Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: SEIKO kvar??

  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.10.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom SEIKO kvar??

    prvo pozdrav svim clanovima foruma kojeg citam vec duze i koji je "kumovao" tome kakav sat da kupim.
    ..eh sad..radi se o satu seiko diver's 200 ili tako nesto. mehanizam je automatic 7s26 i sve je bilo super do neki dan. dogodilo se to da tockic koji kazuje koji je dan u sedmici ne dodje u ravan polozaj sa datumom. sat nije udaren, nije nista pretrpio ali eto.. star je manje od godinu..
    ako neko ima neku ideju sta da radim..unaprijed hvala
    Priložene slike Priložene slike SEIKO kvar??-sat1..jpg  

  2. #2
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: SEIKO kvar??

    bok
    postije dvije moguće najčešće greške
    1. ako se to dešava na jedan ili dva dana onda ti su oštećeni zubi na dan pločici
    2. ako se to dešava na svim danima onda ti labavo stoji zupčabik na dan pločici
    prvi kvar se mora mjenjat cjela pločica za zpčanikom a za drugi kvar može se rešiti samo učvršćivanjem pločice i brojčanika bez ikakve zamjene djelova
    u svakom slučaju sat se mora izvadit iz kućišta i skinuti brojčanik , posao od cca 30 min. a cjena 5-10 e odokativno
    Može biti i drugih razloga ovom kvaru pa i cjena može biti značajno drugačija te je smatrajte orjentacionom
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  3. #3
    Novi član
    Član od
    30.10.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: SEIKO kvar??

    Hvala za brzi odgovor...eh da sad jos imam takvog poznavaoca blizu da mu to dam na popravak i ne brinem hoce li sat jos uvijek bit vodootporan i drugo....
    Taj sat sam kupio bas iz razloga sto sam mislio da ce radit duuuugo bez greske ali eto...dogodi se

Slične teme

  1. Tissot - kvar?
    By vjeko in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.10.2009., 23:20

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •