Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

tema: IWC

  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.12.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom IWC

    Posedujem jedan Schafhausen automatic sa kraja 60-ih...čini mi se...vidi link: IWC Schaffhausen | Fine Timepieces From Switzerland | Forum | Cal 803A ? Anybody have info?.....nt
    Ispravan je ...ali ga ne nosim već jedno 15-ak godina... menjana mu je narukvica više puta...pa bi bio red da ga očistim...i možda ispoliram staklo (ako je moguće)...koliko bi to koštalo?

    IWC-xperia-2316.jpgIWC-xperia-2317.jpgIWC-xperia-2318.jpg

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: IWC

    Dobro dosao na forum.
    zaista ne znam koliko bi mogao da kosta servis za taj sat, cak se cene servisa mogu razlikovati od grada do grada.
    U svakom slucaju, ovde imas spisak pouzdanih casovnicara, pa mazos da nazoves nekog ko ti je najblizi, ili da licno odneses sat.
    http://www.svetsatova.com/svetsatova/servisi
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Novi član
    Član od
    7.10.2009.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    16
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: IWC

    A jel ima neko ko je vec nosio ovakav neki stariji sat na servis pa da preporuci. Imam i ja 2-3 komada koja jos nisam odneo, a cuo sam u medjuvremenu da ne mogu svi casovnicari da ih srede jer nije isto servisirati vintage sat iz 60-tih godina i neki noviji.

  4. #4
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: IWC

    Iskreno razumem taj problerm i moji satovi su tu iz 60 -70 godina, kolko vidim hvale par servisera ovde na forumu koji su radili pa jedino da odete kod njih i da vidite, znam da je najbitniji odnos sajdzije prema satu kada mu ga predate, sto se tice stakla ukoliko je pleksi, ili plastika moze se vrlo lako ispolirati i u kucnoj radinosti, to mozda kosta oko 200-500 dinara kod sadzije, a ciscenje sata je skuplje, sve zavisi od majstora kao i od samog stanja mehanizma.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •