Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
Like Tree37Likes

tema: Od koga kupiti luksuzan sat

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Od koga kupiti luksuzan sat

    Zbog nekih prepucavanja na drugom forumu izrevoltiran sam da napišem ovakav post.
    Ako kupujete luksuzan sat od 1000 € i više ne kupujte ga ako ne znate tko je bio vlasnik sata i gdje je kupljen sat.
    Nikako ne kupujte satove od onih koji na mjesečnoj bazi prodaju velike količine satova od kojih se za neke ne znade podrijeklo, jer samom kupovinom takvog sata možete se uvući u neki malo veći začarani krug iz kojeg možete izaći bez osmjeha ali i bez sata. Za neke velike igrače znade se da satove nabavljaju ilegalnim vezama i onda ih povoljno prodaju po forumima. Al samo da znate Hrvatska i Srbija im je najdraža po Europi ih nema jer se boje da ne budu uhvaćeni, al zato uspjevaju kod nas da uvaljuju sumnjive satove.
    Zato oprez ekipo, i ne nisam ljubomoran na nikog već samo znajte bolje nekad platit više i biti siguran nego platit manje pa ostati bez sata i dobre reputacije.
    popovac 76, eee, 23jewels and 8 others like this.

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Ja kupujem samo ako ima WEMPE pečat

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    fotopetar likes this.

  3. #3
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Naravno, ko kupuje jeftino kupuje dvaput!
    eee and fotopetar like this.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Zato ja kupujem novo.Kosta me vise,ali znam da sam prvi vlasnik i gotova prica.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  5. #5
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Fala bogu...
    fotopetar likes this.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Hvala dečki vidim opet da tu na forumu ima puno više normalnih ljudi. Evo vam i link rasprave ako smijem stavljati ako ne nek se ukloni. Pa vidite kako pljuju po meni, čak i sam vlasnik foruma koji vjerujem prati i tu šta pišem dovodi u pitanje moju kolekciju satova i moj respekt al ne i osobu koja u godinu dana na forumu preproda na desetke satova vrijednih desetke možda i stotine tisuća €.
    Portal Satova - Forum - Pogledaj temu - urmacher...prevarant..!!
    Ako je netko od vas ikad od mene doživio pokušaj prevare il slično nek to javno reče, uvijek sam tu za sve ako treba neka pomoć i biti ću uvijek. Al nekima to smeta a mene to samo čini jačim.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Pa ono, meni nije bauk ni polovno ali nikad ne bih skup aat uzeo bez papira. Ako me uhapse zbog Seika iz sedamnaestih i 300 evra onda hebiga

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  8. #8
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Procitao sam sve cetiri strane, podrzavam te potpuno...izgleda da svi oni koji te napadaju imaju putera na glavi i da su trgovali sa doticnim (jel on clan ovog foruma, poznat mi je onaj njegov citat iz Alan Forda na kraju...?)
    fotopetar likes this.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Citat stanis kaže: Pregled poruke
    Procitao sam sve cetiri strane, podrzavam te potpuno...izgleda da svi oni koji te napadaju imaju putera na glavi i da su trgovali sa doticnim (jel on clan ovog foruma, poznat mi je onaj njegov citat iz Alan Forda na kraju...?)
    Većina s onog foruma i tu su aktivna al za razliku od tamo tu su jako šutljivi. I ne bih se čudio da i tu lik prodaje satove.
    I svi po meni napali, i spreman sam ja i na rigoroznije stvari od njih jer ipak je u pitanju tu okretanje velikog novca.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Od koga kupiti luksuzan sat

    Iz mog skromnog iskustva sa kupovinim satova, novih, nisam do sada kupovao korišćene:


    • Poslati upit ovlašćenom dileru (ukoliko sa putuje u inostranstvo postoji i mogućnost vraćanja PDV, ko želi da proba da prođe bez carine) o željenom modelu sata i obavezno tražiti popust i pregovarati o ceni. Svi su mi odgovarali na upit i svaki prodavac je bio raspoložen da odobri određeni popust. Ukoliko bi se sat kupovao u nekoj od zemalja gde i prodavci muljaju sa porezom (npr. Turska, tamo mi nisu nikad davali povraćaj poreza), prošlo bi se i bez overe tax free i mogućnosti dojave našoj carini.


    • Pratiti on line prodavce u SAD, tamo često ima velikih sniženja. Najbolja varijanta je da se sat naruči u neku drugu saveznu državu od one u kojoj je prodavac, tada se ne plaća ni state tax, pa je još jeftinije. Ukoliko bi tako kupljen sat neko doneo na ruci, cena bi bila mnogo niža nego kod nas.


    Kupovinom na jedan od ova dva načina može se kupiti luksuzan sat po ceni mnogo nižoj od preporučene, iz mog iskustva cena je bila niža od 30% do 50% od zvanične, ponekad mi se čini da ovako kupljen sat nije skuplji od polovnog kupljenog preko oglasa.

    Kada su u pitanju korišćeni ili “vrući” satovi nemam iskustava, ali sumnjive satove ne bih kupovao a polovne bih kupio od poznatog i pouzdanog prodavca.
    Poslednja ispravka: piksi (6.8.2017. u 16:42)

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •