Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By vpmalchik

tema: Pomoć oko izrade kaiša

  1. #1
    Novi član
    Član od
    15.5.2016.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoć oko izrade kaiša

    Pre svega pozdrav svima na forumu.

    Nedavno sam došao u posed prvog sata, ali nažalost bez kaiša.
    Nakon obilaska mnogo radnji, video sam da je ponuda kaiševa katastrofalna pa sam se odlučio za samostalnu izradu kaiša.

    Nabavio sam kožu i napravio kaiš bez mnogo muke ali imam problem sa njenog mekoćom. Naime, deo gde prolazi iglica je stišljiv tako da iglica lako ispada ako se kaiš malo više istegne u stranu. Evo fotografija sa kojih ćete lako shvatiti o čemu govorim.
    Onaj mat je prevrnuta koža i meni je znatno lepši ali je mekan, a drugi je tvrđa koža ali problem i dalje ostaje.

    Mene sada zanima da li neko ima predstavu kako da taj deo "ukrutim", pošto sam video da ima ljudi koji su ovde sami pravili kaiševe. Tutarijale koje sam gledao nigde ne pominju taj aspekt što možda znači da koriste znatno tvrđu kožu, ali to onda znači i da su neudobniji.

    Unapred hvala svima na odgovorima i savetima.
    Priložene slike Priložene slike Pomoć oko izrade kaiša-img_4418.jpg   Pomoć oko izrade kaiša-img_4416.jpg   Pomoć oko izrade kaiša-img_4420.jpg   Pomoć oko izrade kaiša-img_4421.jpg  

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Pomoć oko izrade kaiša

    Mislim da je to samo do koze, ako je koza kruca onda se nece tako guzvati! A mogao si da slikas i ceo sat, da ga vidimo



  3. #3
    Novi član
    Član od
    15.5.2016.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć oko izrade kaiša

    Nemam sada kako da ga fotografišem tako da evo fotografije sa sajta .

    Čekam da se javi još neko, možda se nađe neko rešenje pošto mi se sviđa ova meka koža koju sam nabavio.
    Priložene slike Priložene slike Pomoć oko izrade kaiša-classic_white-tan-leather_1024x1024.jpg  

  4. #4
    Novi član Avatar korisnika vpmalchik
    Član od
    5.6.2014.
    Lokacija
    Oslo, Norveska
    Poruke
    6
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć oko izrade kaiša

    Jedan od nacina je da prodjes uzarenom iglom kroz rupu i tako stabilizujes unutrasnji deo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    VLADAN P likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •