Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By vlajo

tema: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

  1. #1
    Novi član
    Član od
    1.1.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Cool Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    Pozdrav svima i Srecna NG 2014 !!!

    Posle puno razmisljanja, gledanja sajtova, foruma i casopisa odlucio sam sebe da castim modelom CITIZEN AT4008-51E pa me zanima Vase misljenje u vezi ovog sata i imam nekoliko nedoumica u vezi istog.
    1. Kako i gde kupiti ovaj model? gledao sam razne strane sajtove i vidim da se cena dosta razlikuje od sajta do sajta. Mislim da sam nasao da je najjeftiniji na discountwatchstore.com , tamo je cena 431$ ili oko 313e . Da li je neko uzimao sa ovog sajta i koliko su pouzdani?
    Link : Citizen AT4008-51E Men's Eco-Drive Stainless Steel Black Dial Perpetual Calendar Watch
    Da li neko zna mozda i bolji sajt gde se moze uzeti ovaj model? Nikad nisam uzimao neke vrednije stvari preko net-a pa mi je malo i frka

    2. Naisao sam na oglas kod na nasim sajtovima, prodaje ga neko po ceni od 410e stim da sat ima garanciju jos 4 godine, pa pretpostavljam da je nosen godinu dana. Cena mi je za ovu varijantu polovnog sata (koji je uvek macka u dzaku) mali i visoka pa me zanima i Vase misljenje

    3. Sta mislite o ovom satu? Sobzirom da mi je prvi sat koji uzimam , mozda i previse dobar??

    U svakom slucaju hvala i nadam se da ovo nece biti prvi i poslednji post od mene

    Pozz
    Nole

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    Jesi li gledao kolika je cena kod domaćeg uvoznika? Što se tiče kvaliteta, Citizen daje dosta za uložen novac, a što se tiče ukusa, o njima ne treba raspravljati, lično više volim drugačije satove, svako prema svom ukusu.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    Ovako, taj sat ne možeš naći zvanično kod nas, niti ga "Bomar" može naručiti jer je model za Američko tržište. To odmah da znaš, što se tiče naraučivanja preko neta tu ne mogu da pomognem jer to nikad nisam radio (mislim na inostranstvo).
    A što se tiče sata tu već mogu jer isti posedujem. Sat je ekstra, Eco-drive, sa radio-kontrolisanim vremenom, večitim kalendarom, itd...disk koji ide uz njega znatno pomaže u podešavanju. Kad ga jednom podesiš završio si, da ne preteram, ali verovatno dokle god ga poseduješ više ništa nećeš dirati... Pozdrav.
    Pogledaj:Citizen - Perpetual Chrono AT 4008-51E
    Mišić M.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    S tim što su u vreme tableta i smart telefona komplikacije radio kontrolisana preciznost čist domen gedžet sata .
    Poslednja ispravka: vlajo (2.1.2014. u 15:15)
    backarelli likes this.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika SHIBUMI
    Član od
    2.2.2012.
    Lokacija
    Balkan-South Ontario
    Poruke
    599
    Lajkovi
    2923
    Reputacioni uticaj
    173

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    Ako si u Beogradu, ili ako imas mogucnosti, prosetaj se do radnje: WATCHES & RINGS & FINE THINGS, koja se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra 85. (prodje se Vukov spomenik i odmah posle opstine Zvezdara, na istoj strani bulevara). Juce sam gledao, imaju dosta Citizen satova i sto je najvznije sve je 20% off. Siguran sam, da ce ti se neki nalik na onaj sto si trazio svideti.
    Ako hoces mozes da ih i pozoves: +381 11 263 62 44 i raspitas se o cenama i modelima Citizen satova. A mozda imaju mogucnost da ti nabave i model koji trazis.

    Veruj mi vredi pogledati.

    Radnja ima veliki izbor i Roamer satova, koji su takodje sa 20% off.

    Pozdrav i sve najbolje u novoj, sa novim satom.
    Poslednja ispravka: SHIBUMI (2.1.2014. u 16:15)
    "The future is something which everyone reaches at the rate of 60 minutes an hour, whatever he does, whoever he is".

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini Citizen AT4008-51E

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    S tim što su u vreme tableta i smart telefona komplikacije radio kontrolisana preciznost čist domen gedžet sata .
    Ako ćemo o gore pomenutoj tehnici, i o vremenu u kome živimo, onda nam ručni satovi nisu ni potrebni.
    Mišić M.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •