Strana 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 185
Like Tree614Likes

tema: Djordje - moji satovi

  1. #21
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    heheeeeee... video sam ga na KP-u ! Samo taj tvoj je mint stanje za ono...
    -što je najbolje u celoj priči, taj Bosh uopšte ne izgleda loše, šta više... svidja mi se.

  2. #22
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Os da kupis?

  3. #23
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Dobar je Bosch. Sta kucka u njemu? Pomalo podseca na Candino diver.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  4. #24
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Ne bih znao da ti kazem,nisam ga otvarao.Iskreno,svideo mi se na keca i resih da ga uzmem.Prodavac je OK covek i kaze da se i sam bavi skupljanjem satova,najvise iz doba 50-ih,60-ih i 70-ih godina.Pozvao sam ga na forum,pa cemo videti da li ce se javiti.

  5. #25
    Mlađi član
    Član od
    23.10.2010.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Slazem se, veoma lep satic. podseca me malo na oris-a...

  6. #26
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    ^
    I mene,zato sam ga i uzeo.

  7. #27
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Ode Bosch kod backarelli-ja.
    Moram da kazem da je covek i pored obaveza koje je imao nasao vremena da svrati do mene i preuzme sat.Ispricasmo se nasiroko i nadugacko i stvarno je jedan vrlo pozitivan lik.On je od onih ljudi sa kojima kada prvi put popricate imate utisak da ga znate ceo zivot.Zato mi je i drago sto je bas njemu otisao ovaj vise nego simpaticni sat,koji sam uzeo onako od zezanja,ali se ispostavilo da je iako kupljen za sitne pare,vise nego ok kupovina.Zelim ti brate da te sluzi,makar 100 godina.
    vladas, VLADAN P, Neša and 2 others like this.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Heheeeeee.... sam sam u kući, a smejem se k`o ludak !
    Djole, brate moj , pa mora da napravimo valjanu recenziju Bošiste !!!! Ej, meni se svideo na slikama, ali gledanje od 18h od 24 moguća, dok mi je na ruci, će me ubiti....
    Ihhhh, kad sam žurio, pa se nije moglo. Sledeći satanak u Lipovici sa nama dragom ekipom, pa da vidiš ludnice !
    Djole, šta reći nego, obožavam Bosh-istu !!!!!!!

    Hvala na željama, brate moj !!!! Trajaće lepotan i takodje i on neće videti drugi "zglob" !!!
    Poslednja ispravka: backarelli (13.3.2012. u 21:27) Razlog: Eeehhhh moj mozak... zaboravih
    Djordje and Serb like this.

  9. #29
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Nakon dugo iscekivanja,napokon je narucen Vostok N1 quartz chrono i trebalo bi da stigne do petka.
    Marka za koji neki kazu da je neprirodna kombinacija Baltika i Azije,ali meni je to totalno nebitno i najvaznije je da se meni svidja.Osim toga dosta sam citao o njemu na netu i mogu reci da znatno preovladjuju pozitivna iskustva.
    Ovim postom sam osim sto sam zeleo da najavim skori dolazak novog ljubimca,takodje zeleo da se zahvalim Vladanu Stevanovicu koji je i pored svih svojih ogromnih obaveza nasao vremena da mi pomogne u nabavci sata,svojim kontaktom sa vlasnikom "Poklon ducana" (cije je osoblje bilo i vise nego ljubazno i predusretljivo na sva moja pitanja i uvek su bili spremni da pomognu) i svim potrebnim informacijama dok je trajao proces kupovine Vostoka.
    Na tome sam mu neizmerno zahvalan i nadam se da cemo se upoznati i popiti pice na nekom od okupljanja.
    So,boss,thank you.
    Jos jedan clan je zasluzan sto sam istrajao u iscekuvanju sata i kada sam gubio nadu da ce stici,stalno mi govorio da ipak sacekam...Bakarelli.Eto brate,cekanje se isplatilo,kao sto si mi i govorio.
    U prilogu je slika sata,a kada stigne,slegnu se utisci,bice i jedan kratki review(dobra stara srpska rec).
    Priložene slike Priložene slike Djordje - moji satovi-6s30-2255177-n1-leather-strap.jpg  

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Djordje - moji satovi

    Djoleeeee !!!! Brate moj, jedva čekam da stigne ! Nema tu "kratki review" , već da ga valjano islikaš i opišeš, da steknemo utisak da nam je trenutno sat na ruci ! Naziv: icon_peace.gif, pregleda: 220, veličina: 573 bajtova Imamo vrlo sličan ukus (da ne kažem, pa isti) te o izgledu sata neću ni da komentarišem, već . Jedva čekam da vidim "live" slike i uživam u tekstu .

    Gazda .... i od mene za ovu pomoć imaš čvrst stisak ruke i kafu u pratnji kisele (ili obične, ako je skup lokal) ! Naziv: 36_1_13.gif, pregleda: 230, veličina: 11,3 KB

    Da ne trubim više i kvarim galeriju mog drugara Djoleta... Veliki pozdrav za tebe, druže moj !!!! Naziv: icon_wave.gif, pregleda: 225, veličina: 650 bajtova
    Poslednja ispravka: backarelli (4.4.2012. u 16:03)
    Djordje likes this.

Slične teme

  1. Milan Zmaj - moji satovi
    By milan zmaj in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 1463
    Poslednja poruka: 3.6.2023., 11:23
  2. Walter - moji satovi
    By Walter in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 684
    Poslednja poruka: 18.10.2016., 17:11
  3. moji satovi - koje zapravo nemam :)
    By pap in forum Kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 6.12.2010., 14:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •