Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Novi član
    Član od
    1.11.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Imam dilemu...

    Prvo pozdrav za sve ljude dobre volje. Znam da ima milion ovakvih tema, ali ukusi su razliciti. Imam dilemu, ali ne znam sta valja, koji satovi su kvalitetniji, bolji... itd. Imam na umu nekoliko satova, pa ako mozete da mi pomognete, bilo bi super! Budzet je oko 200 evra (mozda i malo vise), i skinuo sam neke fotke, cisto da vam pokazem kakav mi je ukus, pa ako neko zeli da mi da neki savet, ili neku preporuku, hvala puno! Pa idemo:


    casio-ef-527l-1.jpgcasio-ef-527l-2.jpgfestina-f16573-2.jpgfestina-f16573-3.jpgfossil-fs4548.jpgcasio 1.jpg

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Kao prvo, probaj da malo pročešljaš ovu temu
    Inače, meni je lično taj izbor simpatičan osim Fosila koji bi zaobišao, ali sa 200eur bi uvek prvo gledao Seiko (ne znam da je moguće više za manje para), mada za te pare ne može hronograf koji ti se vidim sviđa. Da i pogledaj nekakav oglas sa foruma, ima pristupačnih malo korišćenih satova.

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Fossil zaobidji u svakom slucaju, kako ti vec rece vlajo, a za 200 eur imas i vise nego pristojan izbor Citizen, Seiko i Casio satova sa hronografima, pa koji god da ti se od njih svidi - uzmi, neces pogresiti.
    Pogledaj ovde, u toku je interesantna akcija.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    1.11.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Ljudi, hvala puno! Vlajo, 5 minuta posle objavljivanja ove teme, procitao sam na sajtu o Fossil-u kao firmi, tako da otpada. Ali taj sat mi je prelep, da nije ta marka, verovatno bih ga uzeo. Sacekacu jos koji dan da bih pogledao jos nesto, ali danas sam video bas prelep casio, mislim da je isti kao ovaj na slici sa otkopcanim kaisem, samo sto je beo i narukvica je braonkaste boje, a i jeftiniji je od 200 evra. Opet, hvala!

  5. #5
    Novi član
    Član od
    1.11.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Nasao sam jedan sajt (mozda ga je neko vec postavio), meni se ucinio zanimljiv, ako nista drugo, makar zbog cena! WATCH SHOP.com - Mens & Ladies Watches | UK's No.1 for Watches Online

  6. #6
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    OK,gledas od ovih ili ovakvih koji ti se najvise svidja i uzmes ali moras da znas odprilke da li ce to da ti bude "radni sat" tj da li ces svaki dan da ga nosis ili....ako za svaki dan razmisljaj mozda i o nekom satu sa metalnom naurukvicom. Koznu ces lako da nadjes!

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #7
    Novi član
    Član od
    1.11.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    OK,gledas od ovih ili ovakvih koji ti se najvise svidja i uzmes ali moras da znas odprilke da li ce to da ti bude "radni sat" tj da li ces svaki dan da ga nosis ili....ako za svaki dan razmisljaj mozda i o nekom satu sa metalnom naurukvicom. Koznu ces lako da nadjes!
    Pa nosio bih ga kada imam slobodno vreme. Na posao ga ne bih nosio. Na sajtu sto sam postavio, palo mi na oko zeppelin satovi. Jesu li po kvalitetu bolji, makar, od Festine?

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18037
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Nemanja,pročitaj ovu temu-Graff Zeppelin satovi
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #9
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Imam dilemu...

    Ako nije za posao onda ti treba jedan radni sat,vidi tamo gde ti je uvazeni godspodin Sima postavio link naci ces nesto sigurno za sebe cak i na prvim stranicam....

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 3.3.2012., 16:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •