Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
Like Tree8Likes
  • 1 Post By sdbiba
  • 3 Post By VLADAN P
  • 1 Post By Милан Милановић
  • 2 Post By Neša
  • 1 Post By Милан Милановић

tema: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.12.2016.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Poštovani,

    Interesuje me da li je ovaj sat original ili kopija? Ako je original koliko vredi?
    U mogućnosti sam da ga nabavim za malo para. Sat je u Nemačkoj.

    Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0003.jpgPomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0002.jpgPomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0001.jpgPomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0005.jpgPomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0000.jpgPomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon-img-20161222-wa0004.jpg

    Hvala!

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika sdbiba
    Član od
    16.7.2009.
    Lokacija
    Smederevska Palanka
    Poruke
    5.396
    Lajkovi
    63857
    Reputacioni uticaj
    270

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Ovaj sat nije cak ni prosao pored originala.
    Evo neka slika da se vidi razlika,nije bas navedeni model,ali su slicni:
    http://www.my-watchsite.com/a-lange-...-calendar.html
    Cena novog je oko 319.000EUR

    Naziv: A.-Lange-Sohne-Richard-Lange-Tourbillon-pour-le-merite-white-gold-9.jpg, pregleda: 2063, veličina: 458,9 KB

    Naziv: A.-Lange-Sohne-1815-Tourbillon-Handwerkskunst-10.jpg, pregleda: 2091, veličina: 210,0 KB
    Djordje Sugaris likes this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    22.12.2016.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Citat sdbiba kaže: Pregled poruke
    Ovaj sat nije cak ni prosao pored originala.
    Evo neka slika da se vidi razlika,nije bas navedeni model,ali su slicni:
    http://www.my-watchsite.com/a-lange-...-calendar.html
    Cena novog je oko 319.000EUR

    Naziv: A.-Lange-Sohne-Richard-Lange-Tourbillon-pour-le-merite-white-gold-9.jpg, pregleda: 2063, veličina: 458,9 KB

    Naziv: A.-Lange-Sohne-1815-Tourbillon-Handwerkskunst-10.jpg, pregleda: 2091, veličina: 210,0 KB
    Mislim da je najpribližniji ovom modelu A. Lange & Söhne LANGE 1 "Tourbillon" in 950... for $114,110 for sale from a Trusted Seller on Chrono24

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Nije ni važno čemu je više nalik.
    Činjenica je da sat nije original što možeš i sam videti prostim poređenjem tvojih fotografija sa fotografijama sa linka koji si postavio.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    duba ako nije tajna, voleo bih znati za koji novac ga možeš dobiti
    Djordje Sugaris likes this.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    22.12.2016.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Morao bih neku uslugu u Srbiji da mu učinim i za to bih dobio sat.

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    Na obe teme gde je postavljeno pitanje vidi se da je u pitanju kineska kanta koja ne vredi ni 10 €. Ako je u pitanju neka sitna usluga, mislim da je bolje iskazati zahvalnost sa 100 g čokolade ili kesicom kafe. Evo koliko ovi satovi zaista koštaju:
    New A. Lange & Söhne watches - Compare all A. Lange & Söhne watches | Chrono24
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #8
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć! Da li je ovo original i koliko vredi A. Lange & Söhne Turbillon

    da da i ja se slažem sa Nešom, sat zaista ne vredi, nekad se neka replika i može prodati za 50 ili 100evra, ova ne samo što je loša, nego je i u lošem stanju, ne verujem da bi se neko našao ko bi dao više od deset evra za nju

    mada slušao sam i priče da su za replike lljudi dobijali stotine i hiljade evra, ko će znati da li je istina
    jagoda-nbg likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •