Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Nick
  • 1 Post By Adriatica
  • 1 Post By HADzI DALIBOR

tema: Swatch Irony Automatic pomoc

  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.5.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Swatch Irony Automatic pomoc

    Pozdrav.
    Treba mi pomoc u vezi kupovine sata. Naime, dobio sam ponudu da kupim veoma,veoma dobro ocuvan Swatch Irony Automatic iz 1998. godine, sa 21 rubinom(kamenom). Posto je cena po meni jako povoljna, a sat za sada korektno radi, interesuje me da li mi neko moze reci nesto vise o njegovom mehanizmu i kvalitetu?

    IMG_1664.jpg

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Swatch Irony Automatic pomoc

    Pozdrav Adriatica i dobro dosao,ja sam mladji clan ali znam nesto i o SWATCH satovima,ne znam koja je cena za ovaj sat ali moj ti je savet da ne uzimas,ako volis SWATCH satove bolje kupi nov,ako nemas sada para dovoljno sacekaj da skupis i ne zuri,ja sam licno imao dosta SWATCH satova,stvarno puno,svi su bili plastikaneri i kvarcni,zanimljivi po izgledu ali ne bas i po kvalitetu mehanizma,mogu dugo da traju a i ne moraju,kada stanu a nije u pitanju baterija sledi bacanje jer su hermeticki zatvoreni i ne mogu se popraviti,isto ti je i sa automatik mehanizmima,to su oni najjeftiniji i najnizi u klasi i oni mogu dugo da traju ali njima treba podmazivanje i ciscenje sto u slucaju SWATCH-a to nije moguce jer se ne otvaraju,eto ja ti rekoh svoje misljenje,poslusaj jos neko pa odluci,ali ako ti se svidja onda uzimaj i uzdravlje da ga nosis,pozz jos jednom!
    vladas and zoran funduk like this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    18.5.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Swatch Irony Automatic pomoc

    Hvala na dobrodoslici. Sat mi je ponudio jedan prijatelj po ceni od 30 eura, tako da mogu da kazem da me je prvenstveno privukla cena i to sto je automatik. Sto se tice samog izgleda bilo bi dobro da je bar malo veci i narukvica sira, ali generalno mi se svidja. I automaticima treba podmazivanje? Nisam to znao, sve vreme sam mislio da su kamencici za smanjenje trenja dovoljni. Mogu slobodno da kazem da sam na ovom forumu procitao dosta korisnih stvari za ovo kratko vreme koliko sam clan.
    Nick likes this.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Mehanizam u njemu je Eta 2842. Jedan od najlošijih njihovih mehanizama. Irony je inače pravljen tako da traje - dok traje(ne popravlja se)!
    Ja ne bih kupio ovaj sat bez obzira na cijenu!
    Automatici se obavezno servisiraju svakih 3-5 godina,dok kod kvarca važi pravilo:dok radi- ne diraj!
    Nick likes this.

Slične teme

  1. Swatch irony reset
    By kristijan in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 2.11.2011., 14:30
  2. Unique Swatch Irony Watch
    By phoenix83 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 19.4.2011., 14:16
  3. Swatch Irony
    By cupe in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.4.2011., 8:52
  4. [PRODATO] - Swatch Irony
    By Martin in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 25.8.2010., 23:10
  5. Swatch Irony - Pomoć
    By vlajko in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 3.4.2010., 8:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •