Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree4Likes
  • 1 Post By Martin
  • 3 Post By Martin

tema: Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

  1. #1
    Član Avatar korisnika Martin
    Član od
    25.2.2009.
    Poruke
    106
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

    Interesuje me kako vi uklapate kupovne metalne narukvice da perfektno ''legnu'' na sat. Najveći problem su ti end-linkovi, end-piece, krajnji linkovi, kako ih svi zovu... Ne sviđa mi se ona varijanta ravnog kraja narukvice a opet bih hteo na neki način da bar pristojno izgleda, i da lugovi budu skroz popunjeni, a i više volim metalnu od kožne.
    Konkretno hoću sa probam to da izvedem sa jednim Zenom koji često nosim, pa me interesuje da li je neko od vas rešavao ovakav problem nekako...
    Njegova originalna narukvica bi me izašla oko 170 evra sa dostavom, a to baš nije malo

    Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?-imag0419.jpg Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?-imag0416.jpg

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

    Pa moras da kupis odgovarajuce linkove. Ja ih nikada nisam narucivao posebno, ali znam da postoje sajtovi koji prodaju linkove za sve modele satova. Nadam se da ce neko ko je imao iskustva da postavi linkove tih sajtova.

  3. #3
    Član Avatar korisnika Martin
    Član od
    25.2.2009.
    Poruke
    106
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

    Eee, pa problem je što ne mogu da dođem do linkova
    Jednom sam poručivao end-linkove za Fortisa preko BPM-a, pa posle nekih 7 meseci, dobio pogrešne. Pisao sam o tome u temi o iskustvima sa časovničarskim servisima. Kod nas nema ovlašćenog zastupnika za Zeno satove, a pomogla bi mi informacija o tom sajtu ako neko zna koji je...

  4. #4
    Član Avatar korisnika Martin
    Član od
    25.2.2009.
    Poruke
    106
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

    Rešio sam problem. Nabavio sam preko jednom nama poznatog domaćeg sajta polovnu, izuzetno kvalitetnu narukvicu od punog čelika. Identična izrada kao na Fortisovim narukvicama...
    Krajnji linkovi, i narukvica se uklapaju savršeno. Bila je ''odokativna'' metoda, i sva sreća potrefio sam
    A izašlo je ekstra povoljno.
    HADzI DALIBOR likes this.

  5. #5
    Član Avatar korisnika Martin
    Član od
    25.2.2009.
    Poruke
    106
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?

    Malo truda se isplatilo...

    Kako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?-imag0422.jpgKako uklopiti nebrendiranu metalnu narukvicu na sat...?-imag0425.jpg

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •