Strana 41 od 105 PrvaPrva ... 313738394041424344455191 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 410 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #401
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlog za sat do 200eur i pomoć oko kupovine (online)

    Nisam mislio da su kopije . Hteo sam samo da naglasim da modne marke i ne ulažu previše para u neki razvoj satova. Kupiš mehanizam, nađeš kineza da ti napravi kućište, što jeftinije možeš, sklopiš ga negde gde je jeftino i zalepiš svoje ime. Ako se pokvari, zameniš mehanizam koji košta verovatno 5-10e i teraš dalje.

    Inače čini mi se da se tebi sviđaju satovi ovog tipa (dizajna)
    U-BOAT by ITALO FONTANA
    Tako da mislim, ako tražiš takav izgled u tom cenovnom rangu, to su onda modni satovi.

    Iskren da budem, i meni se sviđaju neki od satova koje si okačio. Pogotovo Diesel. Ali kad odem u radnju i pogledam ih uživo, uzmem u ruku, moj subjektivni osećaj je da taj sat izgleda nežno u poređenju sa satovima koje trenutno imam. Jednostavno, kad vidim sat kao što je ovaj Diesel očekujem da, zbog njegovog masivnog izgleda ima i odgovararujuću težinu i robusnost. A to vidim jedino na slici.

    Ponavljam, da ne bih raspalio raspravu ovde, to je samo moj subjektivni osećaj . Evo, i sat iz mog potpisa, Benarus Moray je rađen vizuelno po uzoru na Panerai satove. Ali, kad njega uzmem u ruku imam osećaj da je neuništiv (naravno da nije ).

    Od marki koje su ovde pomenute a upadaju u cenovni rang u kom tražiš sat, na mene najbolji utisak ostavljaju Festina i Sector satovi. Doduše, Sector koji si postavio se meni ne sviđa zbog dva brojčanika, al to je stvar od čoveka do čoveka .

    Citizen koji si okačio, Nighthawk, je stvarno dobar sat. Gledao sam ga uživo i jedno vreme je bio visoko na mojoj listi za kupovinu, ali jednostavno kockice se nisu složile, bilo je drugih satova koji su me više interesovali .

    Moj ti je savet da odeš i pogledaš ga uživo i da ga onda uporediš sa satovima koje si već gledao. Ovaj Citizen uživo izgleda mnogo bolje nego na slici. Čini mi se da Diesel ima bolje fotografe od Citizen-a. A moram priznati da je malo prenatrpan i za moj ukus. Al verujem da će u nekoj budućnosti biti na mojoj ruci.

    U svakom slučaju, sat ti biraš, uzimaš ono što se tebi sviđa, nemoj na ove naše komentare da gledaš kao nešto čega treba da se pridržavaš. Vremenom je svako od nas iskristalisao šta mu se najviše sviđa i odgovara i u tom pravcu i kupuje satove. Kao što vidiš u mom potpisu, mene trenutno najviše zanimaju ronilački satovi.
    nele likes this.

  2. #402
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Predlog za sat do 200eur i pomoć oko kupovine (online)

    potpisujem za nigthawk,lepši je uživo,ja sam otisao da kupim monster a uzeo sam citizena (a sad naravno balavim zbog monstera )
    evo ti link za bomar radnju i JACQUES LEMANS satove www.bomar.rs - satovi, nakit, optika , mozda ti se neki model dopadne a mozeš uživo da ih probaš što je vrlo bitno pri izboru.pozz

  3. #403
    Novi član
    Član od
    20.11.2013.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za sat do 200eur i pomoć oko kupovine (online)

    Da li igde mogu videti ovog citizen-a kod nas?
    Sve više mi se sviđa, mada ipak ne kao ona dva, ali ukoliko bih prošao čak i jeftinije, a ipak je kvalitet o kome pričate, odlučio bih se za nejga verovatno. Deluje mi jedino da je malo manji od planiranog.

    Što se sectora tiče, ni meni se ne sviđa baš što ima dva brojčanika, ali me je toliko oduševio ostalim da sam to zanemario

    Hvala vam puno na pomoći. Eee bio si u pravu za ove U-BOAT sastove, to je nešto što tražim sad otprilike, prelistaću da vidim šta ima sve. Da li su oni u rangu ovih kvalitetnijih?

    Niko mi idalje ne spominje amazon, ima li neki specijalni razlog ili ste prevideli?

    edit:
    hahah sad videh cenu ovih U-BOAT satova, a taman sam našao više modela koji su mi se svideli. 3k, 4k, 5k$ možda jednog dalekog dana, nadam se
    http://www.uboatwatch.com/en/collezi...&sm=10&subm=78
    fantazija, neka sličnost sa onim sectorom samo bez dual time i mnogo bolje
    Poslednja ispravka: dusanchrono (22.11.2013. u 10:03)

  4. #404
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Citizen možeš da pogledaš u Bomar radnjama. Ima jedna u delta city-ju, ako si iz BG-a.

    A za naručivanje sa Amazona, probaj, al mislim da satove u većini slučajeva ne isporučuju u Srbiju. Ali možda možeš da nađeš neki sajt koji isporučuje. Cenu sata pomnoži sa 1.3 da bi imao predstavu koliko bi te izašao posle poreza i carine. I ako se odlučiš za kupovinu preko interneta, probaj da izbegneš kurirske službe tipa DHL, FedEx, UPS (ne USPS) da ti ne bi uzeli još 50e za troškove špedicije.

    Da li ti se sviđaju ovi modeli
    BPM Satovi & Nakit. Sector muški satovi-R3273689001
    BPM Satovi & Nakit. Sector muški satovi-3271689002
    BPM Satovi & Nakit. Sector muški satovi-R3251102145

  5. #405
    Novi član
    Član od
    20.11.2013.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Ovaj sa crvenim sektorom mi se još i sviđa, podseća me na obrtomer ali opet ne toliko. I nekako ih ne vidim u braon kombinaciji?

    Malopre zamolih sestru baš pošto prolazi kroz grad da mi pogleda u bomar radnjama ima li ovog citizena, ukoliko budem mogao da odem da ga vidim možda će baš on biti izbor, ne bih smeo na slepo da ga kupim.

    Radije bih kupovao offline ovde, ali ako je razlika u ceni 20+eur online is way to go
    Tom računicom za diesela bih platio 170eur+- dok je ovde 210.

    Evo šta sam našao noćas al nisam ostavio u poruci, razmišljam u pravcu stavljanja braon kože ponovo.
    Casio Edifice ED449-EF-336L-7AVDF Brown/Silver Analog Watch - Buy Men Analog Watches Online | CA490JW77SEW
    Casio #EF539D-7AV Men's Edifice Chronograph Sports Watch: Watches: Amazon.com

    Mišljenje o satu? Kako bi se uklopilo?
    Upropastio si me sa onim Italijanskim, gledao sam jutros sat vremena klipove i slike oduševljen

    Kad pričamo o kvalitetu, šta možemo očekivati da crkne kod diesela, koliko košta popravka toga i o kom okvirnom vremenskom intervalu pričamo, ako postoje iskustva?

  6. #406
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Hehe, tako sam i ja zabalavio za Panerai satovima jedno vreme. Video ih, potražio koja je cena i prva reakcija je bila, ovde negde ima par nula viška .

    Dobro izgledaju ovi Casio. Treba samo da znaš, ovaj sa metalnom narukvicom, za njega nećeš naći lako kožnu. Pogledaj deo gde se narukvica spaja sa satom. Različit je na ova dva modela. Ako skineš ovu metalnu, trebaće ti custom made kožna. A nju nećeš naći za 10e

    Za onaj Diesel, šta znam, ako i crkne mehanizam, to će ti lako zameniti. Verovatno najveći (potencijalno nerešiv) problem može biti ako ti otpadne neki od drukera.

    Ne znam koliko ti je bitno koliko će mu cena pasti, pošto za taj Diesel ako ga ti sad platiš 200e, za dve godine, kad izbace nov model, ovaj nećeš moći da prodaš ni za 50 pošto će verovatno svi neprodati biti po toj ceni na internetu. To je jedan od problema sa modnim markama po mom mišljenju, pod pritiskom su da za svaku sezonu izbace novi dizajn nekog sata i automatski stari dizajn mora da ide sa nižom cenom.

  7. #407
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Inače, Casio su 40mm, ako gledaš ovaj Diesel od 51 biće mali.

    A na ovom Diesel-u, vizuelno, ne sviđaju mi se kazaljke. Mislim da bi trebalo da budu i šire i duže za ovoliki prečnik sata.

  8. #408
    Novi član
    Član od
    20.11.2013.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Šta spada u tu "jeftinu" popravku... <20eur?
    Iskreno o prodaji ni ne razmišljam, tako da me to uopšte ne zanima. Ukoliko je problem zamene mehanizma i cena je kao što rekoh do 20eur, onda je taj sat potpuno rešio problem. Ili onaj sector, moraću još par puta da ih uporedim uživo da odlučim hehe i verovatno ću opet misliti da sam pogrešio.

    Koliko se često dešava da drukeri odpadnu uopšte? To mi nije ni palo na pamet. U servisu ih ne menjaju tj. ne stavljaju nove?

    Jurio sam citizena danas, nema ga kod nas, i sličan koji ima u sistemu nema u radnjama, pa ne mogu ni da vidim, tako da ništa od toga.

    Primetio sam to za casio za narukvicu, ali ako ide preko onda to ne bih ni gledao, i ovako je bila samo alternativa :/

    Pored samog sata još mi muka da se odlučim da li uzeti online ili ne, ukoliko uopšte ima mogućnosti isporuke u srb. Kako vi većinom uzimate?

  9. #409
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    imas citizena u bg-u u o clock radnjama,tj sajt za sense satove,nego neradi im trenutno sajt zbog adresa,probaj kasnije da otvoris.poz

  10. #410
    Novi član
    Član od
    20.11.2013.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Zvao sam telefonom, ali nikog nisam dobio.
    Nisam našao taj sajt, ono što dobijam kao distributeara ovde na svetusatova, nisam dobio.

    Bio sam sinoć u ušču, mislim da je to bomar police radnja, video sam neke citizene, lepo izgleda, ali 41mm mi deluje dosta malo, a onaj brao je 42mm, tako da mislim da ću ga preskočiti, iako mi se na kraju baš svideo. Da je 45mm bar, verovatno bi ga uzeo.

    Videću još malo da obiđem po radnjama, sad sam već svašta video, a opet ništa nisam siguran šta i kako.

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •