Pregled rezultata glasanja: Vas izbor bi bio:

Glasova
28. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • Citizen BJ7010-08E

    14 50,00%
  • Seiko SKX007K1

    7 25,00%
  • Seiko SKX779K3

    7 25,00%
  • Casio AWG-M100B-1A

    0 0%
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 45
Like Tree33Likes

tema: Citizen vs Seiko vs Casio

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    14.1.2013.
    Poruke
    30
    Lajkovi
    42
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Citizen vs Seiko vs Casio

    Evo drugari potrebna mi je vasa pomoc...Naime, zelim da kupim neki sat koji ima i sportski i elegantni izgled, da je 200WR i da ima neku sportsku narukvicu, tj malo robusniju. Znaci vise mi se svidjaju tamniji da ne kazem samo komplet crni. Gledao sam neke modele, znam da su svi toliko razliciti: klasicni sportski, mehanicki, kvarcni solarni i sl. da na kraju ni sam ne znam sta zelim Evo nekih predloga pa zelim da cujem vase misljenje:

    1. Citizen BJ7010-08E
    Citizen BJ7010-08E NIGHTHAWK

    2. Seiko SKX007K1
    Seiko SKX007K1

    3. Seiko SKX779K3
    Seiko SKX779K3 BLACK MONSTER

    ili neki G Shock...

    4. Casio AWG-M100B-1A
    Casio AWG-M100B-1A

    Svi su mi oni simpaticni na svoj nacin, ali blagu prednost dajem Citizenu. Napominjem da sam samo G Shock probao na ruku, za ostale nemam ideju kako izgledaju uzivo.
    Ako imate jos neki predlog koji se moze relativno lako naci i koji ispunjava ove kriterijume slobodno pomozite

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Ja da kupujem od ova 4 sigurno taj Citizen iako sam ljubitelj automatika u ovom slucaju bih zazmurio i uzeo Citizen
    aco pg likes this.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.392
    Lajkovi
    7566
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Citizen,najvise mi se svidja.


  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Uzmi šta ti je srcu drago!

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    14.1.2013.
    Poruke
    30
    Lajkovi
    42
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    I da, nadam se da su svi satovi kvalitetni, ako nesto ne valja sa ovim modelima slobodno me upozorite.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Svi navedeni nose kvalitet uz svoju cenu, pa kako reče Hadžija , kupi šta ti srcu drago...

    Mada, po tvom opisu šta želiš, ne bih uzeo ni jedan od ponudjenih modela, već Seiko SRP311J1 ili ti "preplanulog crnca"

    Gledaj da uzmeš sa metalnom narukvicom, pa ćeš lako dokupiti gumu !



    front.jpgseiko-superior-combo-monster-with-ion-black-steel-bracelet-srp311j1-449-p[ekm]363x388[ekm].jpgside.jpgstrap.jpgdark.jpg4R37.jpg
    vladas, nele, aco pg and 1 others like this.
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  7. #7
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Neces pogresiti koji god da uzmes.

    Po mom misljenju najkvalitetniji sat je Citizen, ali je isto tako i najskuplji. Inace ako se slucajno odlucis za Citizen, obavezno ga uzmi na celiku, posto je celina narukvica odlicnog kvaliteta, a kozu ili nesto drugo ces lako da dokupis.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #8
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Ja se ne bih odlučio za taj model Casia ( plastika neće izdržati koliko i čelik a i kada se izgrebe nema poliranja a za taj novac mogu se kupiti razni čelični satovi ). E sada od preostala tri sata nisam siguran za koji bih se odlučio . Mislim da bih uzeo Citizen, zato što je lep i kvalitetan sat i više se ne proizvodi a dosta je tražen model. Novi model Nighthawk-a po lepoti nije ni prineti starom modelu. Imam ova dva modela Seika pa je to drugi razlog zašto bih Citizen. Inače i ova dva Seika su odlični satovi, nemam zamerki. Postoji tema Uporedne fotografije satova i tamo možeš videti lepe fotke postavljenjih modela . Može ti koristiti kod odlučivanja šta izabrati.

    Da dodam. Čelične narukvice se podrazumevaju. Za hiljadu ili dve dinara ne isplati se ne kupiti ih.
    Poslednja ispravka: skydrummer (13.12.2013. u 15:06)

  9. #9
    Mlađi član
    Član od
    14.1.2013.
    Poruke
    30
    Lajkovi
    42
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    Hvala vam svima na odgovorima i pomoci, naravno da cu razmotriti sve vase savete. Meni je prvi cilj bila gumena narukvica jer sam vec imao celicne na drugim satovima pa me zimi dok je hladno uvijek boli zglob (izgleda da sam na to nesto osjetljiviji). Ali naravno da ima logike kupiti sa celicnom pa za male pare kupiti i gumu i onda mijenjati po potrebi i u skladu sa godisnjim dobima

  10. #10
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Citizen vs Seiko vs Casio

    seiko monster, citizen jedino nisam nosio ni drzao u ruci, odnosno jesam davno probao ali se to ne racuna

    skx007 je lep sat ali monster ima bolju obradu, a kosta isto, casio mislim da mozes na ovom da menjas plastike, sense ne dobijaju plasticna kucista ali imaju kaiseve koji kostaju 1.600dinara za dw5600

    razocarao sam se u skx007 jer izmedju lugova ima gomilu riseva, video bas ovaj sa gumenom narukvicom, metalna to sve lepo pokrije pa se nista ne vidi, a i pored toga nisam odustao od kupovine

    korona je manje precizna nego kod monstera koji je izmedju lugova jako lepo poliran i obradjen, korona na monsteru je kvalitetnija po meni, sat je na slici budimo realni ruzan, a uzivo ces se zaljubiti u njega

    na slici mi je uvek bio skx007 daleko lepsi od monstera, ali kad sam ih stavio uzivo jedan do drugog, monster mi se lepsim ucinio, prvo vidi uzivo sta kupujes i kako stoji na ruci, pa odluci potom

    na skx007 mozes menjati kaiseve, nato kozni, nato platneni, obicni kozni kais braon boje mu lepo stoji, ima prelepu metalnu narukvicu i sa njom ga kupi obavezno, monster ima cudne lugove, tesko da tu mozes da ga personalizujes sa svakakvim kaisevima kao skx007.....
    java likes this.

Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •