Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 38 od ukupno 38
Like Tree19Likes

tema: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

  1. #31
    Novi član
    Član od
    1.10.2015.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Interesantno. Na Amazonu imaju opciju da se kao destinacija izabere Srbija, moguce da je to nesto sto se promijenilo u skorije vrijeme - SKX007 na Amazonu
    Mozete li mi dati brzu preporuku, kada je kvalitet u pitanju? Orient Ray ili pomenuti SKX007? Cijenovno i izgledom su prilicno uporedivi.

    Veliki pozdrav,

    Nemanja

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Neki satovi mogu i sa Amazona ali ovaj link sto si stavio ionako ne prodaje Amazon nego neki AreaTrend a Amazon je samo posrednik. Gde i kako salje odredjuje prodavac.

  3. #33
    Član
    Član od
    9.6.2015.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    251
    Lajkovi
    438
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Sto se tice Ray-a ili skx007...mislim da je ovaj drugi ipak bolji sat.

  4. #34
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    +1, i ja bi sebi uvek pre uzeo skx007
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #35
    Novi član
    Član od
    1.10.2015.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Pozdrav svima,

    Proslo je neko vrijeme od kako sam posljednji put pisao i u tom periodu sam dosao do novih ideja. Naravno, kao i ranije, trebaju mi vasi savjeti.
    Predmet je sledeci. Zainteresovan sam u prvoj liniji za Seiko SKX007. U Srbiji je cijena ovog sata 30600 dinara, a na ebay-u se moze bez problema naci za 180 dolara, uz ukljucenu dostavu. Mozete li mi dati vase misljenje po pitanju ove razlike u cijeni. Da li je ovo stvarna cijena SKX007, pa je kod nas malo povecana ili bi mi ta niska cijena trebala biti razlog za zabrinutost i da se drzim podalje, zbog mogucnosti kopije?
    Evo jedan konkretan primjer - Seiko Men's Diver Watch SKX007 SKX007K2 Automatic Auto Black Dial Stainless Men 722630852698 | eBay
    Da li vama ovo izgleda kao sigurna kupovina i originalan sat?

    Nemanja

  6. #36
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Pozdrav Sivort, imas i kod nas za 26450 dinara skx007 ali na gumi. Ja jos nisam naleteo na kopiju 007. Zavisi od toga koliko zelis da cekas. Pouzdan prodavac za seiko je creation watches, ali i duty free island, sa tim da je na duty free povoljnije kupiti citizen a na creation-u seiko. Ono sto treba da uracunas je carina, tj ako ti ispostave racun i ako prihvate tu cenu od 180 dolara kao referencu, sat ce te kostati isto koliko i kod nas posle svih nameta. Ako si nestrpljiv i ne zelis da cekas 12 -20 dana plus carina, kupi kod nas SKX 007 a naknadno sa e-bay jubilee ili po meni bolju watchadoo narukvicu. Uvek moze i na kozu, meni je ipak favorit007 na shark mesh-u (od 39 do 49 dolara)
    evo i slike
    Mislim da smo i jedan i drugi omasili topic posto naslov kaze Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Poslednja ispravka: Satoman (19.10.2015. u 12:34)
    nele and Sivort like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  7. #37
    Novi član
    Član od
    1.10.2015.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Hvala ti na odgovoru Satoman,

    Prvo da adresiram posljednju tvrdnju Nije promasena tema, ja sam je prvobitno i postavio, nego je, eto, evoluirala, pa sam malo prosirio izbor. Mozemo reci, danak neiskustvu, jer SKX007 nisam postavio kao prvi izbor.
    Sto se tice troskova, Cak i uz 10% carinskih troskova i do 20% PDV, i dalje je osjetno jeftiniji. Tvoj savjet mi se svidja, uzeti na gumi, pa kupiti dobru metalnu narukvicu naknadno.

    Ono sto mi je vazno za sada, jeste, da vjerovatno nije rijec o kopiji.

    Nemanja

  8. #38
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sports SNZH55 ili Casio Edifice EF-527D

    Izvini tek sad vidim da si iz B. Luke, ubrzao sam. Evo ja bi na tvom mestu uzeo sa creationwatches-a , pouzdani su i mozes ih maltretirati sa gomilom pitanja, Vanya ce ti na svako odgovoriti. 168 dolara ti izadje skx 007 na gumi, posle kako hoces. Ne moras da brines da li je original ili ne.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •