Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
Like Tree1Likes

tema: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

  1. #1
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Pozdrav svima... Teska zaraza su ovi satovi... A kad se setim da sam nekad bio u fazonu "sta ce mi sat kad ionako nosim mobilni uvek"

    Dakle, stalno sad nesto cackam, gledam satove... I kad sam pre neki dan ugledao ovog malisana odmah sam se zaljubio i potraga je krenula... Evo ovde mozete da vidite kakav je lepotan u pitanju...

    Pustio sam poruku na satovi-online medjutim ne odgovaraju mi da mogu da ga nabave... Pa sam onda krenuo preko linkova ovde sa sajta i evo sta sam nasao... Seiko Sports Mens Japan Made SNZB23J1 SNZB23

    To bi trebalo da je taj sat, s tim sto je ovde metal umesto gume... Ali ja nigde nisam uspeo da nadjem tacno ovo sa linka iznad i razmisljam da porucim ovaj i da kasnije nabacim gumu. To je jedino resenje koje ja kao laik imam.

    E sad, ocekujem od strucnijih ljudi sa foruma da mi malo pomognu pri ovoj kupovini... Prvo sta mislite o satu? Mogu li negde da ga kupim povoljnije? Mogu li kasnije ako bude ova varijanta sa metalom da nadjem original seiko gumu za sat?

    Unapred zahvalan za pomoc.

  2. #2
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Sat je sasvim ok i ima proveren mehanizam. Nisam gledao cenu u evrima ali taj sajt koliko sam pratio ima sasvim povoljne cene.
    Što se gume tiče, ta Seiko guma nije ništa specijalno, ja je nisam imao ali kažu ljudi da je dosta kruta. Sve u svemu pojave se povremeno Seiko gumeni kaiševi na KP. Uvek možeš kupiti neki zamenski gumeni ili silikonski kaiš. Izbor je ogroman.
    Poslednja ispravka: skydrummer (19.5.2015. u 20:14)

  3. #3
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Oko 123e. Trebalo bi da mi sa carinom i pdvom (x1,1 x 1,2) izadje do 20000. To mi je ok... Bas mi se svidja sat. Nista mi ne odgovaraju sa Sense sajta, ne znam da li vredi da se cimam kod vitanova ili da idem na ovu kombinaciju...
    Poslednja ispravka: miskostevanovic (19.5.2015. u 21:38)

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika Nikola I. Milicevic
    Član od
    6.1.2015.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    35
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Sat je sasvim ok ! Timemaster.uk je po meni proveren sajt, kupio sam prosle godine Seiko 5 Sports SNZFJ1 kod njih. Dobijas zaista Seiko svetsku garanciju i vaucer sa 5% popusta na sledecu kupovinu sata kod njih. Satovi dolaze u originalnom Seiko pakovanju i ukoliko ti narucuje neko iz Velike Britanije na tamosnju adresu stize za 24h. Pokusaj i sa Yorkshire watches, cini mi se da je to cerka firma Timemastera, i oni imaju nesto nizu cenu pojedinih modela. Sto se tice narukvice, kupio bih sa metalnom, originalnom ( zamenske se teze nalaze ), a po potrebi bi zamenio silikonskom koja znatno lakse moze da se nadje u Srbiji. Za svoj Seiko sam nasao sjajnu silikonsku koju sam platio 1.500,00 RSD.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Hvala! Pa jeftiniji mi je preko watchhub-a... Za sad je to najbolja opcija. Valjda se nisam zeznuo oko racunice i da je to to - do 20000 din.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Nasao sam original sa gumenom narukvicom na jomashop. Cena ekstra ali je shipping malo jaci i iznosi oko 40 dolara. Zajedno sa satom izadje oko 147 dolara. To bi trebalo da izadje oko 21 hiljade ako sam ja dobro racunao? Ne bih morao da se cimam kasnije da trazim gumenu narukvicu, dobijam tacno ono sto zelim... Da li da idem preko jomashopa? Koliko vidim na forumu pouzdani su.

    Seiko 5 Black Dial Rubber Strap Automatic Men's Watch SNZB23J2 - Jomashop

  7. #7
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Pozdrav, imam da ti preporucim ako si zi Beograda, U radnji WatchisWatch model snzd27k1 po ceni od 17.250din. Mozda bi dobio i neki popust, vidi raspitaj se.
    Poslednja ispravka: house (20.5.2015. u 19:36) Razlog: Lose ispisano

  8. #8
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Hvala u svakom slucaju... ali nije to to

  9. #9
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Okej, rekoh da ti pomognem, slican je dosta model a cena je za Srbiju dosta pristupacna, plus ne bi imao nikakvih carina i ostalih stvarcica

  10. #10
    Novi član
    Član od
    10.9.2014.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports 100m Automatic Men's Watch SNZB23J2 Divers Rubber Strap

    Hmmm... Narucio bih ga preko ovog prodavca na ebay-u... Sta mislite? Trebalo bi da je pouzdan.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •