Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree10Likes

tema: Kako do Orienta?

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    Ja sam napisao da mi taj sajt ne uliva poverenje jer nema ni broja telefona ni bilo kakvog drugog podatka. Jednostavno mi se ne dopada ideja da kupujem nešto od nekog kome ni broj telefona ne znam.
    Poslednja ispravka: ckvrlj (27.8.2013. u 20:04)

  2. #12
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    ja sam postavio taj link jer prodaju i certinu, e mene je interesovalo gde clanovi foruma nakupovase tolike oriente, istina je da na osnovu prikazanog na sajtu oni ne ulivaju poverenje kao sto rece ckvrlj

    @bigmag, gde si pisao o tom losem iskustvu, ne mogu da pronadjem, ili ako ti nije problem jos jednom da ga podelis sa nama

    ali nemoj da se nerviras

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    preporucujem orientuhren.de
    eee likes this.

  4. #14
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    Postoji dobar izbor Orienta na Kupujem prodajem. Uglavnom ih prodaje jedan čovek. Mislim da su neki od njega kupovali , treba kontaktirati prodavca, a koliko sam pratio njegove oglase, bar ranije, bilo je moguće preuzeti sat u BG. Kontaktiraj čoveka preko pp na Kupujem prodajem, zatraži dodatne fotografije ,pitaj da li uz sat ide kutija, uputsvo , garancija, proceni i dogovori lično preuzimanje u BG.

    Ako je neko kupovao Orient satove od čoveka sa KP, neka iznese svoje iskustvo.
    aco pg likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    Copy paste:Uh pisao sam u nekoliko navrata o tome, kako bih sprecio drugare sa foruma da se zalete i kupe sat sa Orientuhren.de, poenta je u tome sto vam garancija nista ne vazi i sto je mozete samo zguzvati i baciti, a ako se nesto daleko bilo u grantnom roku desi sa satom mozete situaciju pogorsati tako sto cete isti poslati na servis kod ovog izopacenog nemca koji ce sat nositi jedino na svojoj ruci, i pritom ispusiti 100 paklica cigareta, kao da vam njegov znoj nije dovoljan nego i dim da sve to malo pojaca i tako urnisan sat vratiti kad vam istekne garancija, naravno ne popravljen. Tvrdeci pri tome da sat ima odstupanja od vise minuta dnevno jer mu smetaju neki magneti u mom okruzenju. Opet sam se iznervirao. Da pomenem samo da sam sat dva puta slao da mi je oba puta vracen ne popravljen. Eto zbog toga...

  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    Pa ja nesto ne znam da li i sa ostalih sajtova vaze te garancije, mozda samo kod ovlascenog prodavca. Ja sam uz seiko dobio internacionalnu garanciju ali ne znam ko bi mi to prihvatio ovdje. Ali u sustini ti si imao vise problema sa postprodajom nego sa kupovinom, ali u svakom slucaju veoma neprijatna situacija

  7. #17
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Kako do Orienta?

    sada sam pogledao ponudu tog gospodina sa kupujemprodajem, deluje mi jako korektno i profesionalno, cene cu mu isto konkurentne, vidim i neki nasi clanovi su ga preporucivali
    aco pg likes this.

  8. #18
    Novi član
    Član od
    23.5.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kako do Orienta?

    Za sve ljubitelje Orient-a ima poprilicno dobar izbor u Madjarskoj, tacnije u Budimpesti. Nazalost sajt im je na madjarskom ali ko hoce snaci ce se Tutu Óraszalon Westend - Minőségi órák, kedvező áron

    Pozdrav svima!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •