Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By eee

tema: Pomoć pri kupovini metalne narukvice za Seiko SRP 031

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17737
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Pomoć pri kupovini metalne narukvice za Seiko SRP 031

    Pozdrav svim članovima foruma.

    Pre dva dana postao sam ponosan vlasnik novog Seika SRP 031. Taj sat mi se oduvek sviđao, naročito što ima nesvakidašnji izgled koji nudi Seiko. Inače sam oduvek preferirao "Diver" i "Military" modele. Dotični model sam dugo tražio, ali ga jednostavno nije bilo u ponudi. Prednost sam davao modelu SRP 025 sa plavim detaljima i metalnoj narukvici, ali kada sam video u radnji SRP 031 i stavio ga na ruku, nisam se nimalo dvoumio čak ni zbog plastičnog štitnika koji mi je na slikama poprilično kvario utisak.

    Jednostavno sat izgleda mnogo bolje i moćnije u prirodi nego na slikama.

    Moje pitanje je sledeće. S obzirom da je ovaj model poprilično star, nisam uspeo nigde na netu da pronađem originalnu metalnu narukvicu za ovaj sat. Ova kožna mu stoji odlično, ali bih voleo da obavezno imam i metalnu.

    Ukoliko neko zna gde može da se nabavi bio bih mu veoma zahvalan na informaciji. Takođe ako neko zna gde može da se kupi i ova kožna originalna koja je na njemu, uzeo bih i nju da je imam u rezervi.

    Hvala unapred.
    Priložene slike Priložene slike Pomoć pri kupovini metalne narukvice za Seiko SRP 031-srp031k1.jpg  

  2. #2
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoć pri kupovini metalne narukvice za Seiko SRP 031

    Svaka cast, odlicno izgleda . Za originalnu metalnu i koznu ti ne mogu pomoci, ali, koliko vidim, mogla bi bilo koja standardna narukvica da se stavi. Cini mi se da je kod njega sirina 22mm.

    Cini mi se da bi mu i neka mesh narukvica dobro stajala.

    Ovo zamenski sve za slucaj da hoces originalnu da sacuvas
    Poslednja ispravka: eee (16.7.2015. u 14:58)
    srdjanr likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •