Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.7.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Problem sa satom koji staje-POMOC!!!

    Pozdrav za sve na forumu od novog clana!

    Moj problem je sledeci.Dobio sam na poklon od rodjaka zlatni sat,marke Elgin FG312ST,i imam sa njim problema.Sat je stvarno dobar,ali iz nekog razloga kada ga ostavim u kutiju i ne nosim,on jednostavno stane.I tako svaki put.Nekad stane posle 2 sata,a nekad posle 2 dana.Inace,za ove tri godine dva puta sam menjao bateriju.Kada sam je prvi put promenio,baterija je trajala oko 10-tak meseci,a drugi put sam je ubacio pre neki dan,kad se ova stara potrosila.Inace,ne znam u cemu je problem sa satom,zasto staje?Kako zivim u jednom dosta malom mestu,nisam u mogucnosti da ga svaki cas nosim kod sajdzije,pa ako neko moze da mi da neki savet.Jedan drug mi je rekao da se neki satovi moraju stalno nositi,i da se onda nece zaustavljati.Da budem iskren,ja ovaj sat ne nosim bas cesto,mozda 2-3 dana u sedmiciDa li je moj drug u pravu?I ako mi mozete reci gde bih mogao naci detaljnije informacije o ovom modelu sata kao i o ovom proizvodjacu,trazio sam na netu,ali nisam nasao.Zelio bih saznati kakve su mu tehnicke specifikacije.Unapred hvala.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Problem sa satom koji staje-POMOC!!!

    Tvoj sat je kvarcni(baterija) i nema veze koliko ga nosiš-radi dok traje baterija! Pogledaj da li je dobro krunica utisnuta,a možda je problem i sa kontaktom baterije! Ako je to ok,onda je nešto sa mehanizmom i tu nema popravka-mehanizam se jednostavno mijenja(jeftin sat i jeftin mehanizam-ne isplati se popravka)! Kako god,moraš ga odnijeti sajdžiji !
    Pozdrav

Slične teme

  1. Spavate li sa satom?
    By warrior in forum Kafić
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 31.12.2019., 16:34
  2. Buran problem 2
    By sociolog in forum Ruski satovi
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 27.6.2010., 18:13
  3. Molim za pomoc - koji zenski sat?
    By sima hrabri in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:26

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •