Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree2Likes
  • 2 Post By VLADAN P

tema: Casio - delovi

  1. #1
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Casio - delovi

    Za vlasnike Casio satova link za nabavku originalnih delova za svoje ljubimce.
    Casio Watches and Replacement WatchBands | Casio Sales and Service
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Hvala za link imenjace, ovi stvarno imaju super izbor, bukvalno nema sta nema.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    5.10.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Ja na ovom linku nisam nasao sta mi treba, pa reko` da priupitam ovako - treba mi kuciste i narukvica za Casio TS-100. Narukvice i nisu neki problem za naci ali kuciste....

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Za kućište će ti trebati mnogo sreće.Taj sat je pravljen krajem '80-ih .Teško da se još proizvode rezervni delovi.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    5.10.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Na zalost to mi je savrseno jasno...Nego ako negde neko naleti na nesto slicno - neka mi se javi

  6. #6
    Novi član
    Član od
    27.7.2016.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Pozdrav.
    Može li mi neko pomoći oko nabavke kućišta za casio illuminator?
    Priložene slike Priložene slike Casio - delovi-casio-iluminator-1.jpg   Casio - delovi-casio-iluminator.jpg  

  7. #7
    Novi član
    Član od
    28.3.2012.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio - delovi

    Pozdrav,
    Godina 1998, kod Botaničke bašte u Beogradu oko 13 časova prišla mi je jedna devojka i pitala me je da li znam koliko ima sati, pogledao sam na svoj Casio illuminator isti kao sa slike i rekao joj vreme. Nakon par koraka prilazi mi grupa momaka koja me okružuje i jedan mi stavlja nož- leptir pod grlo dok mi drugi strže sat sa ruke, treći me hvata za vrat da proveri da nemam lančić. Sa plenom beže u pravcu Ktitora.
    Taj sat mi je bio poklon od oca, ni sam ne znam koliko puta sam vrteo taj dogadjaj u glavi. Žalio sam za satom, naravno, koji je bio poklon od oca koga nisam video godinama i koji mi je taj sat poslao po prijatelju. Ali više me je uznemiravao osećaj bespomoćnosti koji sam doživeo u trenutku kada me je okružila ta grupa.
    Pre nekoliko godina sam odlučio da sebi kupim speedmaster moonwatch, prvo što sam gledao jeste da budem siguran da sat nije ukraden. Par njih sam pitao da li pristaju da potpišemo ugovor i da ga overimo u opštini, kada su se nećkali odmah sam odustajao od kupovine. Računao sam da mi ugovor daje sigurnost da baraba ako je ukrala ili kupila kradeno neće da potpisuje, i drugo ako mi policija ikada zakuca na vrata imam dokaz od koga sam kupio i po kojoj ceni.
    Nadam se da si ti siguran da sat koji imaš nije kraden. Ako si siguran u to želim ti da ga u zdravlju popraviš i nosiš. Moj je na obodu poklopca imao šestarom ugravirane moje inicijale- M.V.
    Ne kupujte kradene satove, tuđa nesreća vam neće doneti sreću. Evo, vidite da se ja nakon 17- 18 godina sećam svakog detalja razbojništva koje se dogodilo tog dana. I taj dogadjaj mi se duboko urezao i doneo mi je mnogo patnje. Ne samo zbog gubitka dragog poklona već i zbog događaja koji su usledili posle, tj.dokazivanja majci i ocu da sat nisam prodao jer kao pošteni ljudi teško su poverovali da se tako nešto dogodilo u po bela dana u prometnoj ulici na putu do škole.
    Moje mišljenje je da taj sat teško nekome može da donese sreću.
    Čim sam kupio speedmaster dao sam ga kod gravera koji je na poklopcu izgravirao latinsku izreku "tempus fugit" ali i skrivene inicijale u unutrašnjosti kućišta, mehanizmu i narukvici. Ne daj bože da mi se nešto slično desi sa njim, onome ko ga izbaci na tržište crno se piše.
    Pozdrav svima i još jednom, pazite da ne padnete u iskušenje da kupite jefitn a kraden sat.

Slične teme

  1. Rezervni delovi za satove
    By Laslo51 in forum Opšti forum
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 9.6.2013., 13:14
  2. Satovi Casio Pro Trek PRG-40 i Casio GA-110 - fotografije
    By milan zmaj in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 17.7.2012., 17:17
  3. Seiko - delovi
    By bt321 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.5.2011., 20:42
  4. I.W.C. SCHAFFHAUSEN - delovi
    By jacques in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.9.2009., 15:31

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •