• Rebecca de Alba novi ambasador Corum satova

    Corum je proširio spisak svojih ambasadora brenda i svojih satova upisivanjem još jednog imena u listu. Latino model i TV lice, Rebecca de Alba, je najnoviji Corum-ov ambasador. Ova novost je zvanično objavljena na Salon International of Haute Horlogerie of Mexico (SIAR), sajmu satova u Meksiku.


    Pored izuzetne lepote i elegancije, ova dama se može pohvaliti i svojim filantropskim radom. U cilju pružanja podrške Rebecca de Alba Foundation, Corum i Rebeka su udružili snage i kreativnost čime je izrađen model sata - Admiral’s Cup Legend 38. Pomenuta fondacija je osnovana 2008. i bavi se pružanjem pomoći mladima i deci oboleloj od raka.

    Rebecca je povodom proglašavanja izjavila: “Veoma mi je drago i ponosna sam što sam postala novi ambasador Corum-a. Ovaj projekat je veoma važan za mene, jer po prvi put kombinujem svoj lični imidž sa svojom fondacijom. Partnerstvom je kreiran i novi Corum sat posvećen mojoj fondaciji. Rebekino vreme je stiglo.”

    Izvor: Corum
    This article was originally published in forum thread: Ambasadori brendova satova started by Zenith View original post