Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Nešoni
  • 2 Post By Nešoni

tema: Da li kupiti ovaj Hamilton?

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Da li kupiti ovaj Hamilton?

    Hamilton Khaki Field Automatic sat 42mm dvije narukvice (600 KM)
    https://www.olx.ba/r/27242622/1229580

    Pozz zanima me da li uzeti ovaj sat cijena je 300€?

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Da li kupiti ovaj Hamilton?

    Citat Djordje 380 kaže: Pregled poruke
    Hamilton Khaki Field Automatic sat 42mm dvije narukvice (600 KM)
    https://www.olx.ba/r/27242622/1229580

    Pozz zanima me da li uzeti ovaj sat cijena je 300€?
    Dragi kolega, ne znam šta te buni u vezi Khaki Field a. Hamilton ima zavidnu reputaciju i istoriju, mehanizam u satu ETA-2824 je jedan od najpouzdanijih mehanizama koji se lako i jeftino servisira sa velikom dostupnošću delova. Koliko znam sa svojih 12mm spada u vitkije/nosivije automatike a mislim da ga srebrni bezel po potrebi čini i dress satom. Safirno staklo sa obe strane samo dopunjuje pozitivan utisak. Cena je odlična ako možeš da zaobiđeš carinu i porez a što se tiče sigurnosti online kupovine tu si sam sa svojom procenom (kada god mogu preferiram neposrednu kupovinu - oči u oči) Ako ti se sat dopada, nećeš pogrešiti, za ovu cenu dobijaš odličan sat. I za kraj, meni se ovaj sat dopada na kožnom nato remenu. Ako ga uzmeš , obavezno postavi neku fotku. Pozdrav

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    chuck likes this.

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    20.7.2015.
    Poruke
    58
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Da li kupiti ovaj Hamilton?

    Hvala,ne buni mene sam sat nego kupovina preko neta ,carine nema jer smo prodavac i ja iz iste drzave,ali on je od mene udaljen bas tako da ce morati postom ali vidim da ima veliki broj pozitivnih dojmova tako da mi je to prvi "oslonac",sat je u extra stanju bar po slikama,polovan je ali veoma ocuvan,pa sam postavio taj link gore da procjenite preko slika,znam da je teze nesto na slikama zapaziti,ali opet...

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Da li kupiti ovaj Hamilton?

    Citat Djordje 380 kaže: Pregled poruke
    Hvala,ne buni mene sam sat nego kupovina preko neta ,carine nema jer smo prodavac i ja iz iste drzave,ali on je od mene udaljen bas tako da ce morati postom ali vidim da ima veliki broj pozitivnih dojmova tako da mi je to prvi "oslonac",sat je u extra stanju bar po slikama,polovan je ali veoma ocuvan,pa sam postavio taj link gore da procjenite preko slika,znam da je teze nesto na slikama zapaziti,ali opet...
    Što se tiče internet kupovine kao što rekoh, tu sam odlučuješ. Prodavac ima više od 100 pozitivnih preporuka na ebay-u, što mi je osnovna referenca. Možda preko telefona da mu postaviš pitanja o satu koja te zanimaju (starost, papiri, stanje itd) pa da onda stekneš krajnji utisak. By the way, moj Hamilton Khaki UTC Navy je bio 5 godina star kada sam ga uzeo. Uradio servis, kupio metalni mesh i izgleda ko iz radnje da je izašao. Ukoliko bi mi i posle telefonskog razgovora ostali pozitivni utisci ja bih kupio sat. I plaćanje preko pay palla na e-bayu - mislim da si smanjio rizik na minimum. Slika mog Hamiltona ispod. Pozdrav

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    sdbiba and paki like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •