Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree5Likes
  • 1 Post By VLADAN P
  • 2 Post By stomp
  • 2 Post By Uros GT

tema: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

  1. #1
    Član Avatar korisnika dzonitru
    Član od
    30.1.2018.
    Poruke
    113
    Lajkovi
    124
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Pozdrav kolege clanovi!
    Resio sam da kupim neki jeftini casio za svakodnevno koriscenje, pa mi je izbor pao na MDV106 (50ak $), jedino me kopka njegova velicina za moj zglob od jedva 7'', pa sam mislio da za pocetak uzmem nesto manje i izbor mi je pao na digitalac AE1200 (15ak $) verovatno plasticni, metalni mi je nekako cudan. Problem sa MDV106 je sto ne mogu da ga nadjem kod nas da ga vidim uzivo, kad se stavi metalna narukvica prelep je sat za svaki dan dok je digitalni vise retro, ali veoma zanimljivog izgleda.
    Interesuje me da li je neko od vas posedovao neki od ova dva modela, sta mislite o njima i da li imate neki bolji predlog u cenovnom rangu do 50€
    Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106-p173952z.jpgMisljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106-wp-1462800397456.jpeg

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Pozdrav i dobrodošao.
    Za početak prebaci inče u ovdašnji merni sistem.
    eee likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Član Avatar korisnika stomp
    Član od
    21.10.2017.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    552
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Pozdrav kolega.
    Što se mdv modela tiče ja o tom satu sam čuo samo riječi hvale.Zamalo
    sam ga i kupio ali uletjelo je nešto meni interesantinije.
    Ako se odlucite za mdv diver imat cete zaista lijep sat koji ce izvrsno obavljat svoj
    posao ronilackog sata sto mu i je primarna funkcija.
    Ovaj drugi je klasicni digitalac i dok se duro moze kombinirati po mojem misljenju
    na vise odjevnih kombinacija,digitalac je striktno vezan na sportski look.
    Jedino ovo sto kazete za velicinu,duro je poprilicno velik sat kako kazu.
    Diling and markoni95 like this.

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika markoni95
    Član od
    6.1.2018.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    226
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Pozdrav.. Moj glas ide za Casio Duro.. Kao sto je kolega stomp napisao,vise kombinacija sa njim imas nego sa digitalcem..Ali ako Vam je bitna potrosnja novca ja sam skoro uzeo Casio MRW200H.. Kostao me je 17.00$ na Ebayu,iz Singapura je uzet i stiga je za 9 dana. Jako lijep sat,postoji mogucnost veceg kombinovanja nego sa digitalnim satom..Mislim da je to best buy za 17 dolara ali opet ukusi su razliciti,nadam se da sam malo pomogao
    Citat dzonitru kaže: Pregled poruke
    Pozdrav kolege clanovi!
    Resio sam da kupim neki jeftini casio za svakodnevno koriscenje, pa mi je izbor pao na MDV106 (50ak $), jedino me kopka njegova velicina za moj zglob od jedva 7'', pa sam mislio da za pocetak uzmem nesto manje i izbor mi je pao na digitalac AE1200 (15ak $) verovatno plasticni, metalni mi je nekako cudan. Problem sa MDV106 je sto ne mogu da ga nadjem kod nas da ga vidim uzivo, kad se stavi metalna narukvica prelep je sat za svaki dan dok je digitalni vise retro, ali veoma zanimljivog izgleda.
    Interesuje me da li je neko od vas posedovao neki od ova dva modela, sta mislite o njima i da li imate neki bolji predlog u cenovnom rangu do 50€
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	p173952z.jpg
Viđeno:	777
Veličina:	139,6 KB
ID:	135929Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	wp-1462800397456.jpeg
Viđeno:	346
Veličina:	24,5 KB
ID:	135930

  5. #5
    Član Avatar korisnika dzonitru
    Član od
    30.1.2018.
    Poruke
    113
    Lajkovi
    124
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Hvala na brzim odgovorima
    Moj propust, 7'' je oko 18cm, obicno po stranim sajtovima to tako izrazavaju, pa sam kontao i ovde, nisam bio upucen
    Slazem se sa tim oko kombinovanja, to mi je manje-vise bitno, imam kineski "diver" koji sam uzeo samo zbog izgleda (bojim se sa njim ruke da operem) i njegov precnik je 40mm bez krunice, a ukupna duzina sa nozicama 47mm sto mi okej stoji i blizu je 44/48mm kod MDV106, samo me ta dodatna 4mm muce.
    MRW mi je nekako ni tamo ni ovamo, njega ne bih
    Cena nije problem, 50ak dolara za sat o kom ne moram da razmisljam kad ga nosim nije mnogo
    Ima li neko od vas MDV? Nekako mi je cudno da tog sata nema nesto preterano na domacem trzistu, ipak mi deluje kao veoma pristupacan sat s obzirom na karakteristike

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #7
    Član Avatar korisnika dzonitru
    Član od
    30.1.2018.
    Poruke
    113
    Lajkovi
    124
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Da, pregledao sam i njih
    Sad sam se malo na WUS informisao, kad sam ukucao MDV106 u pretragu razocarao sam se u zivot, prodao lik AE1200 i MDV za 40$ cini mi se, sa shippingom i da me izadje 70ak nije strasno
    Mislim da cu kupiti MDV na ebay-u, pa kad stigne videti da li cu ga zadrzati
    Ako bude prevelik, neko od clanova foruma ce biti u prilici da kupi odlican sat
    Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106-1425420601750.jpg
    Probacu kako ce izgledati narukvica sa ovog sata na njemu, a na ovog staviti neku braon koznu, mislim da bi lepo izgledalo

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Meni je bio prevelik, obim zgloba za dlaku ispod 7". Prodao sam ga brzo.

    Ne dopada mi se jeftin izgled cifera, kao prelakiran ceo, ima neki odsjaj koji mi se baš nije dopao.

    Osim subjektivnog, u pogledsu specifikacija, odličan sat, i mnogo sata za ne tako mnogo novca.

    P.S. Kaiš je đubre.
    Diling and dzonitru like this.

  9. #9
    Član Avatar korisnika dzonitru
    Član od
    30.1.2018.
    Poruke
    113
    Lajkovi
    124
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Misljenje o Casio AE1200WH-1A i MDV106

    Da, kais se ni meni ne svidja, zato bih ga promenio odmah, a ako uzmem za 10ak$ kozni za drugi casio dobicu dva sata sa novim izgledom.
    Ja sam danas bio na korak od kupovine, medjutim drug narucuje kineza slicnih dimenzija, pa cu sacekati da ga dobije i probati, pa na osnovu njega odluciti
    Ne znam samo koliko bezel utice na proporcije i percepciju velicine.
    Pogledacu sad malo starije Duro serije, mislim da ima manjih primeraka

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •