Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree6Likes
  • 3 Post By d@im
  • 3 Post By d@im

tema: Festina Chrono Bike 8978

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.5.2016.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Festina Chrono Bike 8978

    Pozdrav drugarima na forumu "Svet Satova". Kao prvo da se predstavim,ja sam Aleksandar i vec duze vreme pratim ovaj forum pasivno... Veliki sam ljubitelj satova (iako ih imam samo par prosecnih u kolekciji) ali to nije razlog da ne pratim desavanja,zanimljivosti i da se ponesto nauci o njima!
    Razlog mog registrovanja i prvog postovanja je sledeci: dobio sam od prijatelja casovnik iz naslova (Festina Chrono Bike 8978). Pa me interesuje,moze li mi neko reci nesto vise o ovom satu...tipa kvalitet samog brenda,kvalitet ovog modela,mehanizam,trzisna vrednost (ne zelim da ga prodam,naravno,vec cisto radoznalost i bolja upucenost). Izvinjavam se moderatorima ukoliko sam postovao na pogresnom mestu ! Samo tako nastavite,forum je sjajan kao i kompletan portal Svet Satova. Svako dobro!

    Evo i autenticnih slika mog modela sata:
    Festina Chrono Bike 8978-dsc_0376.jpgFestina Chrono Bike 8978-dsc_0379.jpgFestina Chrono Bike 8978-dsc_0378.jpgFestina Chrono Bike 8978-dsc_0383.jpg
    VLADAN P, mizzy and Dukin like this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Dobro dosao na forum. Festina je vec neko vreme pokrovitelj biciklistickih trka pa je shodno tome i ovaj model chrono bike. Inace Festina je pokrovitelj Tour de France i Tour de Serbie. Ovaj model sam kupio 2003. tada je kostao oko 100 evra sat i dalje radi bez problema nije se kvario sve ove godine. Uvek bih se pre odlucio za Festinu nego za Armani Fossil ili Diesel. U mojoj galeriji imas sliku, nisam trenutno u Bg da je postavim. Inace bolje da otvoris svoju galeriju i predstavis sve svoje satove. Pozdrav.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Aleksandre, dobro došao na forum. Imaš na ovoj adresi nekih objašnjenja za sam brend.
    Festina (čija je :) )
    Pozdrav!

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Dobro dosao Aleksandre. Moje misljenje je da i 2 sata cine kolekciju tako da nemoj da se opterecujes oko toga. U ovom ludom vremenu ko uspe da izdvoji novac i za 1 sat pogodak je, a kamoli 2 i vise. Tvoj sat kosta od 65, 70 do 90€, zavisi. Ako ga budes cuvao, mijenjaj bateriju samo i sluzice te jos dugo ako Bog da. Sediste Festine je u Spanije jer je vlasnik Spanac, a mislim da rade u saradnji sa Svajcarskom. Sada je ta serija Chrono bike po mom misljenju precijenjena, kostaju oko 36000 din. ali o ukusima ne treba raspravljati. U svakom slucaju uzivaj u svom satu i u zdravlju te sluzio.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  5. #5
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Ja sa Festinom ima samo dobra iskustva. Jedino sto mi se ne svidja je sto osvetljenje kazaljki kratko traje.
    Ne smem da tvrdim bas 100 % ali tu je verovatno Mioyta 0S60 mehanizam, jedan od njihovih najboljih hronografa.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    8.5.2016.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Hvala svima na dobrodoslici,kao i na brzim i konkretnim odgovorima. Mou kolekciju trenutno cine vec pomenuta Festina,caletov Orient Crystal 21jewelery ( kupljen u Iraku daleke 89. i kroz godine u bravarskoj radionici nije u najsjajnijem stanju,ali sljaka i dalje),dedin Vostok automatic ( njemu planiram da stavim koznu narukvicu,posto je celicna poprilicno pohabana-ali i on takodje radi ) i jedan najobicniji digitalni Q&Q... Posto cemo se sigurno druziti lepo na forumu,planiram polako da restaururam ova dva sata,Orient i Vostok, da ih ispoliram,zamenim narukvice, servisiram,imacu sigurno neko pitanje vezano za to . Jos jednom hvala na pomoci i svako dobro!
    VLADAN P, MMario and Petar012 like this.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Festina Chrono Bike 8978

    Vostok ako nije Amfibija nemoj da pokušavaš da poliraš. Skinućeš hrom/pozlatu i možeš da ga baciš.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •