Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 32
Like Tree91Likes

tema: Novogodisnja trilema!

  1. #11
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.898
    Lajkovi
    13149
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    "Satovi od kojih bi ja uvijek bježao zato što se vjenčaš sa njima,vrlo ih je teško prodati su grand seiko,jaeger le coultre,zenith."

    Ne znam, da li postoji neka tema za izjavu godine, ali ova bi bila u samom vrhu.
    Blago nekima, kad beže od ovih marki a ja nikako, da im se približim.
    Satovi u ovim kategorijama se ne kupuju, da bi se prodavali a prvi put čitam, da ih je vrlo teško prodati. Valjda zato pomenuti brendovi jedva sastavljaju kraj sa krajem i jedva čekaju, kada će Rolex napraviti akviziciju.
    Bože moj....




    Citat BANDIDO kaže: Pregled poruke
    Rolex bez razmišljanja.Nisam neki veliki autoritet po pitanju satova nešto kao i znam ali ne kao neki sa portala koje izuzetno cijenim i poštujem.Međutim mogu ti reći nešto o čemu treba voditi računa.Uvažene kolege na par foruma su puni hvale za određene satove koji imaju tradiciju,kvalitet,in house mehanizam itd...Satovi od kojih bi ja uvijek bježao zato što se vjenčaš sa njima,vrlo ih je teško prodati su grand seiko,jaeger le coultre,zenith itd.Za 5 k€ može se kupiti ulisse nardin koji ljepotom ubija na mjestu ali isto spada u gore pomenute.Zato sve izvagaj saslušaj i po svom.Želim ti uspješnu kupovinu LP
    83stojan, stanis and martinv like this.

  2. #12
    Mlađi član
    Član od
    1.6.2017.
    Poruke
    47
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Ako oces sat sa fensi natpisom koji svi znaju uzmi rolex, tudor pored toga sto je odlican ipak izgleda kao seiko od 200e. Zenith El Primero Tricolor je vec umetnicko delo, i zato bih ja njega izabrao. Ne znam samo da li bih ga nosio licem okrenutim ka ruci da se vide ledja

  3. #13
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Kad citate forum nenojte preskakti naslovnu stranu ima zanimljivih stvari da se nauci ,ne znaci ova slika nista ali cisto da se postave stvari na svoje mesto ,sad ce neko da kaze da ali ima skuplji rolex od zenitha naravno da ima ali postoje klase koje su definisane cenovnim rangovima ,ovo cisto da se zna ko je ko.Istu gresku prave i za IWC a ne znaju da je 10 svetlosnih godina ispred Loreksa i sta sve pravi.

    Ovo sto je BANDIDO napisao je izjava decenije bilo je pre par godina slicnih izjava po sistemu "necu da kupim ferarija jer nema servis u cacku".

    Untitled.jpg
    stanis likes this.

  4. #14
    Član Avatar korisnika BANDIDO
    Član od
    9.1.2014.
    Lokacija
    sarajevo
    Poruke
    385
    Lajkovi
    2563
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Ja zaista nigdje nisam napisao da su to nekvalitetni satovi.Čak sam napisao da su to satovi sa tradicijom,sa in house mehanizmom itd...Ako neko ne zna čitati ili čita na brzinu smišljajući komentar decenije onda je to nešto drugo.Kolege koje su iznijele svoj stav na krajnje uvredljiv način pozivam na uhrforum.de pa neka pogledaju kako se ti satovi prodaju.Na forumu pokušajte izbrojati koliko ukupno ima rolexa a koliko pomenutih satova.Pokušao sam biti uljudan na očite provokacije.Hvala forumu na prostoru za mene je ovo završena priča.

  5. #15
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Izgleda da je trebalo i ovde da brišem!

    Iskopiraću svoj post koji sam danas postavio u drugoj temi uz još jedno upozorenje svima koji se ne pridržavaju pravila pristojne komunikacije. Strašno mi je glupo da sankcijama nekoga navodim na pristojnost.
    Polazim od pretpostavke da su ovde sve odrasli ljudi.

    BANDIDA bih zamolio da još jednom razmisli o ''završenoj priči''



    ''Danas se u dva navrata ponovilo (jedno sam obrisao a ono blaže je ostalo) pa sam našao za shodno da sve članove podsetim na sledeće -

    Kada se ne slažete sa nečijim mišljenjem dovoljno je da to upravo tako i napišete uz (poželjno je) iznošenje kontraargumenata.

    Nema nikakve potrebe pritom da se trudite da sagovornika kvalifikujete na bilo koji negativan način niti da nipodaštavate njega i njegovo znanje.
    To ne pojačava vaše argumente.
    Naprotiv. ''
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #16
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Ne smatram da su reci "izjava decenije" nesto mnogo uvredljive da se napusta forum ali dobro, evo ja ti se ovim putem izvinjavam i razumem da je atmosfera ovde malo vise osetljiva.
    Mozda je bio malo preostar ton ,ali tvoja poruka je bas upala u oci ne samo meni vec i jos jednom clanu u poruci #11
    Evo da bih ti pokazao da mi nije svejedno necu ni ja nista vise napisati.
    VLADAN P likes this.

  7. #17
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Mislim da covek nije rekao da napusta forum vec da je ova rasprava (u koju se skliznulo) zavrsena za njega

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Kad bih ja gledao između ova tri modela, Tudor tu ne bi imao šta da traži, Rolex je Rolex to stoji i dalje nema rasprave, a ja bih uzeo El Primero! Najiskrenije.
    Nekako mi je drugačiji, manje komercijalniji, a izuzetno kvalitetan sa veoma respektovanom tradicijom.
    mimamimic likes this.
    Mišić M.

  9. #19
    Član Avatar korisnika BANDIDO
    Član od
    9.1.2014.
    Lokacija
    sarajevo
    Poruke
    385
    Lajkovi
    2563
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Napustiti ovakav forum je nešto posljednje što bih uradio.Mislio sam na ovu temu da je za mene završena priča.Ne bih da je širim to je to.IMAO neke od tih satova i rekao iz iskustva.Forum je mjesto gdje i treba da iznosimo svoja mišljenja i iskustva pa ikad se to mišljenje nađe u jednini.Sve kolege sa foruma koje sam imao čast upoznati,i one koje još nisam pozdravljam i želim sretnu i uspješnu Novu i ostvarenje horoloških snova.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika dr.Duka
    Član od
    21.12.2015.
    Lokacija
    Pozarevac
    Poruke
    616
    Lajkovi
    5408
    Reputacioni uticaj
    195

    Određen forumom Re: Novogodisnja trilema!

    Citat atosic47 kaže: Pregled poruke
    Ako oces sat sa fensi natpisom koji svi znaju uzmi rolex, tudor pored toga sto je odlican ipak izgleda kao seiko od 200e. Zenith El Primero Tricolor je vec umetnicko delo, i zato bih ja njega izabrao. Ne znam samo da li bih ga nosio licem okrenutim ka ruci da se vide ledja
    Ne mogu da se složim sa tim da Tudor Pelagos Titanium LHD izgleda kao Seiko od 200€. Koji model u tom rangu?
    Da li je sličan materijal, dizajn, završna obrada, mehanizam, idejna resenja?
    Definitivno da je sub type watch case popularan kod gotovo svih proizvođača satova i da ima varijacija na temu, ali ovaj model je definitivno vredan paznje, + odnos cena/kvalitet, što je moje subjektivno mišljenje . I par slika.. pozajmljenih sa mreže..

    Ja bih Pelagosa izabrao






    Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
    eee, Jocke and mizzy like this.
    Gde pacov prodje,tu mis nema sta da trazi(rumunska narodna poslovica)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •