Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By tvrtko

tema: Kupovina prvog G Shock-a

  1. #1
    Novi član
    Član od
    13.7.2012.
    Lokacija
    Belgrade,Serbia
    Poruke
    8
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Red face Kupovina prvog G Shock-a

    Ovako,namerio sam se da konacno kupim prvi G Shock.Toliko gledam dugo te satove,i toliko dobrih stvari slusam o njima,vreme je.Model koji mi se najvise svideo je ga 100,ili 110,tako nesto planiram da uzmem,a toliki mi je i budzet otprilike (do 15.000) . E sad zanima me ko ima iskustva sa ovim satom ili slicnim,i najbitnije,gde u Beogradu ima najveci izbor G Shock satova?Ne bih voleo da uzimam preko neta,to je sve tamo vamo,voleo bih da probam sat,da pogledam jos neke modele...

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18036
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Kupovina prvog G Shock-a

    Sve što si slušao o G-Shock satovima odnosi se i na ovaj.
    Što se mesta kupovine tiče preporučujem G-Shock mada kažeš da te ne zanima kupovina preko neta.
    Oni imaju i svoje prodajne objekte gde sat možeš pogledati i probati.Preporučujem da ih prvo pozoveš i raspitaš se u kojij prodavnici imaju taj model.Ako ga nemaju u prodavnici,zamoli ih da ga dostave u neku i oni će to učiniti.Sense watch webshop - Casio satovi - Seiko satovi - Police satovi - Swatch satovi - Online prodavnica satova
    Ne bih ulazio u to zašto izbegavaš kupovinu preko neta,ali treba da budeš svestan da ,u konkretnom slučaju,cena u njihovoj prodavnici može biti nešto veća nego pri naručivanju preko njihovog sajta.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #3
    Novi član
    Član od
    13.7.2012.
    Lokacija
    Belgrade,Serbia
    Poruke
    8
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina prvog G Shock-a

    Hvala na brzom odgovoru.Sto se tice ove kupovine preko neta,ne znam jednostavno nisam imao dobra iskustva sa tim,narucis jedno dobijes drugo i slicne stvari,sigurnije mi je da odem u radnju,a i voleo bih da probam prvo,jer jos se nisam odlucio.Neki od modela koji bi dosli u obzir pored ovog,su i DW-6900MS-1D,G-2500-1V,G-7900-3D,G-8900-1D,to sam pronasao...Takvi modeli mi se najvise svidjaju,a i ne prelaze moj budzet...Pa ako neko ima jos koji predlog voleo bih da cujem

  4. #4
    Član
    Član od
    9.6.2010.
    Poruke
    133
    Lajkovi
    176
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Kupovina prvog G Shock-a

    pozdrav....dobrodosao...ne zelim da uticem na tvoj ukus...uzmi sat koji ti se najvise svidja...sa g-shocko-om nema promasaja...samo bi ti preporucio da uzmes tough solar...da ne moras da menjas baterije...a ulaze u cenu koju si spreman da platis...ja nosim trenutno ovaj...Casio G-2310R-1D....a imas u ponudi i ove modele.....Casio G-6900-1D....Casio GR-8900A-1D....Casio GR-8900-1D.....
    Vladan Stevanovic likes this.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    13.7.2012.
    Lokacija
    Belgrade,Serbia
    Poruke
    8
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina prvog G Shock-a

    Mnogo lepi modeli posebno ovaj GR-8900A-1D,hvala na pomoci...Ma kazem,ja prvi put to uzimam,tako da se ne razumem bas u g-shock,rekao sam da gledam izgled,tj da li mi se svidja,a u drugi plan mi ulaze sve te funkcije,baterija itd...

Slične teme

  1. Kupovina sata
    By banja in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 26.12.2010., 19:26
  2. Kupovina sata
    By Aleksandar S in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.11.2010., 15:32
  3. Casio G-Shock's SHOCK THE WORLD 2010
    By dragon in forum Casio G-Shock
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 8.9.2010., 8:41
  4. Sector 880 - kupovina da ili ne
    By Sector in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 31.5.2010., 16:46
  5. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •