Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By skydrummer

tema: Novi navijaci

  1. #1
    Novi član
    Član od
    26.6.2016.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Novi navijaci

    Molio bih da mi neko od Vas da preporuku oko kupovine novog sata. Naime ja volim mehanicke satove sa rucnim navijanjem. Trziste polovnih satova je prepuno i imam zadovoljstvo da imam par njih tacnije 13...Poljoti, Rakete, Omikroni ,Helvetije...U prodavnicama nema ove vrste satova a i ako ih ima one su paprene i nisam u mogucnosti da ih sebi priustim.Interesuje me da li na nasem trzistu postoje solidni novi navijaci recimo vrednosti do 300 evra.

    Unapred Hvala

  2. #2
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Novi navijaci

    Dobro došao na forum.

    Bojim se da nema navijača po toj ceni (osim polovnih ili novih ruskih satova, Omikrona i sl, ali koliko sam razumeo tebe interesuju novi satovi). Prvo što mi pada na pamet jeste Steinhart https://www.steinhartwatches.de/en/flieger-watch.html . Prati malo KP, povremeno se pojave polovni primerci sa Unitasom po ceni koja je tu negde u okviru tvog budžeta.
    Druga varijanta jesu omaž satovi sa Unitasom koji se takođe povremeno pojave na KP i koji su obično oko 150-200 evra.

    Ako imaš vremena predstavi nam svoju kolekciju. Ima na forumu dosta ljubitelja ruskih i starovremenskih satova.

    PS-Odmah da se ispravim, pogledaj Hamiltone. Ovaj sa linka http://www.jomashop.com/hamilton-kha...h69419933.html je na popustu 238 dolara, slanje je besplatno a sa svim dadžbinama ulazi u budžet.
    Poslednja ispravka: skydrummer (17.8.2016. u 22:27)
    pantelija likes this.

  3. #3
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Novi navijaci

    ^ Postarina sa Jomashopa je besplatna samo kad se sat salje u USA. Slanje za Srbiju je oko 50$...
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #4
    Novi član
    Član od
    26.6.2016.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Novi navijaci

    Hvala na savetima. Pogledao sam sajtove...videcu.
    U narednom periodu prdstavicu i ja svoje navijace. Pozdrav

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •