Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    21.6.2009.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Bulova Automatik

    Pozdrav!

    U poslednje vreme nešto razmišljam da ukrasim zglob jednim automatikom, i sasvim slučajno naletim, pre neki dan, na jedan meni nepoznat brend, i gledao sam, googlovao, youtubovao i šta sve još ne, ali nisam naišao ninašta pozitivno niti negativno o tom određenom modelu. Radi se o Bulova 96A111 a evo i linka sa slikama iz svih "poza":
    http://www.zappos.com/product/7597074/color/220103
    Po meni izuzetno fotogenična sprava. Slažete se?
    Još da ima sa tamnoputim brojčanikom - crnim, ufff...

    Gotovo sam siguran da ću ga kupiti (ali prvo moram na more), ali reko bolje da se posavetujem sa stručnjacima sa ovog foruma, mislim da nema potrebe da ih imenujem, svi znamo ko su ti doktori. Pa ako može neki predlog - da li kupiti ili nastaviti potragu? Ako imate neki drugi predlog biću više nego srećan da saslušam-pogledam, a iz linka se vidi kakav izgled jurim. A evo i nešto o čemu, za sada, maštam:
    http://www.gemnation.com/watches/Zen....C505-270.html
    Boja nije problem.

    I još da dodam...
    ...evo kad sam konačno napisao i svoj prvi post u životu (verovali ili ne), moram da iskoristim priliku i da pohvalim ovaj forum, i da ga ocenim najvišom ocenom! Stvarno svaka čast. I moram da priznam da mi je drago što mi je baš ovaj forumu oduzao nevinost, i od danas nisam više samo "ČITAČ", ponekada ću nešto i da napišem ovde

    veliki pozdrav.

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Bulova Automatik

    Pretraživajući forum za neodgovorenim temama, naišao sam i na ovu temu i najiskrenije mi je žao što je naš član ostao uskraćen za odgovor sa naše strane.

    Što se tiče Bulova brenda dosta toga je napisano u sledećoj temi, a svoje mišljenje sam izneo u sledećoj poruci.

    Drugim rečima, ako ti se sat sviđa i ako ti je cena odgovarajuća imaš moju preporuku.
    Uzmi u obzir i sledeći sat sličnog dizajna koji se može kupiti u Beogradu i čija je cena bila ispod 25,000 din. :

    Jacques Lemans Automatic Open-Heart
    L11061596.jpg

    Iskreno sat izgleda mnogo bolje u prirodi, veruj mi.

    Što se tiče tog Zenith-a, svaki komentar je suvišan, a dovoljno je da kažem da je to jedan od njihovih najlepših modela.

    Na kraju, hvala na lepim rečima i jedno veliko izvini što odgovor nisi dobio u očekivanom roku


    Pozdrav,
    V.S.

Slične teme

  1. Bulova satovi - Mišljenje
    By bugarin in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 29.2.2016., 10:32
  2. [PRODATO] - Pulsar PL4013 Automatik
    By sdbiba in forum Prodaja satova
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 31.5.2010., 12:27
  3. Kupio bih automatik
    By Milanche78 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.10.2009., 21:25
  4. Bulova-Zamena
    By milanbalog71 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.2.2009., 13:28
  5. Koji sat kupiti: Bulova - Citizen?
    By zdragana in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.11.2008., 20:25

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •