Strana 39 od 105 PrvaPrva ... 293536373839404142434989 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 381 do 390 od ukupno 1046
Like Tree539Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

  1. #381
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    nemoj da se ljutis al ja ne bi nijedan.medjutim ti ces da nosis pa koji ti se svidja uzimaj.

  2. #382
    Član Avatar korisnika shule83
    Član od
    23.12.2010.
    Lokacija
    Omoljica,Pančevo
    Poruke
    186
    Lajkovi
    818
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    Zasto ne pogledas neki seiko,casio,J.Springs....
    Kvalitetniji su a i cena im se krece tu negde

  3. #383
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    Pozdrav Luka i dobrodošao! Kao što su ti prethodni članovi rekli-za taj novac možeš kupiti kvalitetniji brend. Pošto vidim da želiš hronograf,moj predlog za taj cenovni rang bi bio sledeći:

    Isti model imaš i sa crnim ciferom. Pogledaj malo i Casio Edifice modele-kvalitetni i jako lepi satovi.

  4. #384
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.339
    Lajkovi
    27433
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    Seiko !!!

  5. #385
    Stariji član Avatar korisnika kiss kiss bang bang
    Član od
    10.9.2011.
    Lokacija
    Cacak
    Poruke
    706
    Lajkovi
    1931
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    Posto vidim da hoces sa celicnom narukvicom. Ja bih ti preporucio za taj novac Festinu, po meni nemas bolji sat u tom cenovnom rangu... A, od ta dva nuzno zlo kada bi birao izabrao bi Jacques Lemans ...

    Festina Chrono Bike 2012 Men's Quartz Watch with White Dial Chronograph Display and Silver Stainless Steel Bracelet F16488/6: Festina: Amazon.co.uk: Watches
    ili
    Festina Gents Watch Sport Chronograph F16493/1: Festina: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors
    bokanegra likes this.
    "The difference between who you are and who you want to be is what you do."

  6. #386
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Potrebna preporuka - Sat do 200 EUR

    Luka1091, dobro nam došao na portal i forum!
    Od tvojih predloženih modela pre bih se opredelila za Jacques Lemans nego za Royal London. Vizuelno mi je model mnogo lepši i univerzalnijeg izgleda. Nisam sigurna od kog materijala je odrađena korona (prsten) na Royal-u i narukvica mi je malo ružnija nego na ovog drugom.
    Takođa pozdravljam predlog člana gdin Branko. Dobri i lepi modeli satova.
    Razmisli još malo i ako budeš imao još nedoumica tu smo.
    Pozz!

  7. #387
    Član
    Član od
    27.2.2013.
    Poruke
    243
    Lajkovi
    384
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    Citat kiss kiss bang bang kaže: Pregled poruke
    Posto vidim da hoces sa celicnom narukvicom. Ja bih ti preporucio za taj novac Festinu, po meni nemas bolji sat u tom cenovnom rangu... A, od ta dva nuzno zlo kada bi birao izabrao bi Jacques Lemans ...

    Festina Chrono Bike 2012 Men's Quartz Watch with White Dial Chronograph Display and Silver Stainless Steel Bracelet F16488/6: Festina: Amazon.co.uk: Watches
    ili
    Festina Gents Watch Sport Chronograph F16493/1: Festina: Amazon.co.uk: Sports & Outdoors

    Imam nesto ovako F16489 sa celicnom narukvicom, kupio sam ga pre 2 i po godine, sat besprekorno radi, bez ikakvih problema do sada, sto se tice tacnosti, isto, skoro pa u sekundu u odnosu na sajt na koji podesavam. Moja preporuka takodje! pozdrav!

  8. #388
    Novi član
    Član od
    9.11.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti

    hvala svima na preporukama ali je l moze neko da mi objasni koje su razlike izmedju ovih satova sto ste predlozili i ovih mojih, kakvi su mehanizmi kod mojih kava je izrada i tako to, prodavacica mi je za lemana rekla da ima sitizenov mehanizam hvala unapred

  9. #389
    Novi član
    Član od
    20.11.2013.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Predlog za sat do 200eur i pomoć oko kupovine (online)

    Pozdrav, i pre svega čestitke na forumu, nisam znao da ovako nešto postoji, listaću i sajt i forum čim budem imao malo vremena više da se informišem o temi koja me jako zanima, do sad nažalost nisam.

    Obožavam satove od malena, prvi kvalitetniji za malu maturu, festina metalna narukvica, pa za veliku festina ponovo crna kožna narukvica pravougaoni oblik, pa se sad zaradilo malo i odlučih da častim sebe satom, a sledeći ko zna kad će biti, kad bude za nešto zaista ozbiljnije... do tada

    Budžet je bio nekih 150eur, pa sam našao par modela za 100-120 koji su mi se svideli, ali nakon toga videh ova dva ispod i pošto su dosta bolji odlučih da povećam budžet, mada to je maksimum preko koga sigurno ne bih (mogao) da idem.

    Kačim ih ispod, pa očekujem vaše mišljenje, a ujedno ćete i videti šta otprilike tražim pa ćete moći da date predloge, koje bih rado da vidim.
    Diesel DZ4290 XL Chronograph Herrenuhr - YouTube
    Sector R3251119004 400 Dual Time Herrenuhr - YouTube

    Evo kao dopuna čisto, mada kada sam ga stavio pored ova dva ispao je iz trke (plus mi na sličnim fosilima očajno izgledaju "točkići" koji kao da su od plastike).
    BPM Satovi & Nakit. Fossil muški satovi casual kolekcija-JR1390

    Sve sam gledao u bmp-u gde sam i prethodna dva uzeo, ali sada razmišljam o opciji kupovine preko amazona, pa sam skeptičan pošto ipak nije mala stvar niti suma (za mene) u pitanju.

    Našao sam recimo
    Diesel DZ4290 Mens MEGA CHIEF Chronograph Watch: Watches: Amazon.com
    Što ispada dosta jeftinije, al kako me već duže mrzi da izvadim karticu i probam kupovinu na amazonu, iako radim preko neta, nisam siguran koliko bi mene ovo izašlo kompletno na kućnu adresu, šta se dešava onda sa garancijom i koliko je sigurno ovako kupovati, a verujem da jeste, al bi mi neko iskustvo značilo.

    Sve u svemu, potvrda za amazon ili neku drugu prodavnicu da mogu da kupim neki od ova dva modela ukoliko je jeftinjie sve ukupno nego u bpm (22400 i 21300) ili opet preporuka za neki treći koji ukoliko mi se svidi mogu da uzmem opet online ili ako mi se ne isplati i ovde kod nas.

    Hvala unapred, nadam se da nisam prekršio neko pravilo(unapred izvinite ako jesam, ne zamerite), bacio sam pogled na njih, ovaj link do bpm sam morao jer nema za nejga na tube-u pa izbacite ako on nije dozvolje, ostlao me interesuej zbog kupovine nema nikakve reklame
    Poslednja ispravka: Shmizla (21.11.2013. u 9:53) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  10. #390
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Predlog za sat do 200eur i pomoć oko kupovine (online)

    A sto bas te satove.malo ko ovde će njih da ti preporuci.to su modni satovi iskreno ne znam nista o njima osim da su očajno odrađeni.da li bi razmislio o ozbiljnom satu za te pare mada ti ćeš da ga nosis pa sta voliš.pogledaj malo na sensewatch
    Poslednja ispravka: jagos (21.11.2013. u 0:06)

Slične teme

  1. Zidni sat - preporuka?
    By nickname in forum Podni, stoni i zidni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.2.2011., 14:30
  2. Preporuka za ženski sat
    By romina in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:33
  3. Preporuka za sat do 100e
    By Kranjcar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 12.3.2010., 20:21
  4. Preporuka za sat do 1000$ ?
    By Stevan Kulusic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 1:07

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •