Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

tema: Wyler vetta

  1. #1
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Wyler vetta

    Imao sam priliku da držim u ruci ovaj nadasve zanimljiv sat sa mehanizmom 7750 valjoux top grade. Da li neko zna nešto o ovom satu i brendu uopšte???

    " Valjoux 7750 movement, Tricompax, completely modified, 25 rubies, 28,800 A/h, 42-hour power reserve, fine-adjustment system, Three-section steel case assembled with screws, extra-thick sapphire crystals with curved anti-reflective surface, double gaskets, Luminous dial (Super Luminova), extra-large hands, optimal night legibility (to include stopwatch function), W 40.5 mm, H 15 mm, waterproof to 10 atm."

    Poslednja ispravka: don Alberto (20.5.2017. u 10:14)

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Wyler vetta

    Ja nisam ali mi se čini da je odličan

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Wyler vetta

    ..Wyler vetta manufaktura je dosta stara.....vuce pocetke iz 20-tih godina...osnivaci su braca Wyler ... Rođeni su u Baselu, Švajcarska, i iako su obojica bili uključeni u Wylerov razvoj, Paul Wyler je zasluzan za najvažnije inovacije Wylera. Tvrtka Wyler watch osnovana je u Baselu, 28. ožujka 1924. godine, i ostala je tamo cijelo vreme, a Wyler SA kasnije posjeduje tvornicu smještenu u Bielu. Filozofija iza Wyler Watcha bila je, očito, od samog početka, stvoriti inovativne satove koji su bili čvrsti, pouzdani i nisu preskupi, a za nekoliko godina osnivanja tvrtke Paul Wyler bio je uključen u svoju prvu veliku inovaciju - Incaflex. Patentirali su ga 1927 godine. Kasnije 50-tih godina dodaju uz ime Wyler i Vetta.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  4. #4
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Wyler vetta

    Hvala kolega. Odličan sat,a nije zastupljen kao neki drugi brendovi,pa smim tim ni ne može se tako često naleteti na njega,a mislim da zaslužuje pažnju.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •