP za 1000, sutradan ovde 1750 za drugare i clanove kolekcionare, a sada se malo zezamo pa smo stigli na 2000 sa sve reklamom u drugoj temi
    Kako god, neozbiljno za SS a gazda i admini valjda znaju da li im do stada ili sta se prica po selu.

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    e to stvarno nema smisla, da je na KP veca cena pa da razumem to bi tamo mozda i proslo ako naleti neko ko se ne razume dovoljno, al ovde to pokusati je bezobrazluk. Ja da sam admin ovde, banovo bi ga ko jedan dva, nako standardno ko sto radim, bez imalo milosti, samo stisnem dugme i posle toga zapalim cigaru, a banovo sam i za manje prestupe, jedno minimum 500 njih nosim na dusi, al se naravno ne kajem

    nemojte misliti da vam ja nesto solim pamet, al cinjenica je da ako domacin nema autoritet i ne vodi racuna o ukucanima, kuća moz lako da propadne.

  7. #47
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Sofke taj sto je bio za 1000 nije moj i nisam ga ja prodavao,prvo pogledaj dobro a onda tu kokodaci,taj sat je u paklu u pdnosu na moj u dosta je losijem stanju,pogledaj prvo slike jednog i drugog pa mi onda ovde moralisi!

  8. #48
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Ma reko ti ja da ce im pasti cena kad su se toliki heueri pojavili.inace lep je taj heuer malo skup al lep

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Postovi nam nestaju, kao da smo deca... strašno.

    Ne vidim razlog prebiranja brisanih postova. Zašto se nije obrisala kompletna rasprava ? Koliko se sećam, nijke bilo ružnih reči niti psovki i tome slično .

    Nije mi jasno, kako vam može biti normalno (da čak skačete u odbranu sa ne osnovanim argumentima) da se od ličnih galerija članova pravi berza i posle opomene admina. Kakve veze sa tim imaju privatna poznanstva i lično mišljenje o nekom članu ?
    Post mi je obrisan (ne znam iz kog razloga) , te ću reći još jednom, pa vi obrišite ponovo.

    Na šta bi ličio podforum "Galerija članova foruma" , kada bi svi postavljali satove za prodaju, kao i tudje satove ?!? Ne znam, odakle vam ideja da to odobravate i još pritom dajete pozitivne komentare . Užas . Ako ovakvo ruglo bude ne opaženo ispraćeno, oteraćete sve istinske ljubitelje satova.
    Djordje, jagos, VLADAN P and 1 others like this.

  10. #50
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: nikola.beograd - moji satovi

    Zloba,pakost,zavist...




    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Postovi nam nestaju, kao da smo deca... strašno.

    Ne vidim razlog prebiranja brisanih postova. Zašto se nije obrisala kompletna rasprava ? Koliko se sećam, nijke bilo ružnih reči niti psovki i tome slično .

    Nije mi jasno, kako vam može biti normalno (da čak skačete u odbranu sa ne osnovanim argumentima) da se od ličnih galerija članova pravi berza i posle opomene admina. Kakve veze sa tim imaju privatna poznanstva i lično mišljenje o nekom članu ?
    Post mi je obrisan (ne znam iz kog razloga) , te ću reći još jednom, pa vi obrišite ponovo.

    Na šta bi ličio podforum "Galerija članova foruma" , kada bi svi postavljali satove za prodaju, kao i tudje satove ?!? Ne znam, odakle vam ideja da to odobravate i još pritom dajete pozitivne komentare . Užas . Ako ovakvo ruglo bude ne opaženo ispraćeno, oteraćete sve istinske ljubitelje satova.

Slične teme

  1. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  2. Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 22.3.2023., 18:17
  3. Fotografije poklopaca vaših satova
    By Vladan Stevanovic in forum Fotografija
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 3.3.2023., 17:49
  4. Fotografije poklopaca vaših satova
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 8.2.2012., 14:11
  5. Prodaja i nebriga institucija pri prodaji replike satova
    By raketa-paketa in forum Opšti forum
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 28.7.2011., 13:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •