Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 31
Like Tree24Likes

tema: Kupovina sata na poklon - Pomoć

  1. #21
    Novi član
    Član od
    23.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Evo i mene Kao prvo,hvala vam svima na savetu i pomoci! Dopada mi se model SNK809K1 koji je Clarissa navela,takav model bi mu se svideo Kada je u pitanju kupovina sa njim,to ne dolazi u obzir,jer hocu da ga iznenadim posto sat nikako ne ocekuje,a kada bih ga vodila da sam izabere to ne bi bilo to,poklon bi izgubio svoju draz ko sto neko vec rece,a njegov odusevljeni,iznenadjeni pogled kad otvori kutiju,je efekat koji zelim da postignem Dosta dobro poznajem njegov ukus,a i par puta dok smo setali je bacio pogled na izloge i merkao takve satove pa sam izokola iskopala sta mu se dopada.Iako je dosta mlad,veoma je ozbiljan za svoje godine,na celu je jedne firme i cesto je na sastancima pa mislim da takav model ide i uz njegov stil oblacenja i uz njegovu licnost.Pa onda ljudi, da pazarim SNK809K1?Seiko SNK809K1 mislim da je odluka pala Da li se moze nesto ugravirati na poledjini sata? I da li znate gde u Novom Sadu mogu da nadjem taj model?(obisla sam spens,ponuda seiko satova je minimalna)Ili kada je u pitanju porudzbina preko sense,da li je to pouzdano,i da li sat stigne ,da kazem,citav,i da li je takav kao na slici ? Gde jos na netu mogu naci detaljnije podatke o tom modelu? Hvala vam svima MNOGO,MNOGO stvarno ste mi pomogli

  2. #22
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Taj model koji si odabrala(i ja ga imam) ima pozadi stakleni poklopac sa metalnim rubom.Dakle,mali je problem sa graviranjem posvete.Eventualno,po tom rubu sitnim slovima.
    Kupovina sata na poklon - Pomoć-n4.jpg

    Sense je pouzdan.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #23
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Kupovina preko sense je pozdana, u ostalom kontaktiraj ih i vidi da li imaju konkretan model. Sat stiže dobro upakovan tako da ne moraš da brineš, ja sam kupovao od njih pa kažem to na osnovu ličnog iskustva. Sve sto to nije jasno priupitaj ih. Sto se tiče dodatnih informacija o satu dovoljno je da ukucaš u guglu naziv modela i reč review i dobićeš sve potrebne informacije. Ovako na brzinu, sat je čeličan, mehanizam automatik ( 7s26 ), prečnik sata oko 37 mm , razerva snage, ako se ne varam, 44 sata. Toliko od mene.

  4. #24
    Član Avatar korisnika shule83
    Član od
    23.12.2010.
    Lokacija
    Omoljica,Pančevo
    Poruke
    186
    Lajkovi
    818
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Super izbor mnogo lep i dobar sat malo je falilo da ga kupim razocaralo me je to sto je i na mojoj tankoj ruci delovao mnogo mali.

    Vladan P- gde si uzeo taj kais ako nije tajna?

  5. #25
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Citat shule83 kaže: Pregled poruke
    Vladan P- gde si uzeo taj kais ako nije tajna?
    Kod jednog časovničara na Banovom brdu.Pre 7 meseci je to bio poslednji primerak i od tada,nažalost,nemaju više takve kaiševe.(redovno proveravam).
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #26
    Član Avatar korisnika shule83
    Član od
    23.12.2010.
    Lokacija
    Omoljica,Pančevo
    Poruke
    186
    Lajkovi
    818
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Kod jednog časovničara na Banovom brdu.Pre 7 meseci je to bio poslednji primerak i od tada,nažalost,nemaju više takve kaiševe.(redovno proveravam).
    Mnogo dobro izgleda mislim da bi bas lepo legao na moj Vostok...
    VLADAN P likes this.

  7. #27
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Content Removed - ArticleSnatch.com
    Ovde imaš prikaz sata, a pri kraju i njegove tehničke karakteristike( već ih je napisao skydummer ). Još nekoliko fotografija sata na ruci, a kad ga kupiš momku, lepo bi bilo da ga uslikate i postavite fotografije ovde, takav je običaj.
    Pozdrav !
    Kupovina sata na poklon - Pomoć-hobi-jam-1911.jpgKupovina sata na poklon - Pomoć-seiko-011.jpgKupovina sata na poklon - Pomoć-snk809k2_wrist_shot.jpg
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  8. #28
    Član Avatar korisnika nwolfe
    Član od
    30.9.2011.
    Lokacija
    Hannover, DE
    Poruke
    178
    Lajkovi
    375
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    @Cupka (Čupka?)
    Izabrala si jedan veoma lep sat! To je jedan od prvih seika koji je i meni zapao za oko, i jedan od favorita za kupovinu, doduše ipak sam se odlučio za ovaj sa slike ispod

    Ipak, ne bi bilo loše da skokneš do spensa, i iz one minimalne ponude seika pogledaš neku peticu, čisto da ošacuješ veličinu. Ne bi bilo loše i da od dečka, onako izokola, saznaš da li mu se dopadaju satovi (za današnje, pre svega, modne pojmove) manjeg prečnika.

    Sve zavisi od lične preferencije i od "veličine" individue. Ja sam se prilikom dolaska u radnju iznenadio kad sam video koliko su "mali" ti satovi koje sam gledao na internetu, međutim, kada sam ga stavio oko zgloba, shvatio sam da je to - to Moje mere su: 170/68, obim zgloba 15,5-16cm, a moja petica na mojoj ruci izgleda ovako:



    Slika ipak nikada ne može da dočara onaj pravi utisak koji dobijete kada nekoga vidite uživo sa satom na ruci. U svakom slučaju, iskreno se nadam da će se tvom dečku sat dopasti i da ćemo uskoro imati još jednog člana

  9. #29
    Novi član
    Član od
    23.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Naravno,postavicu slike

  10. #30
    Novi član
    Član od
    23.1.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina sata na poklon - Pomoć

    Citat nwolfe kaže: Pregled poruke
    @Cupka (Čupka?)
    Izabrala si jedan veoma lep sat! To je jedan od prvih seika koji je i meni zapao za oko, i jedan od favorita za kupovinu, doduše ipak sam se odlučio za ovaj sa slike ispod

    Ipak, ne bi bilo loše da skokneš do spensa, i iz one minimalne ponude seika pogledaš neku peticu, čisto da ošacuješ veličinu. Ne bi bilo loše i da od dečka, onako izokola, saznaš da li mu se dopadaju satovi (za današnje, pre svega, modne pojmove) manjeg prečnika.

    Sve zavisi od lične preferencije i od "veličine" individue. Ja sam se prilikom dolaska u radnju iznenadio kad sam video koliko su "mali" ti satovi koje sam gledao na internetu, međutim, kada sam ga stavio oko zgloba, shvatio sam da je to - to Moje mere su: 170/68, obim zgloba 15,5-16cm, a moja petica na mojoj ruci izgleda ovako:



    Slika ipak nikada ne može da dočara onaj pravi utisak koji dobijete kada nekoga vidite uživo sa satom na ruci. U svakom slučaju, iskreno se nadam da će se tvom dečku sat dopasti i da ćemo uskoro imati još jednog člana

    Hvala ti na savetu,nadam se da cu "ubosti" pravi satic On ne voli one glomazne ,ogromne satove tako da mislim da bi ovaj bio potaman pokusacu nekako da mu uzmem obim zgloba.A cim pazarim satic,i naravno kad ga dobije postavicu sliku i utiske hvala vam svima na pomoci,ne znam sta bih bez vas
    Clarissa likes this.

Slične teme

  1. Kupovina sata do 250 evra.
    By Don_Krstic in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 3.1.2011., 10:04
  2. Kupovina sata
    By banja in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 26.12.2010., 19:26
  3. Kupovina sata
    By Aleksandar S in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 15:32
  4. Kupovina sata bez papira
    By sub in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 11:33
  5. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •