Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Novi član
    Član od
    23.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Casio, Cortebert, Swatch

    Prodajem satove koje sam dobio za rodjendane. Izvinjavam se Administratorima ako krsim pravila tako sto ne postavljam cene, ali stvarno neznam koliko ovi satovi vrede, pokusavao sam da nadjem bar neke orjentacione cene ali nisam uspeo u satove se zaista ne razumem i nevolim ih a prodajem ih iz razloga sto mi samo zauzimaju prostor. Tako da neka potencijalni kupci sami slobodno ponude koliko misle da ovi satovi vrede.

    Pa da krenemo redom

    Casio
    Oznaka je valjda Diesel Time B-269 Quartz
    Dobio sam ga pre tri godine za rodjendan, nikada nije stavljen na ruku i najverovatnije nema bateriju jer ni kada sam ga dobio nije kucao, da ga otvaram necu i ne umem. Ima malu ogrebotinu sa strane vidi se na slici kako je dobio neznam, verovatno u transportu





    Cortebert
    Dobijen za moj drugi rodjendan imam i garanciju na kojoj pise i gde je kupljen i godina proizvodnje 1990 kada je i dobijen. Nosen je dok se nije ispraznila baterija, Vidljivi su tragovi nosenja na narukvici u obliku sitnih ogrebotina.




    Swatch
    Dobijen je opet za neki rodjendan, neznam bas tacno koji, nikada nije stavljen na ruku jer je dobijen bez one kopce, vidi se na slici, neznam bas da li se tacno tako zove, a mene je mrzelo da trazim i namestam neku kopcu kada satove ne volim i ne nosim




    Da ne dodje do zabune nosen je samo Cortebert dok se baterija nije ispraznila i od tada stoji ne radi, a druga dva nikada nisu otvarana tako da neznam ni da li imaju bateriju ili ne a i ne zelim da znam. Da ih otvaram da bih proverio ne umem i necu.
    Cene neznam, ponudite koliko smatrate da vrede.

    Za sve informacije stojim Vam na raspolaganju. Slike su loseg kvaliteta jer su slikane mobilnim cija je kamera skromnih 1.3mpx

    Kontakt
    darko@bitinfo.co.rs
    060-13-50-851 Darko

  2. #2
    Novi član
    Član od
    23.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio, Cortebert, Swatch

    Posto vidim da je bilo dosta poseta teme, pa da dodam jos po nesto.

    Cortebert
    Na narukvici Corteberta pise Stainless steel posto su na njemu izrazeni tragovi nosenja vise sa unutrasnje strane naruvice a sa spoljasnje samo u vidu sitnih ogrebotina i tackica, verujem da postoji neko sredstvo cime ovi nedostaci mogu da se rese,poseduje kozu fotrolu i garanciju iz 1990-e, i posto je star ravno 20 godina neka i cena bude 20eura

    Swatch
    Na poledjini Swatcha pise Stainless steel back water resistant nedostaje mu samo kopca nikada nije nosen, dobijen je u kutiji ali bez kopce,neka cena bude 25eura

    Casio Diesel Time
    Na kutiji pise Casio a na satu Diesel time, ali sat savrseno staje u kutiju u satove se ne razumem ali tako sam ga dobio, sat nikada nije nosen, od nedostataka ima samo malu ogrebotinu sa strane vidi se na slici, neka bude cena 50eura

    U dogovoru sa potencijalnim kupcem moguca je odredjena korekcija cene

    Svako ko misli (zna) da su ove cene previsoke ili pak preniske neka mi slobodno posalje privatnu poruku sa tom informacijom

    Za sva pitanja stojim na raspolaganju, dodatne slike saljem na e-mail

  3. #3
    Novi član
    Član od
    23.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio, Cortebert, Swatch

    Nove cene, cene za sva tri sata su nize za po 5eura.
    Za sve sto vas interesuje slobodno pitajte.
    060-13-50-851
    darko@bitinfo.co.rs
    Darko

  4. #4
    Novi član
    Član od
    23.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio, Cortebert, Swatch

    Nove cene satova
    Cortebart 10e
    Swatch 15e
    Casio 40e

  5. #5
    Novi član
    Član od
    23.6.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio, Cortebert, Swatch

    Posto sam resio da se otarasim tih satova jer mi samo zauzimaju prostor a ne nosim i ne volim satove resio sam da spustim jos cene
    tako da su nove cene :
    Casio 20e (2000 din)
    Cortebart 10e (1000 din)

    Swatch je za sada rezervisan ako se potencijalni kupac predomisli sat ce biti ponovo na prodaju po vazecoj ceni

    Sve informacije na 060 13 50 851 Darko

Slične teme

  1. Swatch automatic satovi
    By sub in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 19.2.2014., 13:58
  2. Swatch popravka
    By Recoba20 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.8.2012., 8:39
  3. [PRODATO] - Cortebert
    By Larosa in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 20:33
  4. Opet Swatch
    By bugarin in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2009., 8:08
  5. Cortebert
    By iwc in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.11.2009., 0:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •