Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 33
Like Tree6Likes

tema: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Pozdrav svima!<br><br>Nedavno sam kupio Casio&nbsp;<a data-cke-saved-href="http://www.satovi-online.com/catalog/ef3051a-p-187.html" href="http://www.satovi-online.com/catalog/ef3051a-p-187.html">http://www.satovi-online.com/catalog/ef3051a-p-187.html</a><br>Casio EF 306 1A za oko 7000 din. Ima metalno kuciste a gumenu narukvicu... jako je udoban i nije mnogo tezak, svideo mi se i uzeo sam ga. Izgleda bas ozbiljno.<br><br>A zeleo bih jos jedan sa metalnom narukvicom da uzmem, ne previse veliki posto je moj zglob uzak a i ja sam po telesnoj konstituciji vitak i visok. Znaci sada ovaj sat je prilicno ozbiljan i mislim da moze za sve prilike ali bih zeleo jos jedan sa metalnom narukvicom do 10 000 dinara.<br><br>Ako moze preporuka?

  2. #2
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    243
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Touch, za taj novcani limit koji si naveo, od mene imas sledece preporuke
    1. Casio EF-328D-1A ( isti ovakav imam, kupljen pre godinu dana, mogu reci da je super sat sa te pare.. kombinacija crnog brojcanika sa narandzastim i belim kazaljkama izgledaju predivno )
    2. Casio EF-328D-7A ( isti kao prethodni, samo sa belim ciferom, ako ne volis crni )
    3. Casio EF-334D-7A ( nesto malo preko tvoje raspolozive cifre )
    4. Casio EF-334D-1A ( isti kao i prethodni samo sa crnim brojcanikom)

    Od mene toliko, pa ti pogledaj, vidi,izaberi
    Pozdrav

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Mali savet: Ako vec uzimas metalnu narukvicu, trudi se da lugovi (ona dva dela na satu izmedju kojih se kaci kais) budu standardno siroki (otprilike koliko i narukvica). Tako ces nekad u buducnosti mozda moci da stavis kozni ili gumeni kais, i prakticno imas nov sat. Eto, na sva cetiri sata koje je predlozio bokanegra se moze staviti neki drugi kais, ako se dobro uklopi. Nije presudno, taman posla, ali je meni zao sto na moj sat ne moze da se stavi druga narukvica... lepo je imati tu opciju nekad u buducnosti
    vladas likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Mali savet: Ako vec uzimas metalnu narukvicu, trudi se da lugovi (ona dva dela na satu izmedju kojih se kaci kais) budu standardno siroki (otprilike koliko i narukvica). Tako ces nekad u buducnosti mozda moci da stavis kozni ili gumeni kais, i prakticno imas nov sat. Eto, na sva cetiri sata koje je predlozio bokanegra se moze staviti neki drugi kais, ako se dobro uklopi. Nije presudno, taman posla, ali je meni zao sto na moj sat ne moze da se stavi druga narukvica... lepo je imati tu opciju nekad u buducnosti

    Hvala svima na odgovoru...

    Kada si pomenuo zamenu narukvice.. da li ovaj sto sam kupio sto ima gumenu .. moze da se zameni i stavi metalna? Postoji isti sat samo za metalnom narukvicom prodaje se gotov tako...
    ?

    To je casio ef 305.

  5. #5
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    243
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Postoji , ali vazi ono pravilo , bolje je kupiti sa metalnom pa dokupiti neku drugu, isplativije, nego kupovati metalnu koja je mnogo skuplja od neke kozne ili silikonske,,
    himmelstrider likes this.

  6. #6
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    pa ne znam bokanegra bas, to mozda vazi kad uzimas sat od 1000evra ili jace, ali za ove jeftine satove, nijedan nema kvalitetnu narukvicu i kopcu, bolje kvalitetna kozna zamenska, nego losa metalna

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Milane, ma jeste bokanegra u pravu...gledaj i cenovno, kada kupujes sat s metalnom, ona je u ceni ok....ako si ga kupio sa kozom pa hoces da dokupis metal, e onda vidis kako Musa dere jarca....bez obzira na cenovni razred.
    A za razliku u kvaliteti uvek ide ona stara "kolko para tolko muzike"

  8. #8
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    recimo za longines HQ je ista cena metalne i gumene, za Tudor black bay je narukvica sa kopcom tek preko 200evra, za breitling metalne stvarno mnogo vise kostaju

    ja ne bih za neke satove nikada dokupio originalnu metalnu narukvicu jer su loseg kvaliteta, to vazi za vecinu satova do 500evra, tu su i ovi gore pomenuti satovi

  9. #9
    Mlađi član
    Član od
    21.7.2014.
    Poruke
    32
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Gde da kupim metalnu narukvicu za casio ef 305.. da li postoji originalna za njega ili moze bilo koja? Ako moze bilo koja na sta da obratim paznju kod kvaliteta?

  10. #10
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoc za sat sa metalnom narukvicom?

    Za taj sat verovatno nigde neces da nadjes metalnu narukvicu posebno, posto ces originalnu tesko da nadjes(skoro nikako), a zamenska ne moze da se stavi zbog oblika lugova.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •