Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree3Likes
  • 2 Post By piksi
  • 1 Post By jdjukicreljic

tema: Molim savet-Breitling colt 36

  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Molim savet-Breitling colt 36

    Duze vreme skupljam novac za prvi bas dobar sat, imala sam modne satove, sada bih htela prvenstveno sat, a ne nakit. Sta mislite o ovom modelu, nasla sam na sajtu jomashop za 1395$. To je vise nego sto sam planirala, mislite li da vredi buduci da je kod nas skoro duplo vise? Pitam za odnos cena-kvalitet. Mnogo vam hvala unapred, nadam se da ce mi neko pomoci...

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.286
    Lajkovi
    29465
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Molim savet-Breitling colt 36

    U ovoj cenovnoj kategoriji odnos cena-kvalitet je pre svega subjektivna stvar, odnosno odražava našu ličnu želju i potrebu da za određeni proizvod platimo izvesnu (veću) sumu novca.
    Kada je u pitanju Breitling, on u startu ima visoku cenu, da se ne ponavljam šta je sve čini (ne samo kvalitet proizvoda), ali to je jednostavno tako, uvek je bilo i biće.

    Pomenuti model je na značajnom sniženju i po mom mišljenju, to je dobra cena za Breitling sat.
    Naravno preduslov je da se sat kupi bez dodatnih troškova prevoza, carine i PDV jer to sve dodatno poskupljuje nabavku.

    Sat je opremljen Breitlingovim B 74 Super quarz mehanizmom (na bazi ETA thermoline), što je najbolja varijanta kod kvarcnih satova i garantuje da će dugo i pouzdano raditi.

    Odmah ću predložiti kupovinu modela sa čeličnom narukvicom, koja je večita, i ne zahteva dodatne troškove, veoma skupe zamene.

    Trenutno su na Jomi u ponudi dva modela:
    Breitling Colt 33 Black Stainless Steel Ladies Watch A7738711-BB51SS - Colt - Breitling - Shop Watches by Brand - Jomashop
    Breitling Colt 33 Silver Dial Ladies Watch A7738711-G744SS - Colt - Breitling - Shop Watches by Brand - Jomashop

    Ova dva modela su nešto manjeg prečnika, 33 mm, koštaju nešto više ($1,650), ali ta razlika u cenu je sasvim prihvatljiva obzirom da imaju čeličnu narukvicu. Opremlji su B77 mehanizmom, za koji važi sve isto kao i za prethodni.
    Razlika u prečniku sata nije velika, mislim da je sasvim adekvatna za damsku ruku.

    Preporuka za kupovinu, da, slobodno, dugo ga nositi, jer se ovakav sat ne isplati prodavati.

    Pozdrav
    martinv and Dukin like this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim savet-Breitling colt 36

    Hvala mnogo, pomogli ste mi. Ja sam vec razmatrala ta dva modela koja ste mi predlozili, ali mi je problem sto se ovo veliko snizenje zavrsava sutra, moja rodjaka je sada u USA pa sat kupujem bez carine, dostave i pdv. Skupila sam 1200$, mogu nekako da izguram ovaj model od 1395$, ali, iako prihvatljiva razlika, ne mogu da prisustim ovaj od 1650$. Jos cu do veceras razmisliti i odluciti. U svakom slucaju, mnogo mi znaci sto ste me ohrabrili da kupim jer mi se ovi modeli mnogo dopadaju. Javicu sta sam uradila.
    MMario likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •