Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom [PRODATO] Kirovskie

    [PRODATO] Za ljubitelje ruskih satova i prave kolekcionare - jedan lep i fantasticno ocuvan Kirovskie, sat iz cuvene serije nazvane po ruskom revolucionaru Sergeju Kirovu, Staljinovom protivniku i, na kraju, zrtvi.
    Ovaj primerak je star, po proceni mog sajdzije, preko 50 godina. Sat je, kao sto rekoh, u odlicnom stanju, posebno kada se i "krstenica" uzme u obzir. Ja bih ga ocenio kao 95%. Masina je, takodje po proceni sajdzije, u izvanrednom stanju, kaze da je skoro kao nova. Sat je, inace, proizvodila Prva moskovska fabrika satova.
    Ljubitelji ruskih satova znaju da je ove satove prilicno tesko naci, posebno u ovako dobrom stanju, tako da ako bi neko zeleo da popuni kolekciju, evo jedinstvene prilike.

    Cena: simbolicna - 20 eur
    Kontakt: pp ili sima.hrabri [at] gmail.com









    Poslednja ispravka: vladas (17.3.2011. u 22:58)
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: [PRODATO] Kirovskie

    Najbrza prodaja sata na svetu!
    Hvala svetu satova i buducem vlasniku.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •