Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By SHIBUMI
  • 1 Post By Shmizla

tema: Chanel J12 sat - linkovi za narukvicu

  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.2.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Thumbs up Chanel J12 sat - linkovi za narukvicu

    Postovani iteresuje me da li neko zna gde se moze naruciti 2 segmenta narukvice za sat Chanel J12 oznake d.e.21011. Bio bih vam zahvalan.

    Narukvica je keramicka,neka bela,ja sam u Nemackoj naleteo na neku Armanijevu,koja je onako na oko bila jako slicna,ali kada sam je uporedio to nije n blizu iste.

    Bilo bi mi drago da se javi neko ko poseduje ovaj sat iz naslova,ja ga imam 2god,i planiram da kupim novi model koji kosta citavo bogastvo.Ako neko ima novi Model sa brilijantima nek se javi rado bih ga otkupio.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom re: Chanel J12 sat - linkovi za narukvicu

    Ako ti se niko ne javlja to ne znaci da si uvek ignorisan. Jednostavno ne postoji tako nesto medju clanovima ovog foruma, i niko ti u tome ne moze pomoci.

    Najbolji savet koji mozes da dobijes, izvinjotka svima ako ima jos neki bolji od ovog, imali ste vremena da se javite.

    Sat je skup, tesko da ce ti neko prodati bilo koji segment sa takve narukvice, pa cak i ako mu stoji tamo negde u sefu banke.
    Podrazumeva se da mu je siroka pa je skratio za 2-3 seg. Ali uvek ima ali, sta ako ce sutra da proda i radi bezmetalne keramicke krunice na gornjoj vilici, zameni ga za neko terensko vozilo, posvadjao se sa devojkom pa hoce u inat da proda taj njen poklon i uplatiti sebi krstarenje Nilom, oporavak na Tari..

    Uvek ce nekom trebati bas ta dva segmenta da se produzi, razlicitog su obima zglobovi, musko-zenski.



    Kada se prodaje sat (a pogotovo takav) uvek se daje visak ili deo koji je skinut, to je pravilo.


    Kapish, teskocu naci tako nesto. Da je neki drugi sat u pitanju, bilo bi lakse i pravi cheapljak kupiti original narukvicu i vozi Mishko…Ovako….





    Ovaj je koriscen, cena prava sitnica, u pitanju su Japosi pa mozda....kupis ceo sat...

    シャネル[Chanel] クォーツレディース腕時計[Watch]セラミックス シロ シルバー金具 D.E.21011

    I taj sat je podlozan falshericama, pa zato pazi i na takve sumnjive primerke svoje vrste.

    Da bi izbegao svaku sumnju , potrazi kod Authorized Dealer-a najblize tebi. A onda probaj da kao legitimni vlasnik sata sa svim njegovim papirima dobijes pomoc i razumevanje kod njih. Oni su inace veoma ljubazni kada je u pitanju $$.$$$...

    CHANEL - Fashion Shows & Accessories, Fragrance & Beauty, Fine Jewelry & Watches.

    Ajd… Sa srecom.


    Pozz
    Poslednja ispravka: SHIBUMI (21.2.2014. u 9:18)
    VLADAN P likes this.
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  3. #3
    Novi član
    Član od
    19.2.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Postovani Shibumi,hvala sto ste se javili,video sam kako izgleda ,,Japosi,i verujte da svaki laik koji ga pogleda zna da je to srot,ja sam kontaktirao chrono 24 u hrvatskoj i za ta dva segmenta ce mi javiti u ponedeljak,Ja sam u Nemackoj kupio deo narukvice od Armaniija isto sam platio malo bogastvo ali nije ni prici ovom Chanelovom modelu,mnogo je belji,i sirina segmenata nije ista.
    U svakom slucaju hvala vam na upitu u temu.

    Jos samo da dodam nesto na ove vase fotke narukvice odmah se primeti da je to losa veoma los Japi.na Orginal Shaneli svaki segment i siri i ovaj uzi je pojedinacan,a kod ovih na foto to nijje slucaj,kao kod lumina.

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Chanel J12 sat - linkovi za narukvicu

    Fundermax dobro nam došao na portal i forum.

    Tvoja poruka je premeštena u odgovarajući podforum. Namenjen je kupovini dodatne opreme za satove, tako da bi to moglo olakšati potencijalnim prodavcima da vide tvoju temu/post. Odnosno, nadamo se da ćeš uskoro pronaći odgovarajući deo (linkove) i sat za sebe.

    Pozz!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    19.2.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chanel J12 sat - linkovi za narukvicu

    Bio bih vam zahvalan Shmizla..

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •