Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 39
Like Tree29Likes

tema: Zeppelin satovi

  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.5.2018.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Zeppelin satovi

    Pozdrav svima!

    Spreman sam da dam za sat nekih 24/5 hiljada dinara najvise. Trazim sat sa koznom, braon, narukvicom. Dugo vec gledam nase domace sajtove i inostrane, i za oko su mi zapali Zeppelin satovi. Kod nas ih prodaje Bomar, ima ih od 20 pa nadalje hiljada. Na oko su mi lepi, velicina kucista taman kako volim, 42mm uglavnom, a mene zanima kvalitet tih satova jer sam ja laik. Takodje me zanima sta jos ima u toj ponudi u ovom cenovnom rangu, video sam neke Citizen, koji imaju garanciju 5 godina, njihov kvalitet mi je vec malo poznatiji, kao i brend.
    Slobodno neko od iskusnijih clanova neka mi predlozi jos neke satove, jer ja stvarno nemam iskustva, prvi put sam kupujem sat,do sad sam dobijao na poklon, pa sam ih nosio svakako.

    Hvala unapred!

  2. #2
    Mlađi član Avatar korisnika Adzem
    Član od
    30.11.2014.
    Poruke
    80
    Lajkovi
    138
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Ja, licno, sam strasno skeptican u danasnji kvalitet, bilo da je u pitanju sat, telefon, frizider ili svemirski brod... Kod preskupih stvari situacija je malo bolja, mada ni to nije uvek tacno. Menjali su mi tri nova s7 edge telefona za par meseci, jer je svaki imao neku falinku. Glupo je porediti tehniku i satove, jer termin "bag" ne postoji kod mehanike(za kvarcne nisam siguran). Ali, opet, imaj u vidu... Sat pre svega treba da ti se svidja i da uzivas kada ti je na ruci, posle toga gledaj duzinu garancije...
    Poslednja ispravka: Adzem (8.5.2018. u 8:47)

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.5.2018.
    Poruke
    16
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Citat Adzem kaže: Pregled poruke
    Ja, licno, sam strasno skeptican u danasnji kvalitet, bilo da je u pitanju sat, telefon, frizider ili svemirski brod... Kod preskupih stvari situacija je malo bolja, mada ni to nije uvek tacno. Menjali su mi tri nova s7 edge telefona za par meseci, jer je svaki imao neku falinku. Glupo je porediti tehniku i satove, jer termin "bag" ne postoji kod mehanike(za kvarcne nisam siguran). Ali, opet, imaj u vidu... Sat pre svega treba da ti se svidja i da uzivas kada ti je na ruci, posle toga gledaj duzinu garancije...
    Svakako da gledam da mi se pre svega svidja, nisam napomenuo, marka mi i nije vazna, tj. ime, vise neki kvalitet, ili odnos cena/kvalitet, sat moze biti i jeftiniji od navedene cene. A za sam kvalitet sata, to ne znam, zato i pitam ovde strucnije ljude za misljenje.

  4. #4
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Sto se kvaliteta nemoj da brines, ako ti se svidja kupi. Citizen ima tu prednost u vidu duzine garancije. Pogledaj nesto od Seika takodje. Nemoj biti tako ravnodusan prema brendu, svakako je bolje kupiti nesto iz casovnicarske kuce nego modni brend. To ces ukapirati nakon nekog vremena ako se zaljubus u ovu tematiku i sve sto prati satove :-) da se vratimo na pocetak price, sa Zepp-om ces svakako biti drugaciji, imaju taj retro stil koji ih izdvaja u moru istih primeraka, brend koji ima stogodisnju istoriju i bez sumnje neces pogresiti ako se odlucis za njih; -)

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Mislim da su Zeppelini skroz dobri. Ista firma koja pravi Junkers.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  6. #6
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.892
    Lajkovi
    13121
    Reputacioni uticaj
    390

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Kolega House,

    Zeppelin satovi postoje od 2002 godine i nemaju stogodišnju tradiciju. Inače dobri satovi. Jedino, što treba izdvojiti. Mnogi od njih sadrže pleksi staklo, pa ako kolega misli, da nosi sat svaki dan..treba razmisliti. Jer pleksi, se lako grebe, nije baš otporan na udarce ali ga je moguće polirati a i zamena nije skupa.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Za Zeppelin satove ne mogu da govorim jer stvarno ne znam mnogo o njima.
    Da je u pitanju Led Zeppelin tad bi veče baš potrajalo!
    Što se tiče Citizena tu nećeš pogrešiti, koji god da uzmeš, još i sa malo više para možeš dobiti sat sa pregršt funkcija, 5. godina garancije, koji će te služiti mnogo dugo.
    Petar012 and Ivan27 like this.
    Mišić M.

  8. #8
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    Lose procitah onda, ucinilo mi se sa sam tako procitao negde na netu al dobro, moja greska izvinjavam se ...sve u svemu, nije ni taj pleksi bauk, ako se ogrebe ili pukne ide novo sta sad :-) bitno da satici imaju zanimljiv dizajn i da odaju fin utisak kad se uzmu u ruku .
    Haifisch23 likes this.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    Pa imaju oni neku reklamu "100 Jahre" šta god im to značilo ali nema veze sa godinama firme

  10. #10
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Zeppelin satovi

    100 jahre se odnosi na letelicu Cepelin i njenog konstruktora . Nema veze sa staroscu kompanije.
    Inace vrlo zanimljivi satovi.

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •