Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Jonbri
  • 1 Post By Elvedin

tema: Vostok sat

  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.5.2019.
    Lokacija
    Srbija
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Vostok sat

    Dobro vece,da li neko zna gde moze da se kupi vostok komandirski sat.Ne mora da bude isti kao ovaj sa slike,moze i neki drugi model.Da li je neko imao iskustva sa ovim satom i kakva su misljenja o njema.Takodje zanima me da li ovaj sat ima da se kupi nov?
    Priložene slike Priložene slike Vostok sat-182e7d71-73ce-4fba-9290-24ec7de0916b.jpeg  

  2. #2
    Mlađi član Avatar korisnika Jonbri
    Član od
    15.3.2018.
    Poruke
    99
    Lajkovi
    239
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Vostok sat

    За препоруку је колико и лош хероин са мишомором. Тај са слике ти је нов.
    Погледај руски сајт Мераном. Има да се купи на Ebay сајту нпр. Иди у претрагу. Мали милион њих.
    Мог сам тамо купио. Дакле, ово што ти пишем је из богатог личног искуства са Востоком за кратко време.
    Најинтелигентнији потез (Да ли волиш да поступиш интелигентно? Глупо питање, помислићеш, али заправо није кад је Восток у питању јер се овде ради о метафизичким стварима, езотерија дубока...) би био да га не купиш. Али, као што је један велики форумаш написао, ови сатови се не купују разумом, већ срцем, али, апелујем на Твој разум да краткорочно победи срце ради извојевања дугорочне победе за обоје, и да добијеш оно што и срце иште - а и разум да буде намирен.
    Купи Восток, али не тај који си наумио!
    Дакле, одеш на Ибеј, и за мање паре купиш Восток Амфибију из периода СССР-а!
    За мање паре - купиш бољи сат!
    Зар није сјајан савет?
    Чак можеш узети и Командирца из СССР-а за мање паре од тог новог, а бољи је! Поготово такав модел као са слике који си поставио, црни тенк и онај совјетски припадајући му безел, опако складно изгледају, и недостижан је за овог данашњег.
    Бољи су ови стари јер је на новим оплата очајна. Погледај ако те не мрзи моје старије уписе, и видећеш како се на мом скинула оплата...
    А за скроз нов исто имаш опције.
    Додавањем само мало новца, буквално за 70 долара са доставом, можеш купити нову Амфибију која је скроз од челика, а и аутоматик је. Имаш и нове Командирце скроз у челику, иди на сајт Мераном и све ће ти се само казати.
    BucaJr. likes this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    12.5.2019.
    Lokacija
    Srbija
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vostok sat

    A kako to oko dostave,jer mogu u Srbiju,i kako sa carinom to ide nisam bas u to upucen.

  4. #4
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    10.3.2021.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    44
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vostok sat

    Pozdrav, zanima me da li je neko kupovao vostok na ebay, našao sam prelepi
    VOSTOK AMPHIBIA 710615 za 74.99$US
    Piše da je besplatna dostava, zanima me koliko bi me od prilike koštala carina i ostalo, na aplikaciji carina kalkulator bi me navodno koštalo sve zajedno 9.499.38 RSD


    Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Vostok sat

    Iz iskustva i slucaja pojedinih clanova pod uslovom da ti carinuju, a ne mora i da se desi, 10% od cijene plus 20% pdv na ukupnu sumu. Znaci 82.5$ sa carinom od 10% plus 20% pdv 16.5$, oko 99$.
    eee likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  7. #7
    Novi član
    Član od
    10.3.2021.
    Poruke
    20
    Lajkovi
    44
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vostok sat

    Citat Elvedin kaže: Pregled poruke
    Iz iskustva i slucaja pojedinih clanova pod uslovom da ti carinuju, a ne mora i da se desi, 10% od cijene plus 20% pdv na ukupnu sumu. Znaci 82.5$ sa carinom od 10% plus 20% pdv 16.5$, oko 99$.
    Toliko košta na kp i na ins, ne vredi cimanja, hvala.

    Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •