Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Nick
  • 2 Post By zarekg

tema: Casio MTP-V008L-7B1

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Casio MTP-V008L-7B1

    Планирао сам да поновим своју колекцију, тј потребан ми је нешто елегантнији сат. Но, не бих давао превише новца, па сам нашао Casio MTP-V008L-7B1 за 3.400,00 динара. Знам да је ова марка поуздана, али да ли би неко могао да ме упути ближе у квалитет поменутог сата?

    У следећем линку имате слику сата http://www.sattrade.co.rs/images/cas...008L-7B1-v.jpg

    П.С. Да ли је неко имао искуства са куповином преко овог сајта Satovi, Satovi muski, Zenski satovi, nakit, naočare, Beograd, Srbija, Sattrade

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    Pozz Kragujevcanin,CASIO je CASIO ,naravno pouzdana,kvalitetna i za nas budzet vrlo povoljna marka satova,bas taj koji si pomenuo sam imao porucio pre jedno mesec dana i po toj ceni bas preko sattrade,sutradan je stigao a postarina je besplatna,ali nisam bas bio odusevljen satom i par dana posle toga sam ga prodao jer koliko para toliko i muzike,po meni bas jevtin i nekvalitetan,kuciste jeste celicno ali nekako je lagano i nisam imao utisak da je to da kazem pravi celik,poklopac nije usrafljujuci dok mu kais nije kozni i uopste mi nije lezao na ruci,unutra je miyota pouzdan mehanizam sto je mozda i najkvalitetnije na tom tj.u tom satu,stalo po meni nije i ako sam veliki ljubitelj CASIO satova koje sam puno,puno imao,moj savet da ga prvo vidis i probas uzivo pa tek onda odlucis u vezi kupovine,poz!

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    Хвала пуно, Nick. Имао сам неке бојазни око овог сата, које си ми потврдио. Имаш ли неку препоруку за сат до 7.000,00 динара? Значи да је: елегантан, округлог и већег кућишта, са црним кожним каишем и по могућству (не мора нужно) са римским бројевима? Питање важи и за остале који се укључе у тему.

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    MTP-1381L-7A

    Рецимо овако нешто

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    Razmisli i o Lorusu.
    Firma je dobra a ja sam zadovoljan njihovim satom koji je koštao ispod 10000 dinara.
    Kućište je dobro a kakav je kaiš -ne znam.Moj nije imao kožni. Uostalom,za 600 -1200 dinara možeš zameniti kaiš kada mu dođe vreme.
    Ovi satovi koje predlažem,zbog svog oblika i veličine cifera prema kućištu, na ruci deluju mnogo veće od njihovih stvarnih dimenzija.
    U svakom slučaju bilo bi dobro da satove vidiš i probaš pre kupovine.

    Evo dva predloga koja malo prelaze zadatu cifru.

    LORUS MUSKI RUCNI SAT RS961BX9 | LORUS | RUCNI SATOVI | LORUS MUŠKI RUČNI SAT RS961BX9

    i

    RN405AX9 • LORUS satovi prodaja, Lorus muski satovi, Lorus zenski sat
    Poslednja ispravka: VLADAN P (9.10.2016. u 13:22)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    Nema na cemu Kragujevcanin,inace ja sam Lapovac 28km od tebeRazmisli i o LORUSU kao sto ti rece VladanP,imao sam i te marke par casovnika a imam i sada jedan i odlicno su se pokazali ali u njima nisu miyote vec hattori mehanizmi,ovaj casio 1381l se i meni svidja i uzivo sam ga video u nekoj od radnji u Plazi tako da mi je on sasvim ok,poz!

  7. #7
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    U prilog Lorusa. Nosim ga samo zimi jer je tanak i lagan pa lako ide ispod rukava. Danas sam ga uzeo posle 5-6 meseci stajanja i kada sam proverio, zuri samo 20 sekundi .
    vladas and VLADAN P like this.

  8. #8
    Mlađi član
    Član od
    29.3.2012.
    Lokacija
    Kragujevac, Serbia
    Poruke
    78
    Lajkovi
    108
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Casio MTP-V008L-7B1

    Хвала пуно, другари. Ваши савети ће ми прилично помоћи при одлучивању.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •