Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 27
Like Tree16Likes

tema: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    dragone druze ja da sam nasao taj sajt i taj text ja tebe ne bi pitao "odalke ti"...dakle nisam nasao nikakav sajt ni nikakav text o ovom satu bilo gde sem na svetsatova.com. hteo sam da te pitam gde se informises o novostima o satovima kako bi ja samostalno otisao na taj sajt da procitam ponesto novo sto ti promakne da postavis ovde. eto to je sve

    PS ne mislim da ti je potreban izvor na srpskom...nisam to ni rekao...mislim samo da ti je potreban izvor bilo kakav...mozda je to iz nekog casopisa svejedno je...

  2. #12
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Dragon works in mysterious ways
    milospinkfloyd likes this.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    A i srpski mu je "jača" strana,iz sastava je uvek dobijao petice......:alberteinstein:
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  4. #14
    Banned
    Član od
    26.3.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat Radasinka kaže: Pregled poruke
    Ja sam za ovaj sat citala na ovom sajtu : blablabla
    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Pritom, ni najmanje me ne interesuje ko je kada i na kom sajtu pročitao vest o ovom modelu Vacheron Constantin sata.
    Kapiram da si se meni obratio ovom recenicom, jer sam jedino ja rekla na ovoj temi da sam procitala o ovom satu i rekla na kom sajtu. To je inace i prvi sajt koji izadje kad na googlu napises ime ovog sata, nije nikakva mudrost. Ne znam sto si nervozan i sto cekas kao zapeta puska da odbrusis odmah nekome, ako si nervozan iskuliraj par minuta, pa onda odgovori, posebno nekome koga ne poznajes to nije lepo.
    Elem, videla sam da momka zanima da sazna jos ponesto o ovom sajtu i rekla mu gde sam ja procitala par informacija o njemu.
    E sad mozda nije kulturno da u tvojoj temi neko postavlja druge izvore, ali u tom slucaju sorry i peace

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Citat Radasinka kaže: Pregled poruke
    Ne znam sto si nervozan i sto cekas kao zapeta puska da odbrusis odmah nekome, ako si nervozan iskuliraj par minuta, pa onda odgovori, posebno nekome koga ne poznajes to nije lepo.
    A posebno ako je taj neko žensko,gde ti je bre bonton?????
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  6. #16
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Kako znas da je zensko Larosa?

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Pa po imenu i u kom rodu govori.....
    Poslednja ispravka: d1d (17.6.2011. u 19:26) Razlog: obrisan citat
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  8. #18
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Bio i ja Jagodinka

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    Miloše, pitanje koje si postavio i način na koji si kasnije formulisao odgovor sugerišu da tekstovi koje postavljam nisu autorski već da je odrađen klasičan prevod bez navedenog izvora. Veruj mi da bi mi najlakše bilo da odradim copy/paste i postavim desetak tekstića dnevno na engleskom uz naveden izvor ali to ne želim jer ne živim u državi u kojoj je engleski zvaničan jezik i smatram da ovaj forum kao i njegovi članovi ipak zaslužuju malo viši kvalitet. Naravno da prilikom pisanja članaka koristim informacije koje su postavljene na eminentnim portalima i internet stranama vodećih svetskih magazina iz oblasti časovničarstva jer u suprotnom ne bih ni bio u mogućnosti da postavim mnoge tekstove ali ih ne preuzimam niti ih prevodim. Kada to budem radio, budi uveren da ću postaviti i link ka sajtu sa kojeg je skinut tekst.

    LM, da ne dužim previše i da ti odgovorim na pitanje. Linkova ka kvalitetnim blogovima i portalima koji predstavljaju odličan izvor informacija imaš postavljeno u nekoliko tema na forumu, samo treba uložiti malo truda i odraditi pretragu (recimo, ovde). Moji izvori? Hehe... kada bi video bookmark u mom browseru sve bi ti bilo jasno.


    Radasinka, kontaj kako god želiš. Ne interesuje me.


    Pozdrav,
    Dragan
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Vacheron Constantin Overseas Perpetual Calendar Chronograph

    ^ necu da ispadam svadjalica uvek na forumu, ali pricamo o dve razlicite stvari...nemoj samo da mislis da tvoji textovi nisu za hvalu, zaista to jesu, samo sam ja izgleda rec "autorski" shvatao na drugi nacin. ja to gledam sa sledece strane: ti taj sat (kao i glashute senator i lange sohne double split, da ne nabrajam dalje) nisi imao u rukama pa da si odradio neki review iz svog ugla i da su ubacio neko svoje misljenje i svoj subjektivni (koji tezi da bude objektivni) sud, vec si sve te informacije pronasao na internetu ili u casopisima zatim ih sve lepo objednio i preveo, zar ne? sve u svemu to uopste nije bila teza mojeg pitanja

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    dragone, jel tajna sa kog sajta si preuzeo ovaj text i preveo ga?
    vec sam samo hteo da vidim koji su to dobri izvori iz sveta casovnicarstva...temu koja glasi "korisni linkovi i sajtovi o satovima" sam naravno pregledao i uvideo da su uglavnom tematski sajtovi i da ni jedan specializovan za novosti i nove modele satova koji izlaze na trziste...


    PS zaboravio sam napomenuti da sam hteo da postavim nesto na taj fazon sto ti postavaljas o par novih modela breitlinga koji su meni interesantni (chronomat 01 41mm, chrono galactic 44 itd..) ali nigde na netu ne mogu o njima da nadjem ni jednu informaciju
    Poslednja ispravka: milospinkfloyd (17.6.2011. u 19:19) Razlog: PS o breitlingu

Slične teme

  1. Vacheron Constantin satovi - info
    By Shmizla in forum Vacheron Constantin
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.2.2012., 10:53
  2. Citizen Perpetual Calendar Titanium Chronograph Eco-Drive Watch
    By dejan vjestica in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.5.2011., 21:15
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 4.3.2010., 18:25
  4. Vacheron Constantin - MORE
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.2.2009., 13:46

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •