Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By milanbalog71

tema: Roamer

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    6.2.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Roamer

    Prodajem muski rucni sat Roamer.
    Kolekcionarski model, redak Roamer - vanserijski mehanizam na navijanje cal.85
    Mehanizam je savrsen ali je slika malo mutna.Nikakve intervencije na mehanizmu
    nije bilo. Podseca na Eta cal.7001 paseux,inace je po misljenju kolekcionara Roamerov izbor materijala za ovaj mehanizam daleko bolji. Ref.481.8230.701.
    Kuciste je pozlaceno 20 mikrona, brojcanik radjen posebnom tehnikom, nov kozni
    kais Hirsch Windsor.Sat je nosen ali odlicno ocuvan.Cena 170 eur.Moguca je i zamena za neki zanimljiv model (salvete i znacke ne dolaze u obzir iako i ja volim sve sto vole mladi

    milanbalog71@gmail.com

    Pozdrav,
    Milan



    Evo jos nekih slika


    ...

    ...

    Priznajte da je bar prezentacija dobra

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Roamer

    Ja priznajem, prezentacija je extra, rodjen si za prodavca

    Jedino mi je krivo što slika mehanizma nije bolja

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    6.2.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Roamer

    Hvala Vladane.
    Iskreno,postavio sam malo vise slika iz iskustva koje sam imao sa vrlo ozbiljnim kolekcionarima iz Svajcarske.Prodao sam im nekoliko satova i bili su prezadovoljni,kao i ja.Satove sam slao autobusom a oni meni novac po soferu.
    Inace, ozbiljni kolekcionari su kao \"klonirani\"-vrlo hladni i skroz poslovni,bez mnogo emocija.Devojka koja mi je prevodila pisma je sa divljenjem konstatovala da sam jednom prilikom uspeo da izmamim osmeh jednog kolekcionara rucnih IWC_a satova.
    Na zalost, mnoge adrese sam izgubio kada mi je \"crko\" hard-disc.
    Konsultujuci se sa njima, saznao sam da se nikada na oglas nece javiti ako nema slika sata iz razlicitih uglova tj. samo sa jednom slikom i sa vrlo oskudnim tekstom. Oni takve oglase u startu eliminisu kao neozbiljne i sumnjive bez obzira
    o kakvom se satu radi.Ukoliko se i jave traze slike ( ja sam ih tada radio skenerom) kako bi imali maksimalni uvid u sat.Ovo sam napisao i zbog ostalih posetioca sajta koji su mozda zainteresovani za zamenu ili prodaju nekog sata
    da bi znali kako se to u stvari radi

    Pozdrav,
    Milan
    VLADAN P likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •