Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    6.6.2014.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Armand Nicolete L14

    Pozdrav. Razmisljam ozbiljno o kupovini ovog sata. Na netu sam pronasao sve informacije o ovom brendu cime se stice opsta slika da je brend potcijenjen. Interesuje me da li je iko od vas imao iskustava sa ovim brendom i koliko su ovakvi navijaci kvalitetni?
    Bitno je navesti da satove koje kupujem kupujem iskljucivo zato sto mi se svidjaju i ne razmisljam o njihovoj prodaji - sta kupim ostaje kod mene do kraja.

  2. #2
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Armand Nicolete L14

    Ogromni popusti na AN i slične mikrobrendove meni i dalje nisu jasni. U nekim slučajevima za par meseci padnu i na pola cene.
    Malo ljudi priča o njima , ali su uglavnom pozitivni.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    6.6.2014.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Armand Nicolete L14

    Ono sto je prosto nevjerovatno da se vecina AN satova na Jomashopu prodaje za ogromne popuste u odnosu na prvobitnu cijenu. Pocetna cijena L14 je bila oko 5500€ a sad je oko 1500€, meni potpuno nerazumljivo i ovo me najvise odbija od kupovine. Zato sam se i obratio ovom forumu u potrazi za odgovorima...

  4. #4
    Član Avatar korisnika Oyster Prince
    Član od
    8.8.2018.
    Lokacija
    Belgrade, born&bred
    Poruke
    201
    Lajkovi
    802
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Armand Nicolete L14

    Citat tika-taka kaže: Pregled poruke
    Ono sto je prosto nevjerovatno da se vecina AN satova na Jomashopu prodaje za ogromne popuste u odnosu na prvobitnu cijenu. Pocetna cijena L14 je bila oko 5500€ a sad je oko 1500€, meni potpuno nerazumljivo i ovo me najvise odbija od kupovine. Zato sam se i obratio ovom forumu u potrazi za odgovorima...
    A tek kad odeš na E-bay, više ih ima novih ispod $1000 nego što ih ima preko. Ja sam jedno vreme bio zainteresovan za njihov model S05 , ali mi se ukus promenio za 180 stepeni i krenuo sam ka dress satovima, 10 mm manjim kućištima i slično.

    Video sam par kolega sa AN i nadam se da će se neko javiti sa utiscima.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •