Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By tiha
  • 1 Post By jagoda-nbg

tema: Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata

    Drugari, koleginica je kupila u maju dedi sat u Nemackoj, medjutim kada ga je dala dedi deda je nosi par dana i sat je tokom nosenja zurio nesto nenormalno (tipa: 2 sata u toku od 12 sati). Koleginica ga je posle mesec dana poslala po prijatelju nazad u Nemacku (u medjuvremenu se cula sa prodavcem) i sat joj je vracen i receno joj je da je sat namesten (iako je ona trazila da joj daju novi sat). Medjutim sta se desava, sat sada ne zuri ali stane kad se skine sa ruke. Ja sam pomislio da je mozda deda neaktivan pa da se ne navije dovoljno pa sam trazio da mi donese sat da ga ja "testiram". Nosio sam sat oko 14 sati i uvece sam ga skinuo sa ruke i sat je stao 2 sata nakon skidanja sa ruke.
    Koleginica nije bas u toku sa tim stvarima, licno nece skoro ici a ne bi da maltretira opet druge da nose sat u Nemacku, pa rekoh ja da probam da joj pomognem i da vas pitam da li znate da li bi Vitanov ili Oclock uvazili garanciju i popravili sat bez nadoknade!?
    Ili mozda nije neki veliki kvar (ja pretpostavljam da nije, da treba samo nesto da se namesti, dotegne....) pa da li mozete pretpostaviti kolika bi bila cena popravke!?!
    Postavicu u prilogu sta ima od dokumenata pa da vidite da li bi vazila garancija kod nas.

    PS nemojte se iznenaditi kad vidite racun (cena 159E), rekoh vam vec da devojka nije u toku i da se pre kupovine nije informisala kod vrsnog znalca tj mene
    Priložene slike Priložene slike Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata-img_4069.jpg   Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata-img_4070.jpg   Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata-img_4071.jpg   Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata-img_4072.jpg   Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata-img_4073.jpg  

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata

    O'Clock mislim da ne uvazava ovo a Vitanov bi trebalo da uvazi (posto je Seiko AD). Mada bi mozda bilo bolje odneti ga kod nekog od casovnicara preporucenih na forumu ako nije skupa popravka.
    23jewels likes this.

  3. #3
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata

    Oclock sigurno nece bez nadoknade nisu zvanicni zastupnici za Seiko satove, pozovi Vitanova i pitaj dali hoce da poprave za dzabe pa javi sta si uradio.
    Za 160e je mogla da kupi 2.kom

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Seiko SNXS73K stane nakon 2 sata

    Citat 83stojan kaže: Pregled poruke
    Za 160e je mogla da kupi 2.kom
    ja se smorio kao zmaj; jos zamislite njenu reakciju kad se vratila i kad sam joj rekao da takav isti sat kod nas kosta 80E (tad su sve petice na Sense sajtu bile 8250din)

    e da i hvala na savetima
    83stojan likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •