Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #11
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Božićko srdačan pozdrav!
    Komunicirao sam sa Raulom i trenutno nema u ponudi SEIKO SNZG15J1, koji je kod njega, tj. Creation Watch-a 99 eur + 31 eur je FedEx, znači ukupno 130eur, a koliko će naći uzeti za carinu stvarno ne znam.
    Sky Watch je stvarno nešto bio bez konkretnog odgovora, rekao sam mu da je slanje u Srbiju- cena sata (gore navedenog je 107,07 eur, slanje free shipping, pitao sam za FedEx jer mi je to neka sigurnost, a oni su odgovorili da je glupo plaćati i FedEx i da je pošiljka obezbeđena jer se šalje preporučeno i ne može se desiti da sat ne stigne na moju adresu,
    Čak su mi i rekli da možemo izbeći carinu u Srbiji jer će oni napisati da je vrednost pošiljke oko 20 USD.
    A tačno je da se na sajtu piše da se ne šalje roba u zemljama EU- mi tamo još nismo! Ali su mi oni ipak malo rizični i baš bih dosta rizikovao, ali 110 eur u odnosu na preko 300 eur koliko traže u VITANOV-u za ovaj model sata- možda se i isplati rizik!?
    Zbog svega ovoga se i rešavam da kupim meni odavno željeni Roamer power 8, nov, u zlatari, sa garancijom- a da lepo leži na ruci,leži!
    SEIKO SNZG15J1 uživo nisam ni video, jer ga u Nišu nema, stiže samo ako ga naručim.
    Pozdrav od Vladana!

    Kolega upravo sam odgovorio Božićku po pitanju Sky Watch-a, ali ne znam da li da rizikujem- a ovako su OK, ne bih rekao da su prevaranti- s tim čtom za SEIKO SNZG15J1 daju garanciju od 1 god., a cena je 107,07eur.
    Pozdrav iz Niša!
    Poslednja ispravka: VLADAN P (10.1.2013. u 5:44)

  2. #12
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ja licno ne bih dao ni 100 dinara vise za J verziju sata, posto zaista mislim da je to isto,ali to je samo moje misljenje.
    Uglavnom ako nisi imao priliku da probas sat, idi na sigurno i uzmi sat koji si imao prilike da vidis i probas.
    VLADAN P likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Uff mozda sam blesav ali volim J , nekako mi toplo oko srca Ali ruku na srce razliku u kvalitetu neces primetiti

  4. #14
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Serb ne pali masu . kvladan-e Nema razlike između K i J ,bar ne neke koju možeš na bilo koji način, koristeći bilo koju metodu , primetiti. E sada ako ti baš želiš dati više novca to je druga stvar .
    sima hrabri and VLADAN P like this.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Pa rekao sam da nema razlike u kvalitetu , ali moje srce je ludo

    Salu na stranu, nema razlike izmedju J i K , sve to zavisi sta volis i sta te cini srecnim Ja licno volim satove koji nisu toliko dostupni na nasem trzistu, ali daleko od toga da J opravdava razliku u ceni
    Poslednja ispravka: Serb (9.1.2013. u 22:53)

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    @kvladan,
    sad sam video u drugoj temi da si tražio baš tog Roamera. Kad si ga već našao, kupi ga i uživaj.
    Ne verujem da će ti neki drugi sat predstavljati veće zadovoljstvo od njega, kad si ga već toliko želeo.

  7. #17
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Skroz su u pravu za FedEx. Iz SG se najcesce salje Deutche Postom koji je kupio DHL i tako - posiljka ide regularnom postom ali je u stvari prevozi DHL, zaista je osigurana, ima tracking number i DHL je doprati lepo do nase poste. Ovako sam kupio dosta satova (doduse ne od skywtches)

    Carinu + PDV placas 10% + 20% a kad carinici vide 20$ vrednost, obavezno ispituju stvarnu vrednost. Zasto ne pogledas Sense? Znam da oni imaju par verzija SNZG (13 - http://www.satovi-online.com/catalog...k1-p-2663.html ili 15 - http://www.satovi-online.com/catalog...k1-p-3698.html) koje ne izadju mnogo skuplje, a ne maltretiras se?

    Inace Skywatches svakako nije sumnjiv a FedEx i DHL mozda jesu malo sigurniji ali racunaj da na sve moras da doplatis 30-50 evra troskove spedicije na kraju!
    Poslednja ispravka: vladas (9.1.2013. u 23:07)
    sima hrabri and jagoda-nbg like this.
    No time to lose

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    moje iskustvo sa Creationwatches: 3 sata poslata u Srbiju, sva tri regularnom postom (free shipping) sva tri stigla bez ikakvih problema i kao sto kolege rekose dobijes tracking number i u svakom trenutku znas gde ti je sat.
    mozda sam vec i dosadan koliko hvalim ali ja cu nastaviti da narucujem satove sa ovog sajta jer je pouzdan i povoljan i Raul mi deluje kao okej lik.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ja sam do sada sa creationwatch naručivao 6 puta. U Srbiju su mi stigla tri sata sva tri fedex-om, svaki put je vrednost bila označena na 60 USD i nije pisalo da je sat već horology item, carinu i porez nisam ni jednom platio, a satovi su bili od 250 - 435 USD... A veoma brzo stiže prva dva su u utorak poslata u petak su već bili na kućnom pragu, Tissot-u je trebalo dan više... Četvrti je poslat besplatnom opcijom 9. januara, pa ćemo videti kad će stići i kako ću proći... U svakom slučaju imaš moje preporuke za sajt, i ako ti se neki od ponuđenih satova sviđa slobodno kupuj. Jedino ne bi bilo loše da nađeš nekog pa da podelite poštarinu za dva sata je ista cena, mislim i da bi i za tri bila, zavisi od težine...
    vladas likes this.

  10. #20
    Član Avatar korisnika kvladan
    Član od
    31.12.2012.
    Lokacija
    Niš, Srbija
    Poruke
    110
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Serb, ja se slažem sa tobom, kako nema razlika između J i K kada na J na ciferu lepo piše "MADE IN JAPAN" !
    Zar je malo, ai treba da košta više zbog J !!
    Pozdrav

Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •