Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #1
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Da li kupovati SEIKO satove preko navedenih sajtova- cene su i za 50eur niže nego
    VITANOVU i SENSE-u.
    Za SEIKO SNZG15J1 mi traže u VITANOVU oko 46.000,00 i da čekam 30-60 dana (pošto ga nemaju na stanju),
    a isti taj model sata preko Creation Watch sajta se može kupiti za 135eur sa FedEx-om (kolika je carina u Srbiji to ne znam, ali u Creation-u mogu napisati račun na 20 USD i tada carine nema).
    Preko Sky Watch.com.sg isti model SEIKO SNZG15J1 se može kupiti za 107 eur- freesheeping i plus da ide kao poklon, tj carina- ništa!
    Svi modeli su J1, ne K1 !
    Do tih saznanja sam došao stupivši sa njima u kontakt!
    DA LI SE I GDE KRIJE PREVARA - UKOLIKO POSTOJI, ili KUPUJ pa šta bude!!??
    Poslednja ispravka: kvladan (9.1.2013. u 16:51)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Reci im da ti ipak stave pravi racun - ako se carinicima ucini sumnjivo mogu da ga carine onako kako oni procene. Inace to J i K je isto u toj klasi satova a o tome se vec nekoliko puta raspravljalo na forumu.
    DrAgod likes this.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Pa isplati se.Creation je pouzdan sajt sa velikim ugledom u svetu.Po mom skromnom misljenju,imaju najbolju ponudu Seiko i Citizen satova.
    Sto se tice Orienta,preporucujem ti orientuhren.de.
    Izvadi Intezinu internet karticu i slobodno kupuj.
    Zasto su cene satova kod nas strasno velike zaista ne znam....
    Kada je cena hrane kod nas veca nego u jednoj Svarcarskoj i Nemackoj i kad nam je benzin najskuplji u Evropi,pretpostavljam da i satovi mogu biti znatno skuplji nego sto zaista vrede.Ne zaboravi da je ovo Srbija.
    RUS and jagoda-nbg like this.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  4. #4
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Zenith je ovo lepo objasnio, ako je sve skuplje kod nas, zbog cega bi satovi bili izuzetak?
    Uglavnom Creaton je pouzdan, to da li sat ide kao poklon ili ne, nista ne znaci.
    Oni te pakete carine otprilike, nikad se ne zna kad ce da carine.
    Mozes 10 puta da neplatis nista, i 11 put da platis.
    Vec sam ti pisao u onoj prosloj temi, na cenu sata sa postarinom ti racunaju 10% poreza, pa na sve to jos 20% pdv
    A razlika izmedju J i K, ne postoji, bas kao sto je Tiha napisao.
    Zenith likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #5
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    U potpunosti se slažem jedino sa tobom!
    Hvala na komentaru!

  6. #6
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    I ti si mi kolega to lepo objasnio, napokon da više raščistim sa tim K1 i J1- jedino -što na satu neće pisati "japan made" ili da kupim SEIKO SNZG07J1- mada ne znam kako sa onom nežnom bojom izgleda u stvarnosti!?
    Hvala RUS!

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ja bih na tvom mestu kupio u Sense-u k1 varijantu za 13.600 din i uzivao bih u satu, koga je briga dal je j ili k.

  8. #8
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Hvala na savetu ali na osnovu svega mislim da će odluka ipak pasti na novi Roamer Power 8, juče sam ga ponovo gledao u Marijus zlatari u Nišu, na ruci lepo leži,a i lepo izgleda, garancija je godinu dana i košta 13000,00.
    Šta da radim, postavljao sam to pitanje, svi su bili za SEIKO ali nikada ne kupujem ono što uživo ne vidim i ne probam- na moju veliku žalost SEIKO satovi se u Nišu uglavnom mogu kupiti ako ih naručiš,a naručuju ih od VITANOV-a koji je po meni stvarno preskup!
    Pozdrav svima i hvala na savetima, a veliku grešku ne verujem da ću na praviti jer iza ovog iako starijeg modela Roamera ipak stoji
    "Swiss made"!Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE-roamer.jpg

  9. #9
    Član Avatar korisnika bozicko
    Član od
    19.11.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    110
    Lajkovi
    144
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Sajt creationwatches 110% siguran. Lik (Raul ako se ne varam) će ti uvek izaći u susret.Meni je naprimer nabavio sat koji tada nije imao u ponudi...
    Skywatches je druga priča. Naime, jednom sam hteo da naručim sat kod njega, međutim nije imao opciju slanja u Srbiju. Ja ga priupitam u čem je stvar, a on kaže da ne šalje u Srbiju. Elem posle par kontrea pitanja, lik je bio nekorektan i rekao mi je da nema nameru da menja pravila i da Srbija ostaje van domašaja...
    možda se u međuvremenu nešto promenilo...
    Si fueris Romae, romano vivito mori, si fueris alibi vivito sicut ibi!

  10. #10
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Vidim da Srbiju sada imaju u listi zemalja za Shipping ali ne vidim koliko kosta slanje... Inace - Skywatches.com.sg ima dobru reputaciju po svetu... Ovo za nas me je malo razocaralo, mada su se izgleda opametili .
    No time to lose

Strana 1 od 10 12345 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •