Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.11.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sat do 500eur

    Ovako zelim da pohvalim sajt i da kazem da je najbolji na netu a cini mi se i prvi po kvalitetu.

    Ja se ne razumem u satove i prvo sto primecujem kod njih je spoljni izgled pa ne bih voleo da bacim pare na neku glupost. Treba mi preporuka za kupovinu nekog sata do 500eur a moze i neki euro vise. Svi satovi koje sam gledao i koji su mi se svideli kostaju po 15000eur i vise Tako da mi treba predlog za sat na ovom principu kao sto je ovaj Orient Semi Skeleton Power Reserve Sport Automatic Watch CFT00001B ili nesto kao Zenith Defy Xtreme Open samo sto je on preskup...
    Dakle sve sve na nekom providnom fazonu gde se vide unutrasnji delovi sata.
    Hvala unapred

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Sat do 500eur

    Uff, Croma hvala na pohvali mada mislim da si ipak preterao

    Sto se tice tvog zahteva reci cu ti odmah da ne lutas i ne trazis vise jer je upravo Orient CFT00001B najbolji sat koji mozes da kupis u tom cenovnom rangu. Posedujem ga 10 meseci i prezadovoljan sam, a sat izgleda kao da kosta barem 5 puta vise. Slike mozes pogledati u sledecoj temi:

    http://www.svetsatova.com/index.php?...45&catid=8

    Mozes takodje da pogledas i video reportazu o drugom satu iz ove serije, modelu CFT00004B:

    http://www.youtube.com/watch?v=ML8T9GSuTU0

    Inace ovaj moj stav dele svi oni koji su imali priliku da poseduju Orient sat. Satovi zaista imaju najbolji odnos kvalitet/cena.
    Kupi ga i bices prezadovoljan!

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    22.11.2008.
    Poruke
    15
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Sat do 500eur

    Sat je ok mada mi se ove brojke oko njega nekako ne svidjaju,mozda je on lepsi uzivo...

    Winchester\' Skeleton Automatic Watch - Kakav je ovo sat?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •