Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Panonia011

tema: Prvi Seiko

  1. #1
    Novi član
    Član od
    11.5.2017.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Prvi Seiko

    Prvo da pozdravim sve clanove foruma!

    Od skora sam uhvatio bubu i bacio se u kupovinu svog prvog, ,,pravog" sata.

    Razvio sam ljubav prema automaticima, i stoga bih zeleo da moj prvi sat bude automatik, obzirom da su moji sportski satovi koje svakodnevno nosim (jedan dk, i jedan diver) kvarc.

    Prvo sam, pod uticajem jednog yt kanala (konkretan video je ovde https://www.youtube.com/watch?v=F3AUN2MHRYE&t=441s molim modove da obrisu ukoliko smatraju da nije ok da promovisem video/kanal) shvatio sam da za zaista male pare mogu da dobijem vrlo kvalitetan automatik. Seiko 5 je bio prva meta, dok nisam obisao par radnji i u potrazi otkrio ovaj predivni model: SRPA27K1

    Prvi Seiko-srpa27k1_04_2.jpgPrvi Seiko-srpa27k1_03_2.jpgPrvi Seiko-179378_v_1473689352.jpg

    Ovaj predivni model koji me inace podseca na Omegu Speedmaster, ima sve sto bih ikada zeleo od jednog ,,glavnog" sata u kolekciji, e sad, on kosta mnogo vise nego sto sam originalno planirao da platim sat. Posto je moj moto ,,ne kupuj 5 puta nego jednom, ali da valja", a i u mogucnosti sam da ga priustim, zanima me vase misljenje i eventualna iskustva sa ovim satom. Da li realno vredi novca koliko se trazi (oko 250 eur), kako se pokazao itd.
    Nikola89 likes this.

  2. #2
    Član Avatar korisnika mimamimic
    Član od
    18.4.2016.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    159
    Lajkovi
    774
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Prvi Seiko

    Seiko SARB065 | Svet Satova
    pogledaj i ovaj seiko..meni je cifer na njemu jako interesantan..mislim da je i mehanizam bolji.
    ko drugome jamu kopa sam u nju pada

  3. #3
    Član Avatar korisnika mimamimic
    Član od
    18.4.2016.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    159
    Lajkovi
    774
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Prvi Seiko

    a mozda je i prodavac voljan da ti malo spusti cenu.
    ko drugome jamu kopa sam u nju pada

  4. #4
    Član Avatar korisnika StariAS
    Član od
    5.6.2012.
    Lokacija
    Beograd <-> Štutgart
    Poruke
    429
    Lajkovi
    2258
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Prvi Seiko

    Izes ga ja uvek savetujem neku peticu za prvi Seiko, budžet ti je pravi za taj sat.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Prvi Seiko

    Pa vala isti su



    Šalu na stranu, taj Seiko je dobar (mada bih lično plavi pojurio no nebitno) ali ja bih takođe savetovao neku svedenu peticu za prvi sat, jeftine su na netu, lako ih prodaš uz mali gubitak, a dobre su dok ti se ukus ne profiliše, ja sam kupovao neke satove i zažalio, nekoliko njih mi nisu legli iz raznoraznih razloga.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •