Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 19
Like Tree5Likes

tema: Narukvica za Hector sat

  1. #1
    Novi član
    Član od
    17.5.2017.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Narukvica za Hector sat

    Ajde da probam ovako u novoj temi, pošto mi je jako hitno, želim za rođendan da kupim rođaku originalnu metalnu (čeličnu) narukvicu za Hector H-667056 ručni sat. Da li ima negde u Beogradu da se kupi ili naruči (da stigne u roku od par dana) originalna narukvica za ovaj sat?

  2. #2
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Probacu da ti dam kratak odg. Nema sanse nigde da je nadjes ni zamesec dana a ne par dana Uvoznik za Hector ti je Poklon Ducan, a narudzbina kaiseva preko njih ti je u stilu molim se da mi stigne za 6-7 meseci. Probaj da mu nadjes kod nekog casovnicara zamensku koja bi odgovarala ulazu na njegovom satu.Pozz

  3. #3
    Novi član
    Član od
    17.5.2017.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Danas sam zvao Poklon Dućan i otprilike to je i bio odgovor - da će zvati servis da se vidi da se eventualno narući narukvica... Dakle mrka kapa... Elem, pošto mi je hića, treba mi narukvica čim pre može neke preruka za časovničara (servis) gde bi moga da nađem narukvicu približnu originalu, dakle da pasuje kao original da nije neko budženje? Može i PM kontakt ako ovde nije dozvoljeno reklamiranje. Veliki pozdrav!

  4. #4
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Ne znam sta bih ti rekao imas radnji po Bg-u I casovnicara maltene svakog ko ima u ponudi narukvice, pa jedino sutra da procesljas par mesta I vidis sta ti se nudi...

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Neka narukvica sa ravnim krajnjim linkovima, neće izgledati nakaradno, jedino malo praznog prostora između narukvice i kućišta...

  6. #6
    Novi član
    Član od
    17.5.2017.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    U tome je problem, vlasnik sata (rođak kojem kupujem narukvicu) ne želi narukvicu sa praznim prostorom između narukvice i kućušta. Zato sam kapirao da je original jedino rešenje...

  7. #7
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Pazi basu PD su imali ranije Condor narukvice koje su u pakovanju imali i te nastavke da moze da se montira uz kućište. Pozovi ih opet pitaj sta imaju tj dal imaju i dalje to u ponudi. U krajnjem slucaju reci vlasniku da nista od toga da se pomiri sa tim i da potrazi alternativu. Pa nisi u prilici da stvoris kada nema.
    Petar012 likes this.

  8. #8
    Novi član
    Član od
    17.5.2017.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Zvao sam ih i nemaju ništa od tih narukvica koji nisu "ravne" na krajevima.
    Ne znam, ako iko zna neki servis/časovničara u BG-u koji bi mogao da ima takve narukvice bio bih mu veoma zahvalan da mi da kontakt telefon da ne lutam ovako napamet. Pozdrav!

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Narukvica za Hector sat

    Ako želiš narukvicu koja ide skroz uz kućište, dakle ima end link koji skroz zatvara prostor između lugova, to nema šanse da ćeš uspeti adekvatno da rešiš sa bilo kojom aftermarket narukvicom jer dimenzije, zakrivljenje i ugao pod kojim end link ulazi u ležište mogu imati milion varijacija. Ja lično nikad ne bih išao na neku takvu kombinaciju. Ukoliko ne mogu da nabavim čelik specifično za sat za koji mi treba, lepo kupim mesh ako baš želim da sat bude na narukvici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #10
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Pasovalo je dosta puta mozda sa minijaturnim odstupanjima ali je islo, ne na sve naravno. E sad to je bila preporuka da se pokusa posto vidis da je vlasnik sata izricit za originalnu varijantu. Tako da prijatelju moj nema tebi pomoci nazalost osim da javnes vlasniku da se opredeli za nesto drugo

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •